Nikt nie obiecuje, że stanie się to wraz z nadejściem nowego tygodnia, ale ze wsparciem zjawisk na niebie jest duża szansa, że już w poniedziałek wszyscy będziemy mogli odsapnąć. Trudne chwile w większości będą za nami, a na horyzoncie pojawi się słońce. Zaświeci głównie w relacjach, w których nie działo się ostatnio dobrze, ale również oświetli drogę singlom do nowych znajomości. Za sprawą rozpoczynającego się sezonu optymistycznego Strzelca zechcemy cieszyć się nieskrępowanie miłością. Spontaniczne pocałunki, całonocne randki i prezenty bez okazji – będzie trochę jak na początku znajomości! Wiele z nas ponownie poczuje motyle w brzuchu i przypomni sobie, dlaczego właśnie ta relacja dawała zawsze tyle szczęścia. Bez względu na to, co dzieje się na świecie, poczujemy chęć powrotu do domu, gdzie można oprzeć głowę na czyimś ramieniu. Dla tych, którzy wciąż tego poszukują, dobra wiadomość – wszystko przed wami. I to już niebawem.

Sprawdź nasz horoskop miłosny tygodniowy na 21 – 27 listopada 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku!

Horoskop tygodniowy miłosny: Baran

Czas leczy rany, co odczujesz Baranie na własnej skórze. Jednak nie dosłownie, bo to, co przyniesie ci ten tydzień, to emocjonalne ukojenie. Poczujesz wreszcie ulgę, pogodzisz się ze swoimi uczuciami, zaakceptujesz je i zrobisz miejsce na nowe. Miłość, przyjaźń – ty wybierasz!

Horoskop tygodniowy miłosny: Byk

Czas wyjść do ludzi! Ostatnie tygodnie wolałaś spędzać w domu, oglądając Netfliksa. Czas dla siebie jest ważny, ale dobrze zrobią ci spotkania z bliskimi. Nadrób plotki z przyjaciółkami albo idź na randkę. Ta akurat zagwarantuje, że zimą nie będziesz marznąć...

Horoskop tygodniowy miłosny: Bliźnięta

Nów Księżyca w Strzelcu pomoże ci otworzyć się na miłość. Na nowo nauczysz się ją dawać, ale i przyjmować. Te doświadczenia sprawią, że z optymizmem spojrzysz w przyszłość, w której zobaczysz (i finalnie zrobisz) miejsce dla drugiej osoby.

Horoskop tygodniowy miłosny: Rak

Energia tego tygodnia sprzyjać będzie nowym znajomościom i... zauroczeniom. Dlatego odważ się i umów się z kimś po raz pierwszy! Być może nawet z kimś, kogo wcześniej nie brałaś pod uwagę. Wyniknąć może z tego zakochanie lub wieloletnia przyjaźń. Jedno też nie wyklucza drugiego.