Horoskop listopad 2020: Baran (21.03-19.04)

Listopad przyniesie wiele dobrego zodiakalnym Baranom. Życie uczuciowe ustabilizuje się. Ale spokojnie, nie będziesz narzekać na nudę i brak miłosnych uniesień. Poprawi się również Twoja sytuacja w firmie. Jedyne, na co powinnaś zwrócić uwagę, to zdrowie – sprawdź koniecznie, jak w okresie jesienno-zimowym zwiększyć odporność.

Horoskop listopad 2020: Byk (20.04-20.05)

Listopad upłynie Ci pod znakiem flirtu. Nareszcie przyszedł czas na dobrą zabawę, za którą tak tęskniłaś. Miej jednak oczy dookoła głowy. Upewnij się, czy wszystkie osoby w Twoim otoczeniu są tymi, za którymi się podają i czy życzą Ci dobrze. W życiu zawodowym bądź otwarta na nowe możliwości. Pamiętaj, że nawet najbardziej szalone propozycje są warte przemyślenia.

Horoskop listopad 2020: Bliźnięta (21.05-21.06)

W listopadzie 2020 czeka Cię miłosny powrót do przeszłości. Na początku może być bardzo miło. Ale pamiętaj, że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. Skup się na pracy. Przed Tobą sporo ciekawych projektów. Warto zaangażować się w ich realizację, a tym samym udowodnić szefowi bądź szefowej, że zależy Ci na obecnym stanowisku.

Horoskop listopad 2020: Rak (22.06-22.07)

Listopad 2020 zapowiada się dość spokojnie dla zodiakalnych Raków. To świetna okazja do tego, by przemyśleć kilka spraw. Zwróć uwagę zarówno na życie prywatne, jak i zawodowe. Podejmując jakąkolwiek decyzję, zaufaj swojej intuicji – ona na pewno Cię nie zawiedzie.

Horoskop roczny 2020: Kryzys, wirus czy nieznane – co jeszcze nas czeka w drugiej połowie 2020 roku? >>>

Horoskop listopad 2020: Lew (23.07-22.08)

To trudny czas dla zodiakalnych Lwów. Na pewno nie będziesz narzekać na nudę. Wręcz przeciwnie! Zatęsknisz za spokojem i stabilizacją. Najwyższa pora zakończyć toksyczne znajomości – nie będzie to łatwe, ale mimo to warto zdecydować się na taki krok. Poza tym spodziewaj się zmian w życiu zawodowym. I pamiętaj: wciąż możesz wziąć sprawy w swoje ręce, a tym samym zaskoczyć wszystkich wokół.

Horoskop listopad 2020: Panna (23.08-22.09)

Przede wszystkim: zwolnij. W listopadzie powinnaś skupić się wyłącznie na sobie – ciężko pracowałaś przez ostatnie miesiące, więc należy Ci się solidny odpoczynek. Co powiesz na weekend w głuszy, dzień w SPA albo masaż? Sama wiesz najlepiej, czego teraz potrzebujesz. W życiu zawodowym wszystko ułoży się po Twojej myśli, nie musisz się o to martwić.

Zobacz także:

Horoskop listopad 2020: Waga (23.09-22.10)

Zastanów się, czy Twój związek zmierza we właściwym kierunku. Właśnie tego oczekujesz do partnera lub partnerki? W listopadzie 2020 powinnaś zwrócić także uwagę na swoje finanse. Dokładnie planuj swoje wydatki. Pamiętaj, że wielkimi krokami zbliża się okres świąteczny – oszczędności na pewno się przydadzą.

Horoskop listopad 2020: Skorpion (23.10-21.11)

W tym miesiącu będziesz miała mnóstwo energii (w przeciwieństwie do innych osób). Warto wykorzystać to w pracy! Twoja pozycja w firmie może być bowiem zagrożona. W życiu prywatnym również będzie się działo. Przyjrzyj się nowym osobom w swoim otoczeniu i pamiętaj o zasadzie ograniczonego zaufania – nie musisz od razu wpuszczać ich do swojego świata, a tym samym słuchać ich rad.

Horoskop listopad 2020: Strzelec (22.11-21.12)

Najwyższa pora, żebyś doceniła to, co masz. Dotyczy to zarówno życia prywatnego (pokaż swoim bliskim, że naprawdę Ci na nich zależy), jak i zawodowego – jeżeli chcesz utrzymać obecną posadę, wykonuj codzienne obowiązki z większą starannością. Koniec lenistwa!

Horoskop kryzysowy, czyli jak różne znaki zodiaku radzą sobie w stresujących sytuacjach >>>

Horoskop listopad 2020: Koziorożec (22.12-19.01)

Listopad 2020 okaże się bardzo trudnym miesiącem pod wieloma względami. Pamiętaj, że nie ma nic złego w proszeniu o pomoc. W Twoim otoczeniu są osoby, na które możesz liczyć w absolutnie każdej sytuacji. Ty pomagałaś im wielokrotnie, teraz przyszedł czas na bliskich – na pewno chętnie okażą Ci wsparcie.

Horoskop listopad 2020: Wodnik (20.01-18.02)

Wodniki bardzo nie lubią, gdy ktoś próbuje odebrać im wolność. Dlatego przygotuj się na małe zawirowania w życiu miłosnym. W listopadzie powinnaś zadbać o swoje zdrowie – ubieraj się ciepło, zwolnij, doceń, że w pracy mniej się teraz dzieje i możesz trochę odpocząć.

Horoskop listopad 2020: Ryby (19.02-20.03)

Narzekasz na brak zrozumienia ze strony partnera lub partnerki? Powiedz wprost, jakie są Twoje potrzeby i oczekiwania. Osoba, której naprawdę na Tobie zależy, na pewno to zrozumie – zrobi wszystko, by naprawić tę relację. W listopadzie zodiakalne Ryby powinny zastanowić się również nad nowymi możliwościami rozwoju. Jeżeli nie chcesz zmieniać pracy, to „przynajmniej” poszukaj ciekawych szkoleń, dzięki czemu zwiększysz swoje kompetencje.