Horoskop wrzesień 2020: Wodnik (20.01-18.02)

Ostatnie miesiące spędziłaś na pracy nad sobą! Opłaciło się. Teraz czujesz się dużo lepiej – zarówno psychicznie, jak i fizycznie. Twoje ciało jest zadbane, natomiast umysł czysty i spokojny. Tak trzymaj. Wrzesień przyniesie Ci dużo dobrego. Tylko pamiętaj, że życie nie kończy się na pracy i dbaj o własne potrzeby. W ten sposób uda Ci się osiągnąć upragniony cel.

Horoskop wrzesień 2020: Ryby (19.02-20.03)

Sprawy uczuciowe nie dają Ci ostatnio spokoju? Wrzesień to właśnie ten miesiąc, w którym będziesz musiała zdecydować, czego tak naprawdę chcesz. Brzmi strasznie? Zanim podejmiesz ostateczną decyzję, weź kilka głębokich wdechów i spróbuj się uspokoić. I pamiętaj: kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana.

Horoskop wrzesień 2020: Baran (21.03-19.04)

Co przyniesie wrzesień zodiakalnym Baranom? Spodziewaj się kilku ciekawych propozycji (biznesowych i nie tylko), które mogą całkowicie odmienić Twoje dotychczasowe życie. Uwaga! Ważnych decyzji nie należy podejmować pod wpływem emocji – pamiętaj o tym. Rozważając poszczególne propozycje, skonsultuj się z kimś zaufanym i doświadczonym w danej dziedzinie. Nie pożałujesz.

Horoskop wrzesień 2020: Byk (20.04-20.05)

Końcówka lata nie będzie dla Ciebie najłatwiejsza. Dotyczy to zarówno sfery zawodowej, jak i prywatnej, a właściwie emocjonalnej. A nie martw się. Masz w sobie tyle siły, że poradzisz sobie ze wszystkimi trudnościami. Ba! Będziesz starała się pomóc także innym. Tym samym zasłużysz na odpoczynek. Wyjazd do totalnej głuszy? Jednodniowy pobyt w spa? A może tydzień bez nastawiania budzika? Zastanów się, na co masz największą ochotę.

Horoskop wrzesień 2020: Bliźnięta (21.05-21.06)

Wrzesień to idealny moment na… usunięcie toksycznych osób ze swojego życia. I Ty doskonale wiesz, o które znajomości tutaj chodzi. Zakończ je (im prędzej, tym lepiej), a Twoja codzienność całkowicie się odmieni, zyska nową jakość. Dzięki temu poczujesz się niesamowicie lekko. Natomiast w Twojej głowie zapanuje błogi spokój.

Horoskop wrzesień 2020: Rak (22.06-22.07)

Wrzesień okaże się dla Ciebie miesiącem refleksji, jak również zmiany priorytetów. Co więcej, uda Ci się rozwiązać kilka problemów. Inne natomiast przestaną mieć znaczenie. Czy pojawią się nowe? Miej oczy dookoła głowy i twardo stąpaj po ziemi, a wszystko będzie w porządku.

Horoskop wrzesień 2020: Lew (23.07-22.08)

Natłok obowiązków w pracy sprawił, że zaczęłaś tracić kontrolę nad własnym życiem. Najwyższa pora zwolnić. Pod koniec astronomicznego lata weź kilka dni urlopu, zmień otoczenie i (najlepiej w samotności albo w kompletnej ciszy) przemyśl niektóre sprawy. Dzięki temu nie tylko ogarniesz swoje życie na nowo, ale również zyskasz sporo energii i pozytywne nastawienie do świata.

Zobacz także:

Horoskop wrzesień 2020: Panna (23.08-22.09)

Wrzesień to Twój miesiąc! Czerp z niego garściami. Jeśli natomiast coś pójdzie nie po Twojej myśli, nie poddawaj się. Pamiętaj, że masz w sobie ogromną siłę i ze wszystkim możesz sobie poradzić – nawet bez pomocy innych. Zaufaj swojej intuicji, a na pewno wszystko się ułoży.

Horoskop wrzesień 2020: Waga (23.09-22.10)

Koniec lata to dla Ciebie nowy początek. Brzmi interesująco? No w końcu Ty zawsze idziesz pod prąd i jak ognia unikasz utartych ścieżek. To od Ciebie w dużej mierze będzie zależało, czy w nową – życiową podróż wyruszysz sama czy z kimś interesującym u boku. Spokojnie. Niezależnie od tego, którą z opcji wybierzesz, będziesz się świetnie bawić. A to chyba najważniejsze!

Najgorsi mężowie są spod tych znaków zodiaku. Sprawdź, których facetów lepiej unikać >>>

Horoskop wrzesień 2020: Skorpion (23.10-21.11)

Czas na zmiany! I to poważne – takie, które będą miały znaczący wpływ na Twoją przyszłość. Pamiętaj jednak, by nie podejmować decyzji pochopnie. Usiądź wygodnie w fotelu i spróbuj się wyciszyć (może to dobry moment na rozpoczęcie swojej przygody z medytacją?). Następnie przeanalizuj wszelkie „za” oraz „przeciw” (przyda się kartka i długopis). Dopiero wtedy będziesz mogła podjąć jakąkolwiek decyzję.

Horoskop wrzesień 2020: Strzelec (22.11-21.12)

Odrobina zdrowego egoizmu jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Ale nie można przesadzać. A szczególnie kosztem osób, na których najbardziej nam zależy. Oczywiście, zależy im na Twoim szczęściu, dobrym samopoczuciu czy poczuciu spełnienia. Są w stanie wiele dla Ciebie zrobić. Zresztą tak samo, jak Ty dla nich. We wrześniu skup się na sferze uczuć. Podejmuj wszelkie decyzje ostrożnie i… postaraj się nie skrzywdzić osoby, z którą łączy Cię coś naprawdę wyjątkowego.

Horoskop wrzesień 2020: Koziorożec (22.12-19.01)

Wrzesień przyniesie Ci wiele dobrego. Wykorzystaj ten moment i zaryzykuj, zainwestuj w siebie, jak również w swoje pomysły. Z czasem Twoje poczynania zainteresują także innych. A wtedy już galopem na sam szczyt. Będzie to wymagało od Ciebie sporo odwagi, jak również energii. Dlatego mimo wszystko nie powinnaś zapominać o odpoczynku.

Najbardziej kłótliwe znaki zodiaku. Te osoby mają wybuchowy charakter >>>