Horoskop tygodniowy miłosny – Baran  

Urodziłaś się pod znakiem Barana? W takim razie przygotuj się na problemy w miłości (szczególnie, jeżeli jesteś w związku!).Wszystko wskazuje na to, że osoba, na której bardzo ci zależy, nie zrozumie cię albo negatywnie odbierze twoją reakcję w pewnej sprawie. Zastanów się, czy rzeczywiście masz sobie coś do zarzucenia. Jeśli działałaś w zgodzie ze sobą, a jednocześnie nikogo nie krzywdziłaś, nie masz za co przepraszać.

Horoskop tygodniowy miłosny – Byk

Należysz do grona zodiakalnych Byków, które są w związkach? Jeżeli odpowiedź brzmi „tak”, w tym tygodniu skup się na potrzebach swojego partnera / swojej partnerki, poświęć mu / jej nieco więcej uwagi niż zwykle. Może się bowiem okazać, że nie zauważasz pewnych problemów, z którymi musi się teraz borykać. Jesteś singielką? W takim razie przygotuj się na spotkanie z bardzo interesującą osobą. Gwiazdy nie mają wątpliwości, że zawróci ci w głowie. Zanim jednak wpuścisz ją do swojego świata, upewnij się, czy ma dobre intencje. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Bliźnięta

Urodziłaś się pod znakiem Bliźniąt? W takim wypadku czeka cię bardzo dobry tydzień. Gwiazdy mówią, że już niebawem uwierzysz w swoje piękno i atrakcyjność. To będzie ultra ważny krok na twojej drodze do pełnej samoakceptacji. I choć będzie ci się wydawało, że zmiany w postrzeganiu siebie (w tym własnego ciała) są wynikiem spotkania, do którego dojdzie w ciągu najbliższych dni (i którego nie zapomnisz na długo), w rzeczywistości może być efektem pracy nad sobą, którą wykonałaś nad sobą. Pamiętaj, że #selflove niejedno ma imię. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Rak

Niezależnie od tego, czy urodziłaś się pod znakiem Raka i jesteś w związku, czy należysz do grona singielek, w  tym tygodniu odczujesz bardzo silną potrzebę bliskości (m.in. bliskości cielesnej). Mów o tym głośno i otwarcie. Nie wstydź się tego, czy czujesz – to twoje emocje, masz do nich prawo. Jednocześnie nie szczędź sobie czułości i (drobnych albo nie) przyjemności. Tak zwana auto-czułość może wpłynąć bardzo korzystnie na twój organizm, jak również na twoje samopoczucie – nawet, jeżeli teraz trudno ci w to uwierzyć.