Rozpoczynamy kolejny tydzień. Jakie będą najbliższe dni, jeśli chodzi o uczucia i związki? Kogo Amor ustrzeli swoją strzałą? A kto powinien przygotować się na miłosne rozczarowanie i zaopatrzyć się w zestaw ratunkowy dla złamanego serca? Chcąc poznać odpowiedzi na te oraz inne pytania, warto przeczytać horoskop tygodniowy miłosny na 12-18 grudnia 2022 dla każdego znaku zodiaku, który jest dostępny poniżej. Oto, co mówią gwiazdy.

Horoskop tygodniowy miłosny – Baran

Ten tydzień spędź na refleksji nad swoim życiem miłosnym. Zastanów się, co jest okej, a co można poprawić, a następnie, w jaki sposób to zrobić. Według gwiazd, dokładna analiza ostatnich doświadczeń pozwoli ci wytyczyć kierunek, w którym warto podążać w przyszłości.

Horoskop tygodniowy miłosny – Byk

Udało ci się osiągnąć balans. Po wyczerpującym okresie turbulencji w twoim życiu uczuciowym nareszcie zapanowała (względna) harmonia, a ty odetchnęłaś czy odetchnąłeś z ulgą. Gwiazdy, radzą, abyś w tym tygodniu swoją uwagę przeniosła albo przeniósł na finanse. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Bliźnięta

W tym tygodniu przeszłość zapuka do twoich drzwi. Choć, w sumie, mało powiedziane. Będzie się bowiem dobijać. Zanim jednak zaprosisz ją do środka, zastanów się, czy to dobry pomysł – przeanalizuj wszelkie „za” i „przeciw”. I pamiętaj o starodawnym przysłowiu, by „nie wchodzić dwa razy do tej samej rzeki”.

Horoskop tygodniowy miłosny – Rak

Jeżeli Rak to twój znak zodiaku, możesz odetchnąć z ulgą. I to głęboko, naprawdę głęboko. Ostatnie wydarzenia sprawiły, że nareszcie odzyskałaś lub odzyskałeś kontrolę nad własnym życiem uczuciowym. Teraz już nic cię nie powstrzyma na osiągnięciu drogi do szczęścia. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Lew

Pora na przedświąteczne porządki. Tym jednak razem nie chodzi o sprzątanie mieszkania, ale własnej głowy. Wyrzuć z niej wszystkie osoby, które mają negatywny wpływ na twój stan psychiczny. Począwszy od toksycznych ex partnerów czy partnerek przez crushy i crushki, które nie odwzajemniają twoich uczuć, a na osobach interesownych ze swojego otoczenia kończąc. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Panna

Dni między 12 a 18 grudnia upłyną ci pod znakiem dobrej zabawy. Zrelaksujesz się i (przynajmniej na chwilę) oderwiesz się do problemów miłosnych, przestaniesz się przejmować rzeczami, na które nie do końca masz wpływ. Nie analizuj, ciesz się chwilą. 

Zobacz także:

Horoskop tygodniowy miłosny – Waga

Gwiazdy radzą, żebyś w tym tygodniu powstrzymała albo powstrzymał się przed podejmowaniem decyzji. Najlepiej, gdyby mogło to zaczekać do początku stycznia – szczególnie, jeśli twój wybór mógłby wywrócić twoje życie uczuciowe o 180 stopni. Wtedy bowiem układ planet będzie ci bardziej przychylny. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Skorpion

Jeśli planowałaś lub planowałeś coś wyjątkowego w tym tygodniu (np. randkę), przygotuj się, że... nic z tego nie wyjdzie. Wszystko wskazuje na to, że Wszechświat szykuje dla ciebie coś zupełnie innego. Choć na początku będziesz rozczarowana czy rozczarowany, z czasem poczujesz, że taka nagła zmiana planów może okazać się niezwykle korzystna.

Horoskop tygodniowy miłosny – Strzelec

Gwiazdy chcą ci powiedzieć jedno: zatrzymaj się. Nie goń za uczuciami, a tym bardziej za osobami, które nie poświęcają ci uwagi, nie traktują cię poważnie. Zamiast tego popracuj nad poczuciem własnej wartości, relacją z samą sobą. Prawdziwa miłość przyjdzie z czasem. Prawdopodobnie w najmniej oczekiwanym momencie. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Koziorożec 

Koziorożcu, Wenus jest teraz w twoim zodiaku. Wykorzystaj to. Zwróć uwagę na relacje, jakie łączą cię z innymi osobami, jak również z samą lub samym sobą. Poza tym nie szczędź sobie przyjemności. Postaw siebie na pierwszym miejscu, a – gwarantujemy – będziesz zachwycona albo zachwycony efektami. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Wodnik

Ten tydzień mocno cię przytłoczy, jeśli chodzi o sprawy związane z uczuciami. Poczujesz, że chcesz się schować przed całym światem albo uciec. Zrób to. Czasem trzeba usunąć się w cień, aby następnie wrócić silniejszą lub silniejszym. Słuchaj swojej intuicji. Ta nigdy cię nie zawiedzie. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Ryby 

Najbliższe dni okażą się bardzo wymagające pod względem psychicznym. Przed tobą trudna rozmowa, podczas której zrozumiesz, że druga strona nie jest otwarta, ani gotowa na kompromis. Rybo, nie ustępuj. Najwyższa pora postawić siebie na pierwszym miejscu. To może być dla ciebie trudne, ale z czasem spodoba ci się.