Horoskop tygodniowy miłosny na 15-21 marca 2021: Baran

Jeśli urodziłaś się pod znakiem Barana, w tym tygodniu będziesz musiała zmierzyć się z pewnymi problemami. Pamiętaj, że nie musisz sama szukać ich rozwiązania. Jesteś w związku? Poproś o pomoc swojego partnera albo partnerkę. Jesteś singielką? W takim razie podziel się towarzyszącymi ci trudnościami z osobą, której ufasz i która zna twoją „sytuację uczuciową”. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 15-21 marca 2021: Byk

Należysz do grona singielek spod znaku Byka? Jeśli odpowiedź brzmi „tak”, zastanów się, czego tak naprawdę chcesz od życia i od ewentualnego związku. Ciągłego szaleństwa, a może poczucia bezpieczeństwa i stabilizacji?  Jeśli natomiast jesteś w związku, przygotuj się na swoiste tornado. W twoim życiu uczuciowym będzie się dużo działo i będziesz musiała (wraz ze swoim partnerem / partnerką) podjąć kilka - trudnych decyzji. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 15-21 marca 2021: Bliźnięta 

Jeżeli Bliźnięta to twój znak zodiaku, przygotuj się na bardzo intensywny tydzień. Już niebawem będziesz musiała podjąć decyzję, a właściwie kilka decyzji, które będą miały wpływ na twoje życie uczuciowe w przyszłości. Zanim zdecydujesz się na jakikolwiek krok, weź kilka głębokich wdechów, wsłuchaj się w siebie i zastanów, co będzie dla ciebie najlepsze. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 15-21 marca 2021: Rak

Urodziłaś się pod znakiem Raka i jesteś w związku? W takim wypadku pora zadbać o relację, którą budujesz wraz z partnerem / partnerką. Spędźcie trochę czasu tylko we dwoje / we dwie, zróbcie coś miłego dla siebie i zainteresujcie się wzajemnymi potrzebami czy oczekiwaniami. Jesteś singielką? Jeżeli odpowiedź brzmi „tak” w tym tygodniu przygotuj się na bardzo miłe zaskoczenie – związane bezpośrednio z uczuciami. Więcej nie zdradzimy, gwiazdy chcą ci zrobić niespodziankę.