Nikt nie mówił, że będzie łatwo, a na pewno nie gwiazdy. Każdy związek i każda relacja wymagają nieustannej pracy, często kompromisów i wielu rozmów. W tym tygodniu szczególnie tym ostatnim sprzyja układ na niebie (sekstyl Merkurego z Marsem). Czas posprzątać sprawy z przeszłości i szczerze rozprawić się z teraźniejszością. Każdego dnia w końcu podejmujemy decyzję, jak chcemy i z kim chcemy żyć (lub nie). Wenus wkraczająca w znak Byka wesprze twoje starania o powodzenie w miłości. Masz jej błogosławieństwo!

Co jeszcze powinnaś wiedzieć? Sprawdź w naszym tygodniowym horoskopie miłosnym na 23 – 29 maja 2022 roku.

Horoskop tygodniowy miłosny: Baran

Pozostający w retrogradacji Merkury (do 10 czerwca) wkraczając w znak Byka skłoni cię do przeanalizowania relacji z przeszłości – zarówno z ludźmi, jak i z pieniędzmi. Za to zjawiska na niebie w kolejnych dniach sprzyjać będą szczerym rozmowom. Doskonale wiesz, jak to się ze sobą łączy i co należy z tym zrobić.

Horoskop tygodniowy miłosny: Byk

W tym tygodniu będzie sporo wybuchów emocji za sprawą pełnej temperamentu kwadratury Wenus i Plutona. Do tego dorzuć zmęczenie, nagromadzenie spraw i niepotrzebne kłótnie gwarantowane. Nie daj sobie zajść za skórę, ale też nie rób tego innym!

Horoskop tygodniowy miłosny: Bliźnięta

Wenus w Byku przyniesie błogosławieństwo w sprawach miłosnych. Dla ciebie może to oznaczać nie tylko romantyczne chwile pełne uniesienia, ale także ułożenie kwestii związanych ze stabilizacją i poczuciem bezpieczeństwa.

Horoskop tygodniowy miłosny: Rak

W tym tygodniu będziesz poszukiwać prawdy. Może o sobie, a może o kimś innym? Zadając pytania nie zawsze otrzymujemy w odpowiedzi to, na co liczyliśmy, ale każda nowa wiedza wzbogaca nas i pozwala nam rosnąć. Nie zrażaj się!