Sierpień to ósemka. Ósemka to sukces lub karma. Ruszamy do przodu. Ten miesiąc może zmienić układ sił w tym dosyć dziwnym i niepoukładanym roku. Pełnia księżyca 3 sierpnia będzie portalem do niezależności i nowych wyzwań. Definitywnie w tym czasie coś się okaże (patronujący pełni Wodnik dąży do prawdy). Nikt nie pozostanie po starej stronie drzwi. Nawet siłą rozpędu znajdziesz się po drugiej stronie przepołowionego roku. To idealny moment, w którym łatwej będzie zobaczyć swoją obecną sytuację w big picture – dostrzeżesz co Ci szkodzi, a kto sprzyja. Większość z nas poczuje mocną energię wolności i krnąbrności. Wodnik przyniesie jak na tacy nowe idee i pomysły – będziesz mogła wyjść z pewnych ograniczeń, co może i lekko przerażać, ale warto zaryzykować. Merkury wchodzi teraz w znak Lwa, a to dla wielu będzie oznaczać totalne przebudzenie. Lew to ogień, moc, serce i odwaga. Nie będzie więc rzeczy niemożliwych. Uważaj teraz czego pragniesz, bo naprawdę zaczyna się nowy cykl. Odwaga wskazana! Nawet nieśmiali wyjdą z cienia i dzięki Lwu będą mieli coś do powiedzenia. Scena dla wszystkich, światło dla każdego.

7 sierpnia Wenus, patronka miłości wchodzi w znak Raka, znak domu, rodziny i głębokich uczuć. Oznaczać to może czas budowania czegoś trwałego, urządzania domu z prawdziwego zdarzenia, pielęgnowania pięknej części swojej miłości. To bardzo silny czas dla kobiet, które wyjdą naprzeciw swojej kariery. Ognisko domowe? Ok, ale nie w tradycyjnym tego słowa znaczeniu. Nie trzeba go pilnować, bo dziś wszystko jest zautomatyzowane, płeć nie krzywdzi nikogo i dziewczyny wychodzą na przestrzenie, które kiedyś je onieśmielały. 18 sierpnia nów Księżyca w znaku Lwa. Kto przejdzie przez Lwią Bramę, zostawi maski za sobą. Będziesz wiedziała, czego na pewno nie chcesz. A to co chcesz, okaże się wkrótce – nie martw się jeśli jeszcze tego nie wiesz. Co te Lwie zmiany oznaczają dla poszczególnych znaków?


Horoskop roczny 2020: Kryzys, wirus czy nieznane – co jeszcze nas czeka w drugiej połowie 2020 roku? >>>
 

Horoskop sierpień 2020: Panna

To, w co tak dogmatycznie wierzyłaś przez ostatnie lata okazało się... nie mieć sensu? Zaczyna się dla ciebie wielka przygoda. Najbliższe 5 miesięcy to czas otwierania oczu  nauki, niezależności, podróży, powrotu do czasów kiedy wszystko było możliwe. Jeśli jesteś singielką cieszysz się z tego, bo możesz korzystać ze wszystkich możliwości i wybrać każdą ścieżkę. To tak odmienne od tego, co robiłaś do tej pory (bardzo ciężko pracowałaś). Poczujesz, że czas siebie wynagrodzić. Dla wielu Panien coś się skończy i choć trudno im w to uwierzyć, pożegnają to bez większego bólu. W miłości obfitość – piękny romans, albo dojrzała komfortowa relacja pełna czułości i bezpieczeństwa. Wiesz, że jeszcze kiedyś będziesz wielkim liderem – teraz po prostu czujesz, że czas przerwać błędne koło niezdrowej sytuacji, czegoś co już ci nie służy. Długo pracowałaś nad tym, by umieć podejmować właściwe decyzje i patrzeć na świat od serca i z wielką miłością. Gdy tylko odejdziesz do tego, co dla ciebie niezdrowe, nowe drzwi natychmiast się otworzą. Będziesz miała też więcej czasu na obcowanie ze sztuką, a to podniesie twoją własną energetyczną wibrację.

Horoskop sierpień 2020: Waga

Jeżeli czułaś się do tej pory w jakiś sposób niedoceniana, uda ci się wreszcie zamknąć ten temat. Albo balans, albo rozstanie. To dobry czas na uwolnienie się od różnych zastanych i wypracowanych przez lata niekorzystnych sytuacji. Dla ciebie Uran cofa się w Byku po to, abyś na nowo mogła ugruntować swoją pozycję. Jesteś gotowa powiedzieć prawdę, choć do tej pory coś cię powstrzymywało. W czasie pełni w Wodniku (3 sierpnia) powiesz co myślisz, zaczniesz powolne odchodzenia od ludzi, organizacji, systemów przekonań. Czas zagoić podcięte skrzydła. Nawet jeśli czułaś się wykorzystywana przez jakiś czas, nie będziesz już miała żalu – zostawisz to za sobą. Uwolnienie będzie wystraczającą nagrodą. Teraz poczujesz się dumna, doceniania i szczęśliwa z posiadanych umiejętności. To dla ciebie czas na idealne wakacje. Może na nich znajdziesz odpowiedź na wiele nurtujących cię pytań, zwłaszcza tych odnośnie ludzi. Tych, których poznasz, teraz będziesz umiała już właściwie ocenić.


Najbardziej pechowe znaki zodiaku. Sprawdź, czy pech to twoje drugie imię! >>>
 

Horoskop sierpień 2020: Skorpion

W ciągu następnych 5 miesięcy cofający się Uran postawi cię przed niejednym testem i licznymi wyzwaniami. Zobaczysz czy twój związek jest partnerski, a praca daje ci korzyści. Związki o słabych fundamentach mogą się solidnie poprzestawiać, jak na obrazach Picassa. Możesz też zmienić swoje przekonania. 15 sierpnia może być dla ciebie dniem, który rozpocznie liczne zmiany, zaczniesz zastanawiać się nad szybszym zarabianiem pieniędzy. Twoje niemałe ego pomoże ci w uzyskaniu licznych propozycji i kontraktów. Są momenty, że możesz zapomnieć o uczuciach – w końcu ego nie zwraca na nie zbyt wielkiej uwagi (chyba, że na miłość własną). Jeśli w tej chwili spotkasz kogoś (lub wróci ktoś z przeszłości), możesz liczyć z nim na czas pełen pasji. Nawet kosztem konfliktów. Lepsze to niż przyzwoita nuda. Dla niektórych to moment, w którym znajdą wreszcie swoje upragnione mieszkanie/dom. Byłoby dobrze gdybyś otworzyła się na rzeczy, które chcą ci powiedzieć bliskie osoby – nawet jeśli nie będą to najmilsze rzeczy na świecie. W końcu ty i tak znasz swoje wady i wiesz, że inni je widzą. Jesteś absolutną dyplomatką i wiesz, jak rozegrać Świat i otoczenie, aby podsuwało ci najlepsze kąski.

Zobacz także:

Horoskop sierpień 2020: Strzelec

Uran zagospodaruje twój czas i energię. Będzie dyskretnie nakierowywał cię na spełnianie życiowej misji, więc pewne rzeczy nagle mogą zacząć wyglądać inaczej niż do tej pory. Poczujesz silną chęć do sportu, zaczniesz nurkować w książkach i czytelniach, aby zgłębić nurtujący cię problem. To małe ziarno, które tkwi w tobie od dawna i jest zalążkiem czegoś własnego już potrzebuje zostać wysiane. A sierpień jest idealnym czasem – grunt już jest gotowy. Szukaj ludzi, którzy mają podobne marzenia, to z nimi uda ci się dokonać tego, co trudno byłoby zrobić w pojedynkę. Możesz sama sobie zrobić mikroterapię  zapytaj samą siebie z zainteresowaniem, czego pragniesz. To będzie dla ciebie miesiąc fajnej równowagi w dawaniu i braniu – stare przyjaźnie mogą teraz dawać ci więcej satysfakcji niż romantyczny związek. Poznasz nowe oblicze osób, które towarzyszą ci od dawna i będzie to bardzo inspirujące. Cokolwiek nie zrobisz, możesz liczyć na opiekę tam na górze. Aż korci, aby zrobić coś odważnego!


Horoskop kryzysowy, czyli jak różne znaki zodiaku radzą sobie w stresujących sytuacjach >>>
 

Horoskop sierpień 2020: Koziorożec

Uran zechce ci pomóc spełnić twoje pasje. Jedyne czego potrzebujesz, to mniej więcej wiedzieć do czego czujesz pociąg. Spróbuj pomyśleć o tym intensywniej. To czas zrywania więzi z miejscami i sytuacjami, które nie sprawiają ci radości. Pełnia Księżyca z 3 sierpnia może być dla ciebie przełomowa  dostaniesz szokującą wiadomość, zobaczysz, że nie musisz się kurczowo trzymać zastałych sytuacji. Myślisz, że nie ma gdzie pójść bo wszędzie jest gorzej? Nieprawda! Zaskoczenie, zmiany, perturbacje – to zwykle robi Uran z niezdecydowanymi. W związkach  myśl pozytywnie o tym, co masz. Czasami nazywamy miłość innymi słowami lub nawet mylimy ją z czymś innym. Możliwe, że zwiążesz się z kimś, kto ma już dziecko. To niełatwa sytuacja, ale może się udać jeśli pomyślisz o tym dojrzale. W emocjach może paść nieco gorzkich słów – nie martw się nimi. To lekcje życiowe. Oczywiście nie chodzi o skakanie na główkę z klifu – nawet w konfliktach watro zachować umiar, a nie spalać się bez pamięci.

Horoskop sierpień 2020: Wodnik

Zrozumiesz, co robiłaś do tej pory nieświadomie. Dla ciebie to czas wzmożonych relacji rodzinnych  może zechcesz się wyprowadzić, może uda ci się załagodzić konflikt rodzinny. Zdobędziesz dystans w sprawach międzyludzkich. W związkach miłosnych potrzebujesz wewnętrznej równowagi, a trudno o to gdy podejrzewasz, że jest ktoś między wami. Sprawę trzeba wyjaśnić, bo podejrzliwość podsyca nieufność i smutek. Miłość w tym miesiącu będzie dla ciebie najważniejsza. Ważna jest też rozmowa. Gdy poznasz kogoś nowego postaraj się nie przybierać maski – potem potrzeba bardzo dużo czasu, aby pokazać się z prawdziwej strony. Aby rozwinąć skrzydła potrzebujesz ładu i harmonii. W ciągu najbliższych 5 miesięcy znajdziesz odpowiedzi na wiele pytań, które zadajesz sobie od dawna  możesz wyjść z trudnych sytuacji, uwolnić od smutku. To dla ciebie energetycznie czas przekroczenia pewnych granic i przejścia do kolejnego wymiaru. Kluczem do niego jest autentyczność.


Najbardziej inteligentne znaki zodiaku. Sprawdź, czy ty też się do nich zaliczasz >>>
 

Horoskop sierpień 2020: Ryby

Nieważne czy czujesz się płotką czy rekinem – dla ciebie to czas działania w grupie. Nawet drapieżniki czują, że razem mogą jeszcze więcej. Uran będzie pokazywał ci jak inaczej komunikować się z ludźmi, aby osiągnąć więcej, albo zdobyć uczucie. Słowa będą dla ciebie kluczem  będziesz słuchana z zainteresowaniem. Może to czas na nowy biznes oparty na komunikacji lub szkoleniach. Możliwy czas naprawy relacji z rodzeństwem lub przyjaciółmi z dzieciństwa. Sierpień dla Ryb to miesiąc sukcesu – uda ci się wynegocjować dobre warunki lub zdobyć kapitał na działania, o których myślisz od jakiegoś czasu. Masz nowe pomysły i układają się one w spójną całość. Powroty do dawnych miłości nie będą raczej możliwe. Porzuć grzebanie w przeszłości – tam gdzie chemia wygasła, nie ma czego szukać. Być może nawet była to miłość, ale doprawiona dawką toksycznych emocji. Kiedy jesteś od nich wolna, jesteś lepsza dla siebie i świata.

Horoskop sierpień 2020: Baran

Zmieni się totalnie twoja relacja do pieniędzy, już dziś uczysz się inaczej je zarabiać, a efekty zobaczysz w ciągu najbliższych 5 miesięcy. To tak wielka zmiana, że jeszcze niedawno nie uwierzyłabyś, że takie działania mogą przynieść ci rzetelne dochody. Dla ciebie ogromna szansa na powrót do szkoły. Miłość i związki w sierpniu będą dla ciebie bardzo ważne. Wenus w energii domowego ogniska może sprawić, że albo ty odwiedzisz przeszłość, albo pozwolisz wrócić komuś, kto kiedyś był ci bliski. To może być czas emocjonalnych uzdrowień, zweryfikowania nierealnych oczekiwań i odzyskanie wewnętrznego spokoju. Wszystko, o co poprosisz wydarzy się. Może warto być odważnym w swoich prośbach?


Znaki zodiaku a dopasowanie w łóżku: Jak się zachowują poszczególne znaki zodiaku i z którymi seks będzie najlepszy? >>>
 

Horoskop sierpień 2020: Byk

W ciągu najbliższych 5 miesięcy Uran będzie cofał się w twoim znaku. To oznacza, że może zmieniać się w twoim życiu wszystko. Jakbyś przechodziła generalny remont w dziedzinie przekonać i uczyć (a może i wyglądu). Uran to Planeta – Śmiałek, pozwoli dokonywać ci tych zmian z odwagą i dla twojego dobra. Jesteś u progu rewolucji, wyrzucisz z życia rzeczy niepotrzebne. Sierpień pokazuje zmiany zawodowe, może początek nowego biznesu? Osoba, którą poznasz w tym miesiącu ma wielki potencjał – możesz wylądować z nią nie tylko w łóżku, ale i we wspólnym życiu. Masz totalne zielone światło na te obszary życia w których pragniesz zmiany. Może warto skupić się na 1-2, aby nie rozmienić przychylnej energii na drobne. Możesz być zdumiona, że wokół wszyscy zaczną nagle mówić prawdę. Ty też będziesz mieć do tego więcej odwagi. Zapisuj to, co myślisz, o czym śnisz – może ci się przydać w procesie nadchodzących ogromnych zmian.

Horoskop sierpień 2020: Bliźnięta

Jeśli czułaś się więźniem w jakiejś sytuacji (dom, praca, sposób myślenia o sobie), to nagle runie ona niczym wieża w tarocie. Te ograniczenia, które sama sobie wykreowałaś i zasady, które narzuciłaś, rozsypią się jak karty w Alicji w krainie czarów. Ten miesiąc będzie dla ciebie czasem bezwzględnego piękna  możesz dokonać we własnej głowie wielkiej i pięknej dekoracji. Poczujesz swoje umiejętności, zaczniesz łaskawym okiem patrzyć na swoje niezwykłe i luksusowe talenty, poczujesz sukces i chęć, by pięknie odpoczywać. Każdy dzień wakacji będzie dla ciebie wielką zmysłową przyjemnością. W miłości dokładnie wiesz czego pragniesz, a ponieważ przestałaś naciskać, szczęście samo do ciebie przygalopuje. Przyciągnie je twoja magia i wewnętrzne piękno. Dużo będzie się działo. Jeśli czujesz pustkę po kimś kto odszedł, zaczniesz ją zasypywać. Dostaniesz dużo informacji i znaków poprzez liczby i symbole. Obserwuj je i gromadź. Poczujesz, że twoje dotychczasowe życie było w części wykreowane i ten model przestał ci się podobać. Ostatnio tak wiele się zmieniło. Masz odwagę, aby odmienić swoje życie miłosne, zrobić coś szalonego, zmienić życie rodzinne na lepsze.


Horoskop miłosny 2020 dla wszystkich znaków zodiaku. Co czeka nas w miłości? >>>
 

Horoskop sierpień 2020: Rak

Wenus wchodzi w twój znak, więc sierpień będzie dla ciebie znakiem miłości. Dostajesz w prezencie nowy początek w sprawach uczuć – albo poznasz kogoś obiecującego, albo zbudujesz swój wymarzony mentalny dom z kimś, z kim jesteś już od jakiegoś czasu. Otoczysz się też ludzi, którzy będę tworzyć twoją „duchową rodzinę”, poczujesz się na miejscu, osadzona i szczęśliwa. Coś, jak odnaleźć swoje miejsce na ziemi. Uran w Byku osadzi cię w punkcie, które możesz z czystym sumieniem nazwać jako „szczęście”. Wokół pojawią się osoby, dla których dobrze byłoby pracować – rozglądaj się uważnie. Wokół mnóstwo pomocnych osób, a ty musisz popracować tylko nad jednym – asertywnością. Uran nauczy cię, jak skorzystać z pomocy ludzi, którzy są jak wiatr w twoich skrzydłach – pomogą ci wystartować i unieść się wysoko. W tle karta uzależnienia, więc zwłaszcza w związkach mogą pojawić się przejściowe kłopoty. Jeśli tkwisz w niezdrowej sytuacji, czas podjąć próbę uzdrowienia. Nie zostawaj w tym, co niewygodne. Merkury w Lwie mówi: czas powiedzieć, co cię niepokoi.

Horoskop sierpień 2020: Lew

W tym miesiącu masz niesamowitą moc i możesz osiągnąć wszystko. To czas Lwa pod każdym względem. Jesteś tak niecierpliwa, że wydaje ci się, że czas płynie za wolno? Dostrój się do niego. W sprawach osobistych – czas na wielkie wybaczenie. Jeśli nosisz w sercu jakąś zadrę, to idealny moment na wybaczenie. Wszystkie skomplikowane sprawy w rodzinie mogą rozwikłać się w tym miesiącu (rozwód, spadek, sprawy sądowe), a dla ciebie oznacza to, że czas skierować swoje kroki tam gdzie emocjonalnie będziesz czuła się komfortowo. Jeśli uda ci się zostawić w swojej głowie jedynie czyste i zdrowe intencje (odrzucisz wszelkie problemy i intrygi), poczujesz wielką ulgę i zobaczysz niesamowite perspektywy. Jakbyś weszła do pięknego jeszcze nieumeblowanego domu z poczuciem, że może urządzić wszystko tak jak chcesz i zacząć od początku. To dla ciebie energia pozostawienia za sobą wszystkiego co pesymistyczne, negatywne. Nie będziesz mogła uwierzyć, że kiedyś tak narzekałaś! Spędzaj jak najwięcej czasu na łonie natury – to dla ciebie lekarstwo na wszystko. Weź głęboki oddech i pomyśl o tym, że wszechświat chce pomóc ci odnieść sukces.


Horoskop chiński 2020 dla wszystkich znaków zodiaku, czyli wyścigi Szczura z Metalu >>>