Horoskop na listopad 2019 - Skorpion 23.10 -21.11

Skorpiony, to wasz czas. Wykorzystajcie go! Pamiętajcie, że praca to nie wszystko. Zadbajcie o siebie (w listopadzie zorganizujcie domowe spa i randkę z ulubionym serialem), a także o swoich bliskich. Może wspólne wyjście do kina, albo na imprezę? Możliwości jest wiele. Najważniejsze, żebyście korzystali z życia i dobrze się bawili.

Horoskop na listopad 2019 - Strzelec 22.11–21.12

Strzelce powinny przygotować się na zawirowania w życiu prywatnym. W pracy też będzie się działo! Czekają was dodatkowe obowiązki, ale spróbujcie to mądrze wykorzystać. To świetna okazja do tego, aby „się pokazać”. Szef na pewno doceni wasz wysiłek i zaangażowanie, które włożyliście w realizację nowego projektu.

Horoskop na listopad 2019 - Koziorożec 22.12–19.01

Koziorożce mogą odetchnąć z ulgą. Listopad będzie dla was miesiącem bardzo spokojnym i bezstresowym. Wykorzystajcie tan czas - co powiecie na kilka dodatkowych dni urlopu, albo weekendowy wypad za miasto? Naładujcie porządnie swoje baterie, bo już za kilka tygodni czeka was prawdziwy maraton!

Horoskop na listopad 2019 - Wodnik 20.01–18.02

Sytuacja zodiakalnych Wodników w listopadzie prezentuje się dość stabilnie. U was wszystko w porządku, dlatego czas okazać trochę wsparcia bliskim. W tym wypadku chodzi przede wszystkim o partnerów życiowych. Gwiazdy mówią, że ukochani docenią waszą troskę i odwdzięczą się tym samym w przyszłości.

Horoskop na listopad 2019 - Ryby 19.02–21.03

Ryby są bardzo wrażliwe, dlatego w listopadzie nie będą cieszyć się najlepszym zdrowiem. Co więcej, dopadnie was jesienna chandra. Wtedy szczególnie docenicie obecność rodziny i przyjaciół. Ze wszystkimi problemami (w pracy i życiu zawodowym) powinniście sobie poradzić do końca tego miesiąca.

Horoskop na listopad 2019 - Baran 22.03–19.04

Początek listopada okaże się dla zodiakalnych Baranów przełomowy. Przygotujcie się na jazdę bez trzymanki, a także (delikatne) turbulencje. W drugiej połowie miesiąca będzie spokojniej. Uważajcie, bo nuda może sprawić, że dopadnie was jesienna chandra!

Horoskop na listopad 2019 - Byk 20.04–20.05

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich Byków. Listopad może okazać się najlepszym miesiącem w tym roku. Kiedy inni podejmą walkę z katarem, bólem gardła i gorączką, wy będziecie cieszyć się świetnym zdrowiem. Co więcej, istnieje duże prawdopodobieństwo, że uda wam się spełnić (przynajmniej) jedno ze swoich marzeń.

Horoskop na listopad 2019 - Bliźnięta 21.05–20.06

Gwiazdy mówią, że Bliźnięta powinny poważnie zastanowić się nad własnym życiem. Czy w pracy macie jakiekolwiek szanse na dalszy rozwój? Czy wasz partner lub partnerka to osoba, z którą chcecie spędzić kolejne lata swojego życia? Odpowiedzcie sobie na te pytania. I pamiętajcie, nie warto bać się zmian. Pod tym względem listopad okaże się dla was wyjątkowo łaskawy.

Znaki zodiaku – dopasowanie. Wyjaśniamy, jakie znaki zodiaku do siebie pasują >>>

Horoskop na listopad 2019 - Rak 21.06–22.07

Poprzednie miesiące dały w kość zodiakalnym Rakom. Spokojnie, to koniec złej passy! Otwórzcie się na nowe znajomości. Ludzie, którzy już niebawem pojawią się w waszym życiu, mogą okazać się ogromnym wsparciem podczas następnych - zimnych i depresyjnych miesięcy. W pracy Raki będą musiały stawić czoło kolejnym wyzwaniom. I chociaż na początku może być ciężko, finalnie ze wszystkim sobie poradzicie.

Horoskop na listopad 2019 - Lew 23.07–22.08

Na początku miesiąca zodiakalne Lwy wpadną w lekką konsternację. Jeżeli w ciągu kilku kolejnych tygodni będziecie musieli podjąć poważną decyzję dotyczącą waszej przyszłości, zaufajcie intuicji. Gwiazdy całkowicie wam sprzyjają, więc nie macie powodów do zmartwień. Ostatnie dni listopada spędzicie w miłej, bezstresowej atmosferze.

Horoskop na listopad 2019 - Panna 23.08–22.09

Zodiakalnym Pannom listopad upłynie pod znakiem melancholii. Ten miesiąc to idealny moment na podjęcie pewnych refleksji. Zastanówcie się, czego tak naprawdę chcecie. Dotyczy to zarówno życia prywatnego, jak i zawodowego. Czasem będzie ciężko, ale właśnie w takich chwilach możecie poprosić swoich bliskich o radę. Na pewno chętnie wam pomogą!

Horoskop na listopad 2019 - Waga 23.09–22.10

Pierwsza połowa miesiąca upłynie wam szybko i bez większych problemów, ale pod koniec listopada (serio!) będzie się działo! Otwórzcie się na nowe doświadczenia, a także znajomości. Wagi oczarują kolejne osoby, które staną na ich drodze. I bardzo możliwe, że zostaną w ich życiu na dłużej!

Księżycowy kalendarz urody – pic na wodę, czy coś w tym jest? ( i czym do cholery jest w takim razie antropozofia?!) >>>