W październiku, a dokładnie 6. dnia tego miesiąca, czeka nas nów Księżyca w Wadze. Co to dla nas oznacza? Nowy początek, nowe otwarcie, wejście na kolejny etap. To dobry moment, by przejąć kontrolę nad naszymi relacjami, z samym czy samą sobą, ale zwłaszcza z ważnymi dla nas osobami. To idealny moment, by popracować nad związkiem, powiedzieć o swoich potrzebach, ale też aktywnie słuchać drugiej strony. Co jeszcze czeka poszczególne znaki zodiaku w październiku? Sprawdźcie!

Horoskop seksualny na październik 2021: Baran

U Baranów akurat w relacjach, zwłaszcza tych świeżych, może być sporo zawirować, nieporozumień, mozolnego poszukiwania nici porozumienia. Jednak warto rozmawiać, otwarcie mówić o swoich poglądach na związek, oczekiwaniach, bo takie rzeczy lepiej wyjaśnić na samym początku! Co do stałych związków, to nieporozumienia mogą oznaczać, że być może czas, by zatrzymać się w codziennym biegu i zastanowić, co można zrobić lepiej, jak o siebie zadbać wzajemnie, wzniecić przygasły ogień pożądania, zrewidować dotychczasowe rytuały, schematy. Jeśli zaś chodzi o singli i singielki spod znaku Barana to poczują przypływ nowej energii! Łatwo tutaj o zakochanie, jeśli tylko nadarzy się okazja czy też ktoś interesują stanie nam na drodze. Może będzie to tylko romans, może kochanie...

Horoskop seksualny na październik 2021: Byk

Jeśli chodzi o zodiakalne Byki, to i im gwiazdy będą płatały figle i krzyżowały miłosne szyki. W relacjach możecie czuć nieufność, niedopasowanie. Warto się przyjrzeć najpierw sobie zanim zaczniemy robić bliskiej osobie nieuzasadnione wyrzuty. Może to niewielkie pocieszenie, ale pod koniec miesiąca, od 25 października aura będzie korzystniejsza, napięcia opadną i łatwiej będzie dojść do porozumienia. Brak ufności, niekorzystny układ na niebie, będzie też odczuwany przez żyjące w pojedynkę Byki, co na pewno nie ułatwi szukania miłości i przygód tym, którzy właśnie tego potrzebują. Na szczęście i te osoby pod koniec miesiąca odżyją i zaczną swoje poszukiwania ze zdwojoną siłą oraz pozytywnym nastawieniem!

Horoskop seksualny na październik 2021: Bliźnięta

U Bliźniąt z kolei w październiku powinno się układać! Rozkwit życia emocjonalnego pisany, czy to w stałych relacjach, czy u singli i singielek. Zdecydowanie zadbanie o siebie, skupienie się i na tym, co fizyczne, i psychiczne, jak i realizowanie własnych pasji, powinno sprawić, że będzie to zauważalne przez inne osoby i będzie przyciągało niczym magnes. Kto wie, czy z długa rozmowa o zainteresowaniach przy kawie nie skończy się wieczornym winem będącym wstępem do długiej nocy!

Horoskop seksualny na październik 2021: Rak

Raki jesienią nie poczują wcale potrzeby zaszycia się w domu, a przynajmniej nie pod kocem z herbatą czy serialem. W większości będą duszami towarzystwa, organizując spotkania u siebie, nie omijając żadnych domówek czy wyciągając znajomych do restauracji i barów. Może to być świetna okazja, by toczyć inspirujące pikantne rozmowy! W przyjaznym gronie warto wymieniać się doświadczeniami związkowymi, romansowymi, polecać sobie gadżety erotyczne, tego typu lektury czy filmy lub omawiać fantazje. Od takie rozmowy blisko już do zaproponowania czegoś nowego i odświeżającego w sypialni partnerowi czy partnerce albo zabaw solo!

Horoskop seksualny na październik 2021: Lew

Lwy będą w październiku wyjątkowo łagodne, co będzie sprzyjało zdecydowanie ich relacjom. Te na zaawansowanym etapie będą po prostu przyjemne, idealne na długie wspólne wieczory w objęciach, planowanie kolejnych wakacji czy innych przyjemności. Z kolei dla tych, którzy są świeżo upieczonymi związkowcami, zapowiada się układanie relacji, które mogą się skończyć słowami: „i żyli długo i szczęśliwie”, a na pewno, mimo krótkiego stażu świetnie dogadywali się, co do tego co zamówić na kolację, jaki film obejrzeć czy co danego dnia robić w łóżku!

Horoskop seksualny na październik 2021: Panna

Co w październiku czeka zodiakalne Panny? Będzie się działo! Sporo będzie wyzwań, nie tylko zawodowo, lecz i w życiu miłosnym. Być może droga Panno otrzymasz wymarzoną propozycję pracy, ale i będzie trzeba przeprowadzić się na drugi koniec kraju czy świata. Czy związek to wytrzyma? Czy da się przenieść wspólnie. A może będzie to nowe otwarcie i zmienisz swoje życie diametralnie? Zmiany podobno zawsze wychodzą na dobre. Tylko czy gwiazdy wystarczająco wspomogą, by się na nie zdecydować?

Zobacz także:

Horoskop seksualny na październik 2021: Waga

Wagom będzie układało się w miłości zwłaszcza na początku miesiąca. Jeśli jesteś spod znaku Wagi w nowym związku, to czeka cię sielanka. Jeśli poszukujesz miłości, to też lepiej zabierz się za to od razu z początkiem października. Tak w połowie stawki szykują się gorące romanse dla Wag, wybuchy namiętności, którymi będziecie w stanie zarazić swoje partnerki czy partnerów. Korzystajcie! Bo pod koniec miesiąca ta dobra energia trochę przygaśnie. No chyba że ją dobrze rozhulacie! A jeśli nie macie pomysłu na romantyczny czy gorący wieczór, to sprawdźcie nasze zestawienia najlepszych seriali romantycznych czy filmów z najseksowniejszymi scenami w historii kina i czerpcie inspiracje! 

Horoskop seksualny na październik 2021: Skorpion

Hej, drogi Skorpionie, tej jesieni, a dokładnie w październiku 2021 nawiążesz wiele nowych, interesujących znajomości! Gwiazdy ci sprzyjają pod tym względem. Czy będzie coś z którejś z tych znajomości więcej? Wszystko w twoich rękach, ale podpowiadamy, że także w uczuciowych sprawach układ gwiazd jest dla ciebie korzystny. Więc jeśli ktoś szczególnie zaszedł ci za skórę, działaj! Nawet jeśli nic z tego nie wyjdzie czy tylko (albo aż) przelotny romans, to poczujesz szybsze bicie serca i obudzisz w sobie ochotę do dalszych seksualno-miłosnych eksploracji! Nudy na pewno nie będzie!

Horoskop seksualny na październik 2021: Strzelec

Strzelcowi też planety w październiku sprzyjają. Wenus zwłaszcza pomoże w utrzymaniu dobrej atmosfery w związku, a wręcz wznieceniu namiętności, zwłaszcza jeśli ta gdzieś przygasła. Naprawdę Strzelcze poczujesz, że długie, jesienne wieczory są idealne, by zostać w domu i zaszyć się w sypialni! Dużo lubrykantu i innych przyjemnych akcesoriów się przyda! A może jakaś pobudzająca zmysły bielizna? Głowa będzie ci buzowała od erotycznych pomysłów, którymi bez trudu zarazisz partnerkę czy partnera!

Horoskop seksualny na październik 2021: Koziorożec

Koziorożce będą czuły się znudzone swoimi stałymi relacjami lub długim okresem życia w pojedynkę, zapragną ciepła, bliskości a przede wszystkim jakiejśc ożywczej nowości! Być może dobrym rozwiązaniem jest wykorzystanie aplikacji randkowej, sexting, randki z winem? Co do stałych związków, każdy robi co chce, nie oceniamy. Ale przypominamy, że i w relacji, która wydaje nam się już taka, że nic nas nie zaskoczy, coś może się zadziać. Tylko trzeba coś w tym kierunku zrobić, popracować nad intymnością, wprowadzić urozmaicenia, by móc spojrzeć na siebie świeżym okiem.

Horoskop seksualny na październik 2021: Wodnik

Wodniki w październiku czekają zmiany. Zwłaszcza w życiu osobistym, to będzie czas ważnych decyzji. Czy brnąć w związek dalej, na poważnie? A może czujesz, że to jednak nie to? W tym miesiącu znajdziesz w sobie siłę, by sprawy poukładać, zamknąć jakiś etap i iść dalej z czystą kartą! Na początku może to wydawać się przerażające, ale szybko pewnie się okaże, że było warto iść za głosem swojego serca!

Horoskop seksualny na październik 2021: Ryby

Ryby w październiku mogą liczyć na dni pełne miłości! Nie tyle seksu, namiętności, choć to nie jest wykluczone, ale wszelkich przejawów miłości romantycznej! Zwłaszcza w stałych związkach z długim stażem będzie to niczym miesiąc miodowy! Planety, ciemne i zimne wieczory, uświadomienie sobie, że ma się szczęście, na pewno będą tymi czynnikami, które temu wybuchowi miłości pomogą. Co może być z tego dalej? Kto wie? Deklaracje? Zaręczyny? Zakup wspólnego mieszkania? Wszelkie scenariusze są możliwe!