Już 5 czerwca miesiąc zacznie się od półcieniowego zaćmienia Księżyca. To może być czas licznych zagadek (także dotyczących związków), które przyjdzie Ci rozwiązać. Od 18 czerwca Merkury zacznie się cofać, a to z kolei sprawi, że pewne sprawy wydadzą się nierozwiązywalne, a przynajmniej trudno będzie o nich rozmawiać (Merkury odpowiada za komunikowanie się). 21 czerwca powitamy lato obrączkowym Zaćmieniem Słońca. Czy ta obrączka może coś oznaczać? Całkiem niewykluczone. Gdy mamy do czynienia z silnymi zaćmieniami możemy spodziewać się, że przybywa przeznaczenie!
 

Horoskop czerwiec 2020: Bliźnięta

To Twój miesiąc. Ale w tym roku dostosowując się do sytuacji porzucasz flirty i interpersonalne gierki, bo zamierzasz szybko poszukać dla siebie nowego miejsca w sferze zawodowej. Niepewna sytuacja na rynku sprawia, że zaczynasz szukać dla siebie niszy, bo Ty nie lubisz w tłumie przepychać się łokciami. Będziesz bardzo skupiona, wieczory zamiast w knajpianych ogródkach spędzisz na nurkowaniu w sieci i nawiązywaniu kontaktów. Tym razem zawodowych. Dojdziesz do wniosku, że czas popracować nad swoim profesjonalnym wizerunkiem. Potrzebujesz aby ludzie zaczęli traktować Cię poważnie. A moment wokół urodzin zawsze jest momentem częściowej przebudowy życia.

Najbardziej pechowe znaki zodiaku. Sprawdź, czy pech to twoje drugie imię!
 

Horoskop czerwiec 2020: Rak

Praca, zdrowie, codzienne życie i zwyczajne zajęcia – tym wypełnisz Twój okołourodzeniowy czas. Ponieważ zaćmienie wypada w Twoim własnym znaku, może oznaczać to dla Ciebie transformacje. Na początek otrzymasz dobrą wiadomość, a wokół pojawi się mocna energia. Prawdopodobnie będziesz musiała nauczyć się kilku nowych rzeczy – ale będziesz tym zachwycona, bo zawsze chciałaś to robić. Cały czerwiec upłynie Ci na słodkich marzeniach – we wszystkich wyborach będziesz kierowała się chemią. W związkach rozkwit dobrych emocji, a wieczorne rozmowy będą dla Ciebie szalenie stymulujące. Poczujesz, że zaczynasz nowy dojrzalszy cykl.
 

Horoskop czerwiec 2020: Lew

Dla Ciebie zaćmienie przypada w piątym Domu Astrologicznym (dzieci, zabawa, radość, romans) – a to może oznaczać że będziesz korzystać z pełni lata. Komunikat dla Ciebie jest prosty – zrealizuj starą prawdę, że hobby zamienione w biznes naprawdę uszczęśliwia. Teraz Ci się uda, bo Twoja kreatywność gotowa jest przebić sufit. Nawet jeśli czujesz się odrobinę przyblokowana z jakichś powodów, jest coś co pomoże Ci ruszyć do przodu, a tym czymś jest intuicja. Zabawa, wakacje, zwierzaki, urlop, a w tyle głowy myśl o pierwszym kroku w nowych dziedzinach. Uda się. Zmiany nadchodzą, zrób porządki (w głowie) i czekaj! Wszystko w swoim czasie.
 

Horoskop czerwiec 2020: Panna

Pannę zaćmienie zastanie w czwartym Domu Astrologicznym, a to oznacza, że myśleć będzie dużo o rodzinie, domu i bliskich osobach. Poczujesz pewnego rodzaju znużenie tym, co do tej pory szalenie Cię pochłaniało i pragnienie zmiany może się wyjątkowo nasilić. Jesteś w przedsionku czegoś nowego i tylko stare przyzwyczajenia nie pozwalają Ci przestąpić progu. Planujesz podróż, albo chcesz zamieszkać z osobą, co do której jesteś pewna. W miłości wszystko zmierza ku lepszemu, jeśli masz/miałaś poczucie winy, zostaw je wreszcie za sobą. Skup uwagę zdecydowanie na tym, na czym Ci zależy.
 

Horoskop czerwiec 2020: Waga

Ten czas będzie dla Ciebie bardzo ważny w temacie komunikacji. Zobaczysz czego nie udało Cię się osiągnąć przez brak właściwego wypowiedzenia swoich pragnień. Plan dotychczasowych porażek, dopiero gdy ujrzysz go z dystansu, pokaże gdzie były braki. W tym czasie poznasz kogoś, bo przeznaczenie właśnie przejmuje pałeczkę. Ze zbiegów okoliczności wynurzy się całkiem obiecująca relacja, a Ty tym razem będziesz już wiedziała jakich błędów nie popełnić.

Horoskop kryzysowy, czyli jak różne znaki zodiaku radzą sobie w stresujących sytuacjach
 

Horoskop czerwiec 2020: Skorpion

Przyjrzyj się swoim pieniądzom. Dla Ciebie zaćmienie wystąpi w drugim Domu Astrologicznym, a to oznacza liczenie gotówki. Niekoniecznie martw się tym na co je wydajesz, raczej zastanów komu pożyczasz, czy w co inwestujesz. Może oznaczać to też spłacanie długów, także tych emocjonalnych – może teraz właśnie przyjdzie do Ciebie ktoś i poprosi o spłatę przysługi. W czerwcu wokół pojawi się mnóstwo osób, które chcą Ci pomóc. Poczujesz się jak dziecko, letnia wspaniała energia sprawi, że ogarnie Cię optymizm. Możesz podjąć ważne decyzje, to idealny czas na marzenia. Małżeństwo, zaręczyny? Taaaak!
 

Horoskop czerwiec 2020: Strzelec

Dla Ciebie ta „pełnia księżyca na sterydach” oznacza, że zaczniesz szukać rzeczy od których powinnaś się odciąć. Dotyczyć to będzie zwłaszcza relacji. Wchodzisz w miesiąc z elementem braku – braku miłości, pasji, chemii, a to może oznaczać, że musisz uważać na nowo poznane osoby. Możesz szukać równowagi, albo skupić się na sprawach zawodowych – tu jeśli tylko otworzysz właściwe pudełko wysypią się zaskakujące propozycje. Jeśli wybierzesz właściwą, za rok o tej porze będziesz na swoim, a szampan będzie się chłodził!
 

Horoskop czerwiec 2020: Koziorożec

W związkach czerwona kartka. Nie chcesz by pewne rzeczy dalej tak wyglądały. Musisz je przemyśleć. I choć czerwiec to czas zabawy i sensualnej przyjemności jedyne czym będziesz się delektować to własne przemyślenia na temat związków i pracy. Może czujesz, że coś przegapiłaś. To „coś” nie odeszło daleko, jeszcze możesz spokojnie je dogonić. Zwłaszcza w temacie pracy i kariery sporo się wokół Ciebie dzieje. Trudno podjąć Ci decyzję, bo musiałaby oznaczać rezygnację z czegoś bezpiecznego co masz w tej chwili. Tylko, że podskórnie coraz bardziej czujesz, że to co masz należy do świata, który właśnie odchodzi.
 

Horoskop czerwiec 2020: Wodnik

Poznasz bratnią duszę, kogoś z kim poczujesz się idealnie. To może być romantyczne zakochanie, ale też bardzo komfortowa przyjaźń. Pożegnasz samotność, przestaniesz analizować wszystkie przeszłe sprawy, zaczniesz czerpać z uroków lata. Wszystko o czym marzysz spełni się na jesieni. Pierwszy dzień lata to dla Ciebie wielka okazja do naprawdę przyjemnego romansu. Ustaw radar na przyjemność, a z całą pewnością coś namierzysz!
 

Horoskop czerwiec 2020: Ryby

Wyjątkowo ważne dla Ciebie stanie się to jak postrzegają Cię inni. Chcesz poprzeglądać się w ich oczach. Czujesz, że zbliża się dla Ciebie czas radykalnych decyzji i pewnych przełomów (np. praca Ci się znudziła). Dla Ciebie ważna jest więź duchowa i nie potrafisz robić tego do czego nie masz serca. Układ Planet może pokazać Ci nową drogę, a jeszcze pewniej – co należy bez żalu odrzucić. W związku poczujesz, że czas się lepiej poznać. Nawet jeśli jesteś z kimś już długo warto pamiętać, że zmieniamy się my i nasze pragnienia. Prawda bez maski może być sporym zaskoczeniem.

Najbardziej inteligentne znaki zodiaku. Sprawdź, czy ty też się do nich zaliczasz
 

Horoskop czerwiec 2020: Baran

Dla Baranów wielkie długodystansowe plany. Wolność, niezależność, nauka. Na początku lata zaczynasz realizować jakiś projekt, do którego przygotowujesz się już od dawna. Dla wielu osób to będzie czas wzmożonego uzależnienia (od czegoś lub kogoś), ale Ty jeszcze nie widzisz tego niebezpieczeństwa. Nie chcesz nakładać na siebie żadnych ograniczeń, a w miłości możesz wypłynąć na nieznane wody. Niewykluczone, że zauważysz, że formuła Twojego związku przestała Ci wystarczać, ale łudzisz się że to chwilowe. Pragniesz lata, miłości, zabawy. Masz w sobie energię ciekawego świata dziecka.

Horoskop czerwiec 2020: Byk

Dla Ciebie zaćmienie w 8 Domu Astrologicznym może oznaczać jedno – silną przemianę wewnętrzną albo transformację na poziomie stylu życia. Już od jakiegoś czasu wszystko się wokół Ciebie mocno zmienia, a teraz jesteś już gotowa aby to po prostu przyjąć. Prawdopodobnie będziesz potrzebować profesjonalnej porady, albo mediacji – nie wahaj się z niej skorzystać. Spotkasz kogoś inspirującego, kto będzie wiedział co powinnaś zrobić. Będziesz już gotowa załagodzić dawne spory i przebaczyć. Odczujesz ulgę i... zaczniesz korzystać z lata.