W upalnym i wilgotnym lipcu do większości z nas wrócą stare sprawy, staną w progu i zaczną się domagać: „zajmij się mną”. Gdy zrobią te słodkie oczy, może być trudno odmówić. Więc będziemy ogarniać różne zaległości i jeszcze więcej pracować. Zaczynanie nowych wątków nie musi być łatwe. Kończy się trwający 2 lata cykl i pada pytanie: jakie lekcje wyciągnęłaś? Czy pójdziesz do przodu czy pozostaniesz jeszcze chwilę w swojej przeszłości, aby pokończyć sprawy. Teraz decyduje się, czy przez następny czas będziesz patrzeć w lusterko wsteczne czy przez szeroką szybkę do przodu. Niewykluczony spory chaos i zamieszanie. Cofający się do połowy miesiąca Merkury sprawia, że możesz nie zrozumieć dobrze tego, co ktoś do ciebie mówi. Może nawet ktoś wysłał do ciebie wiadomość na którą czekasz, ale ona …nie doszła? Mars wchodzi do znaku Barana i zostanie tam na dłużej. Ten układ każe działać, negocjować i …złościć się. Globalnie więc możliwe spore zamieszki. Po 20 lipca to, co Pluton zepsuje Jowisz naprawi – da ci jeszcze więcej tego co czujesz, więc zadbaj aby to nie była złość. Co kolejne, trzecie w krótkim czasie zaćmienie przynosi kolejnym znakom?


Horoskop roczny 2020: Kryzys, wirus czy nieznane – co jeszcze nas czeka w drugiej połowie 2020 roku? >>>
 

Lew lipiec 2020

Zaćmienie zastanie cię w domu 6, czyli może mieć wpływ na twoje codzienne przyzwyczajenia i pracę. Będziesz mieć okazję przyjrzeć się bliżej swoim słabościom i starym przyzwyczajeniom, może niektóre zdecydowanie przestały ci już służyć. Nie warto trzymać się czegoś tylko przez zasiedzenie. Lwy kochają letnie miesiące  mogą kwitnąć, brylować i otaczać się bliskimi ludźmi. Będziesz królową życia i niejednej imprezy. W otoczeniu mogą pojawiać się niewielkie problemy, ale będziesz tak rozentuzjazmowana, że nawet ich nie zauważysz. Poznasz kogoś ciekawego, ale nadającego na zupełnie innych falach. Pytanie  czy chce ci się na nie nastroić. Różnice kulturowe bywają ciężkie do pokonania i choć dla ciebie nie ma rzeczy niemożliwych, teraz nie jest czas, by skupiać się tylko na jednej rzeczy. Dla ciebie to moment błyszczenia i prawdziwych mentalnych wakacji. Jeśli możesz wyjechać  jedź. W tej podróży spotka cię coś dobrego!

Horoskop lipiec 2020: Panna 

Romans, miłość, rodzina i dzieci. To stało się jasne, że są twoimi priorytetami. Coś tak uroczo staroświeckiego jak ślub? Tak! Chcesz tego i wiesz, że podjęcie decyzji przyjdzie prędzej czy później. W lipcu zrobisz coś, o co jeszcze kilka miesięcy temu byś siebie nie podejrzewała. To dla ciebie moment totalnego przebudzenia. Coś się staje jasne, twoja świadomość wzrasta i zaczynasz czuć, co powinnaś zrobić. Boisz się pozostawić bliskie osoby i wyjechać za miłością, ale wystarczająco dużo czasu spędziłaś w poczekalni, by przekonać się czego pragniesz i że porzucenie dotychczasowego życia nie będzie takim dramatem jak myślałaś. Z niczym się nie spiesz, pomalutku wygaszaj wątki i kończ sprawy. Każdy kamień zrzucony z barków sprawi, że będziesz prostować głowę i szybciej maszerować. A na końcu biec. Wszystkie ciężary zostawiłaś za sobą.

Horoskop lipiec 2020: Waga 

4 dom, w którym zastanie cię zaćmienie może oznaczać zmiany na poziomie domu i rodziny. Przeprowadzka, remont, budowa lub decyzja o niej. Albo dyskusje lub rodzinne spory. Kto wie, czy jedno z drugim nie będzie związane? W tym miesiącu zaufaj swojej intuicji w sprawach miłości. Masz świetną intuicję, ale z reguły uciszasz ją rozumem, któremu wierzysz bardziej. Tymczasem w związkach to ona ma więcej sukcesów. Zwłaszcza, że lipiec przyniesie sporo niespodzianek w sferze uczuć, szybkie decyzje, rozczarowania, zdrady, zerwane zaręczyny, miłości i kłótnie. Oraz to miesiąc w którym odkryjesz swoja misję życiową – czy chcesz urodzić dziecko, czy uczyć brzdące w Andach, czy pomagać porzuconym zwierzakom. Wpadłaś w subtelną pajęczynę uczuć i miłości. Do innych i świata.


Najbardziej pechowe znaki zodiaku. Sprawdź, czy pech to twoje drugie imię! >>>
 

Horoskop lipiec 2020: Skorpion 

To jak myślisz, planujesz i kreujesz swój świat zostanie pod silnym wpływem zaćmienia z 5 lipca. Oznacza to zmianę zdania, przemeblowanie swojego sposobu myślenia. W tym wszystkim wielka energia flirtu i zakochania. Może cię nieźle postrzelić strzała roztargnionego Amorka – prawdopodobieństwo, że wejdziesz w ostry romans jest ogromne. Niczego nie kontroluj, niech samo się wszystko dzieje. W sprawach uczuć kontrola nigdy się nie sprawdza. Wokół energia uzależnienia  być może od miłości, ale może oznaczać też uciążliwy nawyk. Jeśli dotyczy to ciebie lub twoich bliskich  poproś i uwierz. Jest szansa, że właśnie teraz ktoś z bliskiego otoczenia pozbędzie się nałogu. To miesiąc uzdrawiania. I kreowania. Także rzeczywistości, która cię otacza. Więc wymarz ją sobie na nowo i mów na głos. Mózg wierzy w to, co powiedziane.

Horoskop lipiec 2020: Strzelec

Finanse, pieniądze, inwestycje  nie inwestuj w coś czego nie rozumiesz tylko dlatego, że ktoś ci doradził. Ryzyko jest zbyt duże. W lipcu grozi ci to, że dostaniesz propozycję, ale nie przyjmiesz jej z lęku, że się nie nadajesz. Uwolnij się od blokady umysłowej, albo po prostu ją sprytnie omiń. Wyjątkowo pozwól zadecydować innym. Uwolnij się od energii wszelkich ex-ów, tam już nic dobrego cię nie czeka. Póki jest w tobie złość, będziesz zmęczona i nie pójdziesz do przodu. Może sprawy są bardziej skomplikowane i z tą osobą łączą cię więzy finansowe, które trudno rozsupłać, więc przetnij je. Nawet jeśli stracisz trochę pieniędzy, ale zyskasz klarowność sytuacji, spokój i nowe otwarcie. Miesiąc przebudzenia i odważnych decyzji. Działaj szybko i z tupetem.

Horoskop lipiec 2020: Koziorożec 

Zaćmienie jest w waszym znaku, a to oznacza zmiany związane ze sobą. To ty je zainicjujesz, bo najsilniej czujesz, że pewne sprawy już są skompletowane. Co to oznacza? Że w związku albo wskoczysz na level pro, albo zamkniesz za sobą drzwi. Pomyśl życzeniowo  co chcesz zmienić w swoim życiu? Coś małego, większego, czy może… totalnie wszystko? Właśnie otwiera się magiczne okienko i możesz zażyczyć sobie wszystkiego. Lipiec to miesiąc próby dla twojej ambicji  ty wiesz, widzisz, łączysz w całość i szalenie denerwuje cię, gdy inni nie widzą tego co ty. Przestań na nich czekać, bo cię opóźniają. Idź po swoją gwiazdę, bo sukces tego lata jest ci pisany.


Horoskop kryzysowy, czyli jak różne znaki zodiaku radzą sobie w stresujących sytuacjach >>>
 

Horoskop lipiec 2020: Wodnik 

Zaćmienie w 12 domu wskazuje na ludzi i sytuacje z przeszłości. Karmiczne zakończenia. Może będziesz musiała podjąć niepopularne decyzje. Czeka cię wiele testów, twoja podświadomość chce oczyścić pole z rzeczy z przeszłości, które zostawiają osad. Może powinnaś kogoś przeprosić? Albo przestać nosić w sercu urazę. Przez cały miesiąc wiele będzie się działo w sferach duchowych i podświadomości. Teraz możesz uzdrowić sytuację, odciąć się od strachu. Myśl o snach, staraj się je zapamiętać, może tą drogą świadomość chce pozbyć się zaległych spraw. Trudno będzie ci zacząć coś nowego, więc nie pragnij tego za wszelką cenę.

Horoskop lipiec 2020: Ryby 

Bardzo ważny czas z punktu widzenia ludzkiego. Będziesz weryfikować wszystkie znajomości, przypatrywać się ludziom, którymi się otaczasz. Może nagle zrobiło się ich zbyt wiele, a niektóre znajomości pozbawiają cię energii i przestają ci służyć? Zrób sobie cyfrowy detoks, przestań być na każde skinienie. Ludzie bardziej pragną i szanują tych niedostępnych. Zdecydowanie wsobna energia miesiąca będzie cię zachęcać do pobytu w wewnętrznej pustelni. Zajęta swoim wewnętrznym światem nie będziesz miała serca i głowy do robienia kariery czy rozwijania talentów. Czasami przystanki są potrzebne. Zwłaszcza, że po drodze może przyplątać się całkiem przyjemny romans. Lipcowe emocje mogę być u ciebie bardzo intensywne i zmienne. Dziś szczęśliwa, jutro wkurzona!

Horoskop lipiec 2020: Baran 

Ciebie Baranku zaćmienie zastanie w 10 domu. Może oznaczać to poważne zmiany na polu pracy. Rozglądaj się wokół za osobami spod wodnych znaków  mogę przynieść dla ciebie cenną wiadomość, albo zaproponować ci całkiem lukratywne zajęcie. To będzie miesiąc silnych deklaracji uczuciowych – możesz poznać kogoś do kogo twoje serce zabije mocniej, ale sytuacja może być niełatwa. Być może ta osoba ma dziecko, a to zawsze wyzwanie dla nowego związku. Gwiazdy ewidentnie mają dla ciebie w tym miesiącu przekaż: bądź liderem. Baranem, nie owieczką. A jeśli chcesz stać w tylnym szeregu, lepiej od razu idź do domu. Waleczny Mars, twój znak, przyzywa cię do wyłożenia wszystkich talentów na stół.


Najbardziej inteligentne znaki zodiaku. Sprawdź, czy ty też się do nich zaliczasz >>>
 

Horoskop lipiec 2020: Byk 

Czas skonfrontować swoje pragnienia i to w co wierzysz. Edukacja i podróże w tym miesiącu mogą być szczególnie atrakcyjne. Możesz spodziewać się też spotkania z osobą w czasów dzieciństwa, która kiedyś była ci bardzo bliska. Możecie wpaść na siebie zupełnie przypadkowo. Jeśli zajmujesz się jakimś projektem musisz być przekonana do jego zasadności. Jeśli tak – Mars w Baranie poprowadzi cię prosto do celu beż żadnej skuchy. Potrzebujesz ruchu, tlenu i szerokich horyzontów. Podjęcie decyzji będzie dla ciebie znaczenie łatwiejsze, jeśli narzucisz sobie fizyczną dyscyplinę. Codzienny spacer to będzie prawie jak gimnastyka dla duszy. Potrzebujesz balansu, wiec poszukaj go wokół i w sobie.

Horoskop lipiec 2020: Bliźnięta

Zaćmienie w 8 domu mówi o tym, że czas zakończyć jakieś sprawy projektowe, opuścić grupę ludzi z którymi działałaś i usamodzielnić się. Uniezależnić. Na początku może być ci przykro, ale dobrze wiesz, że jedną nogą jesteś już w przyszłości. Robisz plany na przyszłość, starasz zrozumieć kierunek, ale silnie wracasz do przeszłości, aby analizować czego się nauczyłaś i do czego teraz ci się to przyda. W miłości piękny, spokojny, hojny czas. Wskazówka – zrób sobie urlop do mediów społecznościowych, a twoja relacja dzięki temu zyska nowy zupełnie wyjątkowy wymiar. Czujesz, że zbliża się wielki przewrót w twoim życiu zawodowym i potrzebujesz mieć oparcie w kimś wyjątkowo czułym i stabilnym? Ten ktoś jest przy tobie więc pielęgnuj to uczucie. Może odkryjesz co ma dla ciebie sens w przyjaźniach, a co już nie. Zostaw wokół siebie tylko ludzi i energię, które będą cię ciągnąć w górę. Nauka życiowego latania. Właśnie masz pierwszą lekcję.

Horoskop lipiec 2020: Rak 

Nów Księżyca w twoim własnym znaku odkryje dla ciebie sprawy miłości. Lipiec będzie eterycznym miesiącem wielkich uczuć, romantycznych porywów i wielkiego wzruszenia. Poczujesz, że miłość jest najistotniejszym elementem twojej codzienności. Z drugiej strony powinnaś iść za ambicjami, rozepchać się trochę łokciami na gruncie zawodowym. Teraz jest najlepszy moment aby powiedzieć: „dajcie to mnie, świetnie to potrafię” . Skoncentrowana na tym co się dla ciebie liczy, będziesz nie do pokonania. Wokół ciebie mogą pojawić się stare zadry, niedokończone historie. Jeśli będziesz potrafiła przebaczyć, od razu ruszysz do przodu. Potrzebujesz harmonii. Środek lata pozwoli ci ją uzyskać i dostrzec, jak piękne jest życie.


Kawa dopasowana do Twojego znaku zodiaku. Jaki napój najlepiej do Ciebie pasuje? >>>