Horoskop październik 2020: Baran (21.03-19.04)

W październiku 2020 będziesz odczuwać lekki niepokój, co wpłynie także na Twoje relacje. Zaczniesz wszystko analizować, będziesz chciała coś zmienić. Co więcej, wrócą wspomnienia, a wraz z nimi osoba, która w przeszłości była dla Ciebie bardzo ważna. Pamiętaj jednak, by nie skupiać się na tym, co już było, ale na tym, co dopiero przed Tobą.

Horoskop październik 2020: Byk (20.04-20.05)

Rozpiera Cię energia, masz mnóstwo chęci i motywacji do działania, poza tym chciałabyś spróbować czegoś nowego (także w łóżku). Październik 2020 zapowiada się świetnie, jednak koniec miesiąca nie będzie tak przyjemny, jak mogłoby się wydawać. Będziesz musiała się bowiem zmierzyć z konsekwencjami swoich działań oraz decyzji podjętych w ubiegłych miesiącach.

Horoskop październik 2020: Bliźnięta (21.05-21.06)

Ostatnie rozstanie dało Ci w kość. I chociaż bardzo tego chciałaś, to zbudowanie nowej relacji, a tym samym zaufanie kolejnej osobie było dla Ciebie bardzo trudne. Październik 2020 okaże się miesiącem przełomowym. Nareszcie poczujesz, że żyjesz, do tego zrozumiesz, że trzeba głośno mówić o własnych potrzebach i nie ma nic złego w odrobinie egoizmu. Tak trzymaj.

Horoskop październik 2020: Rak (22.06-22.07)

Październik zapowiada się całkiem nieźle dla zodiakalnych Raków. Niezależnie od tego, czy jesteś w związku, czy dopiero szukasz szczęścia w miłości, w tym miesiącu uda Ci się odciąć od osób toksycznych. Jeśli chodzi o osoby zakochane, bardzo korzystnie to na wasze relacje. Single natomiast otworzą swoje oczy i serca na kogoś nowego (a zarazem bardzo interesującego!).

Horoskop październik 2020: Lew (23.07-22.08)

W październiku będziesz musiała podjąć kilka – niezwykle istotnych decyzji, które niewątpliwie wpłyną na Twoją przyszłość (i dotyczy to m.in. miłości). Przez ostatnie miesiące skupiałaś się na innych. Najwyższa pora zadbać o siebie – osoba, która Cię kocha, na pewno to zrozumie. Co więcej, spodoba jej się taki obrót sprawy i będzie chciała o Ciebie odpowiednio zadbać!

Znaki zodiaku, które się najczęściej rozwodzą. Te osoby nie mają szczęścia w małżeństwie >>>

Horoskop październik 2020: Panna (23.08-22.09)

Ostatnio zdecydowałaś, że skupiasz się na sobie – przewartościowałaś niektóre sprawy, dzięki czemu znalazłaś czas na odrobinę relaksu, szczególnie zadbałaś o swoje ciało i umysł. W tym miesiącu zrozumiesz, że opłacało postawić siebie na pierwszym miejscu! Twoja pewność siebie oraz świadomość własnego ciała, którą niewątpliwie posiadasz, zostanie zauważona także przez innych. Co więcej, bardzo im się spodoba! Październik upłynie Ci pod znakiem miłosnych uniesień.

Zobacz także:

Horoskop październik 2020: Waga (23.09-22.10)

Nie szukaj problemów na siłę. Skup się na tym, co dobre i pielęgnuj nowe uczucia. Październik będzie dla Ciebie bardzo łaskawy – spodziewaj się wielu dobrych rzeczy w tym miesiącu, dobrze wykorzystaj ten czas. Relacja, nad którą pracujesz od jakiegoś czasu, wreszcie wejdzie na kolejny poziom. To dobra okazja do szczerej rozmowy, jak również do zastanowienia się nad przyszłością (szczególnie, jeżeli wiesz, z kim chcesz ją dzielić).

Horoskop październik 2020: Skorpion (23.10-21.11)

Przygotuj się na drobne problemy – w życiu zawodowym lub uczuciowym – miej oczy dookoła głowy. Ostatnie wydarzenia sprawiły, że ciężko jest Ci komuś zaufać, a tym bardziej prosić o pomoc czy o wsparcie. Pamiętaj jednak, że wokół Ciebie są także osoby, którym naprawdę zależy na Twoim szczęściu i dobru. Pamiętaj, że ze wszystkim możesz sobie poradzić i że miłość przychodzi w najmniej oczekiwanym momencie.

Horoskop październik 2020: Strzelec (22.11-21.12)

W tym miesiącu nie będziesz miała ani czasu, ani ochoty na flirt czy miłosne przygody. Skupisz się na rozwoju własnej kariery – sprawy zawodowe pochłoną cały Twój czas oraz energię. Przygotuj się na nowe znajomości w pracy. Wszystko wskazuje na to, że ktoś zostanie w Twoim życiu na dłużej i sporo namiesza (ale w dobrym tego słowa znaczeniu).

Horoskop październik 2020: Koziorożec (22.12-19.01)

Październik 2020 upłynie Ci pod znakiem miłosnych uniesień – i to nie zależnie od tego, czy jesteś singielką, czy w związku. Jeżeli należysz do grona na stałe związanych Koziorożców, możesz odetchnąć z ulgą – Twoją relacja wygląda na naprawdę trwałą, szczerą i zmierza w dobrym kierunku. Co więcej, przyjaciele uznają Cię za ekspertkę w dziedzinie udanych związków i zwrócą się do Ciebie z prośbą o radę oraz pomoc.

Horoskop październik 2020: Wodnik (20.01-18.02)

W tym miesiącu poniesiesz konsekwencje swoich wcześniejszych decyzji oraz słów. Byłaś w stu procentach uczciwa? W takim razie nie masz się czego obawiać. Jeśli natomiast grałaś albo bawiłaś się uczuciami innych, przygotuj się na pewne problemy oraz konflikty. Chyba komuś należą się wyjaśnienia…

Horoskop październik 2020: Ryby (19.02-20.03)

Od dawna chcesz spróbować czegoś nowego w łóżku – teraz masz najlepszą okazje do tego, by wcielić swój pomysł czy plan w życie. Nie zapominaj o sobie, ale zainteresuj się także tym, czego potrzebuje albo pragnie Twoja druga połówka. Słuchajcie siebie nawzajem. Gwiazdy mówią, że wtedy będziecie się dobrze bawić.

Horoskop na październik 2020 dla każdego znaku zodiaku. Sprawdź, co Cię czeka w tym miesiącu! >>>