Horoskop miłosny na listopad 2020: Baran

Ten miesiąc będzie trudny dla zodiakalnych Baranów w związku. Spodziewaj się kilku nieporozumień, a nawet ostrej wymiany zdań. Jeżeli traktujesz tę relację poważnie i naprawdę zależy Ci na Twoim partnerze lub partnerce, wyciągnij rękę na zgodę. Single spod znaku Barana mogą natomiast odetchnąć z ulgą. Listopad 2020 okaże się dla nich bardzo łaskawy.

Horoskop miłosny na listopad 2020: Byk

Wszystko wskazuje na to, że w listopadzie 2020 przeszłość zapuka do Twoich drzwi. Będzie to niespodziewana, ale bardzo miła wizyta. Zanim jednak dasz się ponieść miłosnym uniesieniom albo zaczniesz podejmować jakiekolwiek decyzje, które mogą zaważyć na Twojej przyszłości, zastanów się, czy (w tym wypadku) warto wchodzić dwa razy do tej samej rzeki. Rozważ kilka potencjalnych scenariuszy i pomyśl nad ewentualnymi konsekwencjami swoich działań.

Horoskop miłosny na listopad 2020: Bliźnięta

Ostatnio jesteś bardzo podejrzliwa. Zazdrość jest czasem potrzebna, ale pamiętaj, by nie popadać w skrajności. Szczególnie, że według gwiazd wszystko jest w porządku. Zarówno zodiakalne Byki, jak i single mogą spać spokojnie. Korzystaj z uroków tego miesiąca.

Horoskop miłosny na listopad 2020: Rak

Jeżeli z pewnych względów nie podoba Ci się zachowanie Twojej drugiej połówki, najwyższa pora o tym porozmawiać. Powiedz szczerze o swoich obawach, watpliwościach... I zobacz, co się wydarzy. Jeśli Twojemu partnerowi albo partnerce naprawdę zależy na Waszej relacji, nie obrazi się, tylko postara się znaleźć zadowalające obie strony rozwiązanie. To samo dotyczy zodiakalnych Raków, które są „dopiero” na etapie budowania relacji. Szczera rozmowa to podstawa

Horoskop miłosny na listopad 2020: Lew

Uważaj na toksyczne osoby w swoim otoczeniu. Wbrew pozorom nie zależy im na Twoim szczęściu. Jeżeli jesteś w związku, możesz spodziewać się, że ktoś spróbuje zaszkodzić Twojej relacji. Jeśli natomiast urodziłaś się pod znakiem Lwa i jesteś singielką, miej na oku nowe osoby, które niedawno pojawiły się w Twoim życiu. Będą chciały namieszać!

Horoskop miłosny na listopad 2020: Panna

Ostatnie miesiące spędziłaś na pracy nad sobą. Słuchałaś siebie, zwracałaś uwagę na własne potrzeby i głośno mówiłaś o tym, czego chcesz. I chociaż na początku obawiałaś się, że inni mogą Cię wziąć za totalną egoistkę, Twojej drugiej połówce (albo przyszłej drugiej połówce) bardzo się to spodobało.

Jaka fryzura pasuje do Twojego znaku zodiaku? Oto modne cięcia, które podkreślą nie tylko urodę, ale i osobowość >>>

Horoskop miłosny na listopad 2020: Waga

Niezależnie od tego, czy jesteś w stałym związku, budujesz trwałą relację, czy dopiero szukasz drugiej połówki, w listopadzie 2020 powinnaś skupić się na… miłości do samej siebie. Nie ma nic złego w odrobinie egoizmu. Skup się na sobie i spodziewaj się wszystkiego, co dobre.

Horoskop miłosny na listopad 2020: Skorpion

W tym miesiącu osoby urodzone pod znakiem Skorpiona będą miały mnóstwo energii. Warto to dobrze wykorzystać! Pierwsze konsekwencje Twoich ostatnich działań wskazują na to, że zmierzasz w dobrym kierunku, a Twoje życie uczuciowe na nowo zaczyna się układać. Tak trzymaj!

Horoskop miłosny na listopad 2020: Strzelec

W Twoim życiu uczuciowym sporo się teraz dzieje. Miłosne uniesienia, flirt… W dużej mierze od Ciebie zależy, czy taki stan rzeczy utrzyma się na dłużej. Czas decyzji zbliża się nieubłaganie. Dlatego weź kilka głębokich wdechów i zastanów się, czego (tak naprawdę!) pragniesz.

Horoskop miłosny na listopad 2020: Koziorożec

Trudne momenty są pewnego rodzaju testem sprawnościowym dla każdego związku. W tym miesiącu będziesz miała okazję sprawdzić, czy relacja, którą budujesz, jest… warta Twojej energii, poświęcenia i zaangażowania. Już niedługo przekonasz się, czy naprawdę możesz liczyć na swojego ukochanego lub ukochaną.

Horoskop miłosny na listopad 2020: Wodnik

Przygotuj się na małe zawirowania w życiu uczuciowym. Wodniki bardzo nie lubią, gdy ktoś odbiera im wolność, a jak się okazuje, w listopadzie 2020 ktoś spróbuje to zrobić… Postaraj się także zdystansować do pewnych spraw (prawdopodobnie domyślasz się, o co chodzi). I nie zapominaj: zdrowie jest najważniejsze.

Horoskop miłosny na listopad 2020: Ryby

W ubiegłym miesiącu zrozumiałaś, że szczerość to podstawa udanego związku. Zaczęłaś słuchać swojej długiej połówki, ona Ciebie i… wyszło wam to na dobre. Brawo! Tylko nie zapominaj, że należy mówić nie tylko o dobrych, ale również (a może nawet „przede wszystkim”) o złych rzeczach. Nie bój się także prosić o pomoc, jeśli tego potrzebujesz. Osoba, której naprawdę na Tobie zależy, na pewno chętnie Ci doradzi, jak również wesprze w trudnych chwilach.

Horoskop na listopad 2020 dla każdego znaku zodiaku. Co Cię czeka w tym miesiącu? >>>