Horoskop miłosny na styczeń 2021: Baran

Jeśli chodzi o sferę uczuć, początek i środek stycznia będzie bardzo spokojny dla zodiakalnych Baranów. Problemy zaczną się dopiero pod koniec miesiąca. Osoby urodzone między 21 marca a 19 kwietnia, które są w związkach, mogą spodziewać się kłótni z partnerem czy partnerką. Natomiast singielki oraz single powinni uważać na fałszywych ludzi.

Baran - horoskop, znak zodiaku, data urodzin, symbolika >>>

Horoskop miłosny na styczeń 2021: Byk

Jaki będzie styczeń 2021 dla zodiakalnych Byków? Dość trudny i zaskakujący. Jeżeli urodziłaś się między 20 kwietnia a 20 maja, miej oczy dookoła głowy. Niezależnie od tego, czy jesteś singielką, czy tworzysz szczęśliwy związek, uważaj na osoby, które niedawno weszły do Twojego życia. Wszystko wskazuje na to, że będą chciały sporo namieszać i zniszczyć relacje, które budujesz od dawna. 

Horoskop miłosny na styczeń 2021: Bliźnięta

W styczniu 2021 nie będziesz narzekać na nudę. Mimo obecnej sytuacji poznasz kilka interesujących osób. I wszystko wskazuje na to, że przynajmniej jedna z nich zostanie w Twoim życiu na dłużej. Co więcej, zainteresowanie innych korzystnie wpłynie na Twoje samopoczucie, jak również na samoocenę. 

Horoskop miłosny na styczeń 2021: Rak

Gwiazdy nie mają wątpliwości, że styczeń będzie dobrym miesiącem dla zodiakalnych Raków. Praca nad sobą i budowaniem pewności siebie przyniesie bowiem upragnione efekty. Znajomi (i nie tylko) zauważą Twoją przemianę! Co więcej, będą pod ogromnym wrażeniem. Właściwie wykorzystaj ten czas – na dobrą zabawę, a także na poznawanie siebie i swoich potrzeb. 

Horoskop miłosny na styczeń 2021: Lew

Ten miesiąc będzie nie tylko ciekawy, ale również zaskakujący dla osób urodzonych między 23 lipca a 22 sierpnia. W Twoim otoczeniu pojawi się osoba, która zapragnie bliżej Cię poznać. Zanim jednak wpuścisz ją do swojego świata, upewnij się, że jej uczucia są prawdziwe. W innym wypadku może Cię czekać poważne rozczarowanie. 

Lew - horoskop, znak zodiaku, data urodzin, symbolika >>>

Zobacz także:

Horoskop miłosny na styczeń 2021: Panna

Styczeń 2021 będzie dobrym miesiącem dla osób urodzonych pod znakiem Panny, także w sferze miłości. Jesteś w stałym związku? Twoja druga połówka totalnie Cię zaskoczy. I to jeszcze w pierwszej połowie miesiąca. Jeśli natomiast jesteś singielką, na pewno nie będziesz narzekać na nudę. Nadchodzące tygodnie upłyną Ci pod znakiem flirtu. 

Horoskop miłosny na styczeń 2021: Waga

W styczniu 2021 osoby urodzone pod znakiem Wagi powinny skupić się na miłości… do samej siebie. Zrób coś dobrego dla swojego ciała, jak również dla duszy. Co powiesz na masaż, zabieg pielęgnacyjny, długą kąpiel albo na kilka minut medytacji? Sama wiesz najlepiej, czego tak naprawdę potrzebujesz. Do dzieła! Dobrze wykorzystaj ten czas dla samej siebie.

Horoskop miłosny na styczeń 2021: Skorpion

W styczniu 2021 będziesz musiała podjąć kilka ważnych decyzji, które mają bezpośredni związek z Twoim życiem uczuciowym. Zanim się na cokolwiek zdecydujesz, zastanów się, czego tak naprawdę pragniesz. W podjęciu właściwej decyzji pomoże Ci intuicja – słuchaj się jej, ona nigdy nie zawodzi. 

Horoskop miłosny na styczeń 2021: Strzelec

Urodziłaś się pod znakiem Strzelca i jesteś „zajęta”? W takim razie najwyższa pora przyjrzeć się swojemu związkowi. Jeśli zauważysz coś niepokojącego, głośno i otwarcie o tym powiedz. Styczeń 2021 okaże się o wiele lepszy dla singielek urodzonych między 22 listopada a 21 grudnia. Należysz do tego grona? Jeżeli tak, nie będziesz narzekać na nudę i brak zainteresowania. Wręcz przeciwnie! 

Horoskop miłosny na styczeń 2021: Koziorożec

Koziorożce nie lubią zmian. Dlatego nie spodoba Ci się pospiech ze strony partnera albo (w przypadku singielek urodzonych między 22 grudnia a 19 stycznia) potencjalnego kandydata na drugą połówkę. Jeśli naprawdę zależy Ci na tej relacji, powinnaś mówić nie tylko o rzeczach dobrych, ale również o tych, które Ci się nie podobają. 

Horoskop miłosny na styczeń 2021: Wodnik

W styczniu 2021 spotkasz się z osobą, której nie widziałaś od dawna, ale kiedyś była dla Ciebie bardzo ważna. Co z tego wyniknie? W dużej mierze to od Ciebie zależy, w jaki sposób rozwinie się ta relacja. Zanim jednak podejmiesz jakąkolwiek decyzję, zastanów się, czy warto 

Horoskop miłosny na styczeń 2021: Ryby

Nie będzie to najłatwiejszy miesiąc dla zodiakalnych Ryb. Spodziewaj się zmian i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Szczególnie w sferze uczuć. Nie masz jednak powodów do obaw, bo (niezależnie od tego, czy jesteś singielką spod znaku Ryb, czy tworzysz szczęśliwy związek) będą to zmiany na lepsze. Gwiazdy nie mają co do tego najmniejszych wątpliwości.

Ryby – horoskop, znak zodiaku, data urodzin, symbolika >>>