Horoskop tygodniowy miłosny na 1-7 lutego 2021 dla wszystkich znaków zodiaku

Baran

W lutym 2021 na pewno nie będziesz narzekać na nudę, jak również na brak zainteresowania ze strony innych osób. Czeka cię prawdziwa rewolucja w życiu miłosnym. Pierwszych – poważnych zmian możesz spodziewać się już w tym tygodniu. Spokojnie, gwiazdy nie mają wątpliwości, że wyjdą ci one na dobre. 

Baran - horoskop, znak zodiaku, data urodzin, symbolika >>>

Byk

Ten tydzień będzie dla ciebie bardzo łaskawy – zresztą, podobnie jak cały miesiąc. Jeżeli jesteś w związku, poczujesz, że masz u boku właściwą osobą. Razem jesteście silniejsi / silniejsze! Jesteś singielką? Uważaj, jeśli korzystasz z aplikacji randkowych, w ciągu najbliższych dni twój telefon będzie płonął od ilości powiadomień od potencjalnych kandydatów czy kandydatek na partnerów czy na partnerki. 

Bliźnięta

Jesteś w związku? Niestety (negatywne) napięcie między tobą a partnerem bądź partnerką narasta. Chcąc poradzić sobie z problemami w relacji, warto szczerze porozmawiać – opowiedzieć o swoich obawach, potrzebach oraz oczekiwaniach. Jest jeszcze nadzieja! Jeśli natomiast należysz do grona singielek spod znaku Bliźniąt, możesz odetchnąć z ulgą. W tym tygodniu wydarzy się dużo dobrego w twoim życiu uczuciowym. Będziesz miała okazję, by jeszcze lepiej poznać swoje ciało oraz jego potrzeby.

Rak

Niezależnie od tego, czy jesteś singielką, czy tworzysz (mniej lub bardziej) udany związek, w tym tygodniu powinnaś skupić się na miłości do samej siebie. Okaż nieco dobra i czułości swojemu ciału albo duszy (a najlepiej obu!). Możesz wybrać się na masaż, wziąć długą kąpiel z pianą bądź zgłębić tajniki tak zwanej samomiłości. Sama wiesz najlepiej, czego teraz potrzebujesz. A totalnie planety ci sprzyjają!