Horoskop miesięczny na marzec. Co tu napisać. Nie oszukujmy się, kiedy żyjemy w Polsce, marzec jest miesiącem trudnym. Po długich ciemnych miesiącach wciąż jest szaro i trudno uwierzyć, że to przedwiośnie, wstęp do wiosny, a co za tym idzie: słońca, kolorów... A jednak! Końce i początki, stare i nowe, wyzwania, kroki naprzód. Marzec pod znakiem Ryb jest ważny i dla niektórych znaków może być wręcz przełomowy!

Horoskop miesięczny na marzec 2023: Baran (21 marca – 19 kwietnia)

Barany staną się dla kogoś wzorem do naśladowania. Jeśli zmieniałaś pracę i budujesz wszystko od początku, rzeczy będą się działy z korzyścią dla ciebie. Owa korzyść może oznaczać postawienie zdrowych granic i pozbycie się łatki pracoholiczki. To, jak zapiszesz nową kartę, zależy przecież od ciebie.

Horoskop miesięczny na marzec 2023: Byk (20 kwietnia – 21 maja)

U Byków przełom. Przygotowujecie się do nowej roli i podświadomie robicie też porządki w przestrzeni osobistej. Może troszkę zagalopowałyście się w odsiewaniu znajomych. Stare przyjaźnie, nawet jeśli obecnie nie są w użyciu, warto od czasu do czasu odkurzać, bo wsparcie od osób, które znają i akceptują twoje wady, jest bezcenne.

Horoskop miesięczny na marzec 2023: Bliźnięta (22 maja – 21 czerwca)

Rób dalej to, co robisz, nawet jeśli masz poczucie, że to Dzień Świstaka. Dobre idee muszą mieć czas, żeby zaistnieć w świecie, a moment ich wielkiej popularności poprzedzają miesiące pracy i czasami nudy, która akurat ciebie, Bliźniaku, wyjątkowo drażni, Atrakcje zapewniaj sobie na gruncie intelektualnym.

Horoskop miesięczny na marzec 2023: Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Raki wystąpią w roli pośredników i negocjatorów. Co więcej, okaże się, że są w tym świetne i dzięki wrodzonej łagodności i szczerej chęci zrozumienia każdego z osobna uda im się zażegnać naprawdę spory konflikt. To zostanie docenione. Za to w prywatnym, dla Raczków tym prawdziwym życiu wymarzony spokój i czas dla siebie. Na kanapie przychodzą do głowy najlepsze pomysły

Horoskop miesięczny na marzec 2023: Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

Lwy właśnie teraz doprowadzą do końca jakąś ważną dla nich, zaplanowaną dużo wcześniej inwestycję. Możliwe, że lato spędzą już
we własnym domu nad wodą lub ruszą z biznesem, który jest dla nich po prostu stworzony. W tym wszystkim jedyną pułapką jest brak czasu (a czasem i cierpliwości) dla kłopotów kogoś bliskiego. Bądźcie czujne!

Horoskop miesięczny na marzec 2023: Panna (23 sierpnia – 22 września)

Ogromną ulgę przyniesie ci uzmysłowienie sobie, że idea wiecznego osiągania celów i samorozwoju jest przereklamowana. W związku z tym pozwolisz sobie dopiero teraz na prawdziwe mentalne zimowanie – z dala od hucznych spotkań i biznesów decydujących o losie świata. Uda ci się odpocząć, nabrać sił i odzyskać życie duchowe.

Zobacz także:

Horoskop miesięczny na marzec 2023: Waga (23 września – 22 października)

Ciąg dalszy twojej dobrej passy trwa. Zaczynasz na dobre rozważać odcięcie pewnych wątków, bo póki będziesz się kurczowo trzymać
wszystkich swoich zobowiązań, nie znajdziesz już miejsca, by wpuścić nowe. A nowe cierpliwie czeka. Być może podejmiesz w tym miesiącu ostateczne i wiążące decyzje. Nastaw radar na nowe osoby w twoim otoczeniu. Pojawi się tam ktoś bardzo interesujący.

Horoskop miesięczny na marzec 2023: Skorpion (23 października – 22 listopada)

Jeśli chciałabyś zrobić wreszcie coś zupełnie bezinteresownego dla świata – nadarzy się świetna okazja. Masz umiejętności, których ktoś
pilnie potrzebuje, a nowe zajęcie, nawet jeśli nie będą za nim szły spore pieniądze, da ci wiele satysfakcji. W otoczeniu bliskich osób rozwiążą się problemy, które ciążyły ci od długiego czasu. Poczujesz lekkość, ulgę i wdzięczność.

Horoskop miesięczny na marzec 2023: Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Nareszcie udało ci się wdrożyć do swojego życia bezpieczną dla zdrowia (także psychicznego) rutynę. Dzięki temu zauważasz, że rzeczy,
którym się poświęcasz bez pośpiechu i z większą uważnością, przynoszą ci więcej korzyści. Czas na rozładowanie dawnego bagażu. Sterty nieprzeczytanych książek przy łóżku, szuflady pełne zdrowotnych ziół? Oddaj bez żalu, pusta przestrzeń bywa najlepszym początkiem!

Horoskop miesięczny na marzec 2023: Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

Zmęczona? Masz czym, przedwiośnie to twój czas, a astralne przesilenie potrafi zmęczyć. Magazynuj siły, bo teraz, pracowity Koziorożcu, spłyną do ciebie nowe propozycje i kolejne ciekawe zadania. Czy je weźmiesz? Ciekawość raczej nie pozwoli ci odmówić. Na polu relacji
dużo pytań i rozważań. Może to dobry moment, żeby nakreślić nowy kierunek dla tego, co będzie się działo? Unikanie tematu nic nie da.

Horoskop miesięczny na marzec 2023: Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

Dla Ryb zaświeci słońce na związkowym firmamencie. Wasza relacja zmierza na kolejny poziom znajomości, a oferta ze strony drugiej osoby może cię solidnie zaskoczyć. Prawdopodobnie będziesz musiała ją mocno przemyśleć. Warto pamiętać, że są różne modele związków i czasami wybranie najlepszego dla siebie wymaga wglądu i zwyczajnej szczerości.

Horoskop miesięczny na marzec 2023: Ryby (19 lutego – 20 marca)

Wodniki będą mieć poczucie, jakby przebudziły się z długiego snu, w którym choć wizje były piękne, wciąż potykały się o własne nogi . Teraz wreszcie to, co zamierzą, będzie się rzeczywiście działo. Dlatego warto nie planować więcej, niż jesteście w stanie zrobić.

Horoskop pochodzi z magazynu GLAMOUR. Wszystkie jego aktualne wydania znajdziecie TUTAJ.