Hello lovers! Witajcie w lipcu i tygodniu, który w kwestiach miłości przyniesie każdemu znakowi zodiaku to, czego potrzebuje. Dla jednych będą to chwile spędzone z najbliższymi, dla innych wakacyjny romans albo ważna rozmowa pełna wyznań, do której długo się zbieraliśmy. Gwiazdy i planety radzą, by tym razem we wszystkich uczuciowych sprawach słuchać serca i intuicji, rozum może nas zwodzić i zawodzić.

Najważniejsze wydarzenia tego tygodnia będą mieć miejsce 5 i 7 lipca. Najpierw Merkury wkroczy do Raka i utworzy sekstyl z Marsem, który z kolei przesunie się do znaku Byka. Dwa dni później nastąpi retrogradacja asteroidy Westy w znaku Ryb, która symbolizuje ognisko domowe.

Tydzień ten jednak nauczy nas przede wszystkim cierpliwości, dającej świadomość, że nie wszystko da się zrobić tu i teraz. I że nic na siłę, także w miłości.

Jak to się ma do twojego znaku zodiaku dowiesz się, czytając nasz tygodniowy horoskop miłosny na 4 – 10 lipca 2022 roku!

Horoskop tygodniowy miłosny: Baran

Pierwsza połowa miesiąca upłynie ci pod znakiem domu i spotkań z bliskimi, nic więc dziwnego, że w tym tygodniu także zjawiska astrologiczne każą ci skupić się na niematerialnej stronie życia. Inwestuj w jakościowy czas, przeżycia i relacje, a we wszystkim zaufaj swojej intuicji i sercu.

Horoskop tygodniowy miłosny: Byk

Wciąż trwający sezon Raka nieustająco zachęca cię do spędzenia wartościowego czasu z bliskimi. Nie chodzi nawet o robienie wspólnie rzeczy, ale odłożenie telefonu i wszystkich obowiązków na bok i zwyczajne bycie z innymi, słuchanie i mówienie oraz budowanie więzi. To twoje zadanie na ten tydzień!

Horoskop tygodniowy miłosny: Bliźnięta

W tym tygodniu wyruszysz na poszukiwanie bezpiecznej przystani, w której w pełni będziesz mogła się odsłonić i pokazać swoją prawdziwą stronę. Kiedy już poczujesz się osadzona, zechcesz komunikacji na głębszym poziomie – zdecydujesz się na wyznanie uczuć, skrywanych tajemnic i myśli.

Horoskop tygodniowy miłosny: Rak

Ten tydzień sprzyjać będzie namiętności! Sekstyl Merkurego z Marsem pomoże ci przeżyć zmysłową noc (o ile dobrze wszystko rozegrasz!), a do tego wejście Marsa do znaku Byka wyzwoli pierwotną energię seksualną i sprawi, że cały ten dzień może zaowocować wspaniałym romansem.