Horoskop miłosny na grudzień 2020: Baran

W grudniu 2020 będziesz musiała zmierzyć się z konsekwencjami swoich działań i decyzji podjętych na przestrzeni całego roku. Momentami może być ciężko. Pod koniec miesiąca uświadomisz sobie, że jest w Twoim otoczeniu osoba, która w pełni Cię akceptuje, wspiera i dodaje siły. Patrz z nadzieją w przyszłość.

Baran - horoskop, znak zodiaku, data urodzin, symbolika >>>

Horoskop miłosny na grudzień 2020: Byk

Chciałabyś, by nareszcie ktoś Cię zauważył i docenił. W tym miesiącu będziesz starała się udowodnić ważnej dla Ciebie osobie, że zasługujesz na „odrobinę” uwagi. Romantyczne spotkania, niespodzianki, oryginalne upominki. Brzmi cudownie! Zastanów się jednak, czy gra jest warta świeczki. Koniec roku to dobry czas na podsumowania.

Horoskop prezentowy. Czyli najlepsze prezenty na Boże Narodzenie dla każdego znaku zodiaku >>>

Horoskop miłosny na grudzień 2020: Bliźnięta

Pierwsza połowa miesiąca zapowiada się naprawdę korzystnie. Znajdziesz się w centrum zainteresowania i na pewno nie będziesz narzekać na nudę (także w łóżku). Dobrze wykorzystaj ten czas! Szczególnie, że druga połowa grudnia okaże się nieco trudniejsza – zatęsknisz za spokojem i stabilizacją. Miej oczy dookoła głowy!

Horoskop miłosny na grudzień 2020: Rak

Koniec roku to najlepszy czas na podsumowania. Usiądź wygodnie i zastanów się, co dobrego wydarzyło się w ostatnich miesiącach i co chciałabyś zmienić. Swoimi refleksjami możesz podzielić się z bliską Ci osobą, która na pewno chętnie Ci doradzi, jak również wesprze w trudniejszych chwilach. Nie bój się głośno mówić o swoich potrzebach, oczekiwaniach czy wątpliwościach (również tych związanych z uczuciami). 

Horoskop miłosny na grudzień 2020: Lew

Gwiazdy nie mają wątpliwości: grudzień 2020 będzie dla Ciebie przełomowym miesiącem w sferze uczuć. Czeka Cię prawdziwa rewolucja! Czy jesteś gotowa na poważne zmiany w życiu miłosnym? Powinnaś znaleźć czas na solidny odpoczynek w drugiej połowie lub pod koniec miesiąca. Wszystko wskazuje bowiem na to, że później nie będziesz miała na to czasu.

Zobacz także:

Lew - horoskop, znak zodiaku, data urodzin, symbolika >>>

Horoskop miłosny na grudzień 2020: Panna

Ostatnio dużo czasu poświęcasz sobie – dbasz nie tylko o zdrowie fizyczne, ale również psychiczne, zwracasz uwagę na własne potrzeby. To dobrze! W grudniu 2020 przekonasz się, że zostało to zauważone także przez innych. Co więcej, bardzo im się to podoba, a nawet imponuje. Spodziewaj się więc wzmożonego zainteresowania Twoją osobą.

Horoskop miłosny na grudzień 2020: Waga

Czasami doceniamy coś (albo kogoś) dopiero wtedy, gdy to stracimy. Brzmi znajomo, prawda? Według gwiazd, jeszcze nie wszystko przesądzone. Grudzień 2020 to dobry moment, by pokazać ważnej dla Ciebie osobie, że naprawdę Ci na niej zależy, a to m.in. za sprawą nadchodzących świąt. Spraw, by tegoroczne Mikołajki albo Boże Narodzenie były niezapomniane. Przyniesie to sporo korzyści dla obu stron.

Horoskop miłosny na grudzień 2020: Skorpion

Grudzień upłynie Ci pod znakiem spokoju. I chociaż wiele osób ucieszyłaby się z tego powodu, Ty będziesz smutna, przybita i rozdrażniona. Zatęsknisz za osobą, która regularnie dostarczała Ci nowych wrażeń i dzięki której poznawałaś siebie na nowo, zaczęłaś lepiej rozumieć swoje potrzeby. Być może to dobry moment, by o sobie przypomnieć? Zastanów się tylko, czy chcesz wchodzić dwa razy do tej samej rzeki. Planety są po Twojej stronie. 

Horoskop miłosny na grudzień 2020: Strzelec

Początek miesiąca okaże się dość trudny dla zodiakalnych Strzelców. Spodziewaj się kłótni z bliską Ci osobą. Warto jednak pamiętać, że w zdecydowanej większości przypadków wina leży po obu stronach. Jaka jest Twoja sytuacja? Druga połowa grudnia będzie znacznie spokojniejsza. Tegoroczne święta Bożego Narodzenia to dobra okazja do tego, by wyrazić swoje uczucia. 

Horoskop miłosny na grudzień 2020: Koziorożec

Większość Twoich znajomych podsumowuje 2020 rok. Ty natomiast nie powinnaś skupiać się na tym, co było, ale na tym, co dopiero się wydarzy. Czy osoba, którą masz u boku jest na pewno tą, z którą chcesz iść dalej przez życie? Zastanów się, czego tak naprawdę teraz potrzebujesz – dobrej zabawy czy bezpieczeństwa i stabilizacji.

Horoskop miłosny na grudzień 2020: Wodnik

Nareszcie jesteś szczęśliwa! Pewna znajomość bardzo korzystnie wpływa na Twoje samopoczucie, a także na samoocenę. To dobrze. Zasługujesz bowiem na wszystko, co najlepsze. Zastanów się jednak, czy Twoje szczęście i dokonywane wybory nie powodują cierpienia u innych osób. Najwyższa pora wyjaśnić niektóre kwestie. I Ty doskonale wiesz, o co chodzi. 

Horoskop miłosny na grudzień 2020: Ryby

Prawdopodobnie nie zdajesz sobie sprawy z tego, w jak ważnym momencie swojego życia teraz się znajdujesz. Już wkrótce staniesz przez ważnymi wyborami, które niosą za sobą poważne konsekwencje. Pamiętaj, by nie podejmować decyzji pochopnie. Dokonaj wyboru, który będzie nie tylko dobry dla ważnej dla Ciebie osoby, ale również (a nawet przede wszystkim!) dla Ciebie. 

Ryby – horoskop, znak zodiaku, data urodzin, symbolika >>>