Horoskop październik 2020: Baran (21.03-19.04)

W październiku będzie towarzyszył Ci pewnego rodzaju niepokój. Miej oczy dookoła głowy, ale nie szukaj problemów na siłę. Zamiast tego skup się na bliskich, a także na sobie. Wykorzystaj ten miesiąc do rozwoju osobistego oraz do relaksu (proponujemy domowe SPA albo wieczór z popcornem i ulubionym filmem).

Horoskop październik 2020: Byk (20.04-20.05)

Gdy inni zmagają się z jesiennym przygnębieniem, Ty masz w sobie mnóstwo energii i motywacji do działania. Wykorzystaj to! Spróbuj czegoś nowego – przyjemnego, a zarazem rozwijającego. Albo wciel w życie pomysł, na którego zrealizowanie nie miałaś wcześniej odwagi. Wyjdzie Ci to na dobre.

Horoskop październik 2020: Bliźnięta (21.05-21.06)

Październik to miesiąc przełomowy dla zodiakalnych Bliźniąt. Być może całkowicie zmienisz sposób patrzenia na świat albo powiesz „tak” ryzyku i spróbujesz czegoś zupełnie nowego, a tym samym odświeżającego. I pamiętaj, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Horoskop październik 2020: Rak (22.06-22.07)

Jaki będzie październik 2020 dla zodiakalnych Raków? Zapowiada się całkiem nieźle. Nareszcie poradzisz sobie z problemami, poza tym uwolnisz się od toksycznych osób, które (mimo wcześniejszych zapewnień) nie życzą Ci dobrze. W Twoim życiu znowu zapanuje błogi spokój.

Horoskop październik 2020: Lew (23.07-22.08)

W tym miesiącu będziesz musiała podjąć kilka istotnych decyzji, które niewątpliwie będą miały wpływ na Twoją przyszłość. Serce czy rozum – czym się kierować? Tym razem powinnaś zaufać swojej intuicji. Pod koniec października 2020 spodziewaj się czegoś dobrego – być może chodzi o pierwsze konsekwencje podjętych przez Ciebie działań.

Najbardziej pechowe znaki zodiaku. Sprawdź, czy pech to twoje drugie imię! >>>

Horoskop październik 2020: Panna (23.08-22.09)

Na swojej drodze spotkasz osobę, która sporo namiesza w Twoim życiu. Ale spokojnie, bo w tym przypadku chodzi o dobry chaos. Całkowicie różnicie się od siebie, ale mimo to będziecie rozumieć się bez słów, poza tym świetnie się razem bawić. W dużej mierze od Ciebie będzie zależało, czy ta osoba zostanie z Tobą na dłużej. Uwaga, w tym wypadku wcale nie musi chodzić o romans.

Horoskop październik 2020: Waga (23.09-22.10)

To Twój miesiąc! Dobrze go wykorzystaj. Październik okaże się dla Ciebie bardzo łaskawy – bez trudu poradzisz sobie ze wszystkimi obowiązkami i znajdziesz czas na drobne przyjemności, które zdecydowanie umilą Ci początek jesieni. Lubisz planować i organizować. Spróbuj więc zorganizować krótki wyjazd ze znajomymi – dobra zabawa gwarantowana.

Horoskop październik 2020: Skorpion (23.10-21.11)

Przygotuj się na drobne problemy w życiu prywatnym bądź zawodowym. Pamiętaj jednak, że ze wszystkim możesz sobie poradzić – sama lub z pomocą bliskich. Nie ma nic złego w proszeniu o pomoc. Wśród bliskich są osoby, którym naprawdę zależy na Twoim szczęściu, na pewno chętnie okażą Ci trochę wsparcia w trudnych chwilach i pomogą rozwiązać wszystkie problemy. Zaufaj im!

Horoskop październik 2020: Strzelec (22.11-21.12)

Miej oczy dookoła głowy i szukaj nowych szans na rozwój. Możliwości jest wiele – wystarczy z nich mądrze skorzystać. Niskie temperatury, deszcz i tak zwana szarówka za oknem zachęcają do tego, by pozostać w łóżku lub na kanapie. Ale spróbuj się zmobilizować. Spotkaj się ze znajomymi, otwórz się na nowe znajomości – wyjdzie Ci to na dobre.

Horoskop październik 2020: Koziorożec (22.12-19.01)

Ostatnie miesiące były dla Ciebie dość trudne. Dlatego zasługujesz na odpoczynek w wersji totalnej. Niech październik upłynie ci pod znakiem relaksu oraz błogiego spokoju. Gorąca kąpiel, pyszne, a wręcz otulające jedzenie, mini detox od telefonu – sama wiesz najlepiej, czego najbardziej teraz potrzebujesz.

Horoskop październik 2020: Wodnik (20.01-18.02)

W październiku dopadnie Cię przygnębienie i pewnego rodzaju niepokój. Zaczniesz wszystko dokładnie analizować, będziesz chciała przewartościować niektóre sprawy. Natomiast jesienna aura jedynie pogorszy Twoje samopoczucie. Jak sobie z tym poradzić? Spróbuj się nieco zdystansować – spojrzeć na swoją sytuacje z boku, poszukać pewnych pozytywów – nie będzie to łatwe, ale może przynieść wymierne korzyści.

Horoskop październik 2020: Ryby (19.02-20.03)

Październik 2020 będzie dla Ciebie miesiącem pełnym namiętności, miłosnych uniesień, a także… eksperymentów! Zaskoczysz samą siebie – po pewnym czasie przyznasz nawet, że lubisz to „nowe ja”. Co więcej, będziesz się naprawdę dobrze bawić. Tak trzymaj.

Horoskop roczny 2020: Kryzys, wirus czy nieznane – co jeszcze nas czeka w drugiej połowie 2020 roku? >>>