Horoskop tygodniowy miłosny na 16-22.11 dla każdego znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy miłosny – Baran

Miej oczy dookoła głowy! W najbliższej przyszłości w Twoim otoczeniu może pojawić się bowiem osoba, która będzie chciała sporo namieszać w życiu uczuciowym. Bardzo możliwe, że spróbuje rozbić także relację, nad którą ostatnio ciężko pracujesz. Nie daj się!

Horoskop tygodniowy miłosny – Byk

To nie będzie najłatwiejszy tydzień dla zodiakalnych Byków. Ostatnie problemy związane z życiem uczuciowym trochę Cię przytłoczyły. Chcąc wyjść na prostą, przygotuj dokładny plan działania. A następnie skreślaj punkty z listy. I pamiętaj, że jesteś silna i niezależna – ze wszystkim świetnie sobie poradzisz.

Horoskop tygodniowy miłosny – Bliźnięta

W tym tygodniu poczujesz się skołowana, nawet nieco zagubiona. W chwilach zwątpienia warto porozmawiać z kimś bliskim, zaufanym i poprosić o radę. Nie bój się mówić o uczuciach, wątpliwościach, a tym bardziej prosić o pomoc. Osoba, której naprawdę na Tobie zależy, na pewno chętnie okaże Ci wsparcie w trudnych chwilach.

Horoskop roczny 2020: Kryzys, wirus czy nieznane – co jeszcze nas czeka w drugiej połowie 2020 roku? >>>

Horoskop tygodniowy miłosny – Rak

Wszystko wskazuje na to, że po kilku ostrych wymianach zdań i kłótniach sytuacja w Twoim związku powoli się stabilizuje. Nareszcie podążasz właściwą ścieżką – zrób wszystko, by z niej nie zboczyć. A jeśli staniesz na rozdrożu, słuchaj swojej intuicji.

 

Horoskop tygodniowy miłosny – Lew

Po kilku dniach miłosnego szaleństwa i dobrej zabawy przyszedł czas na zasłużony odpoczynek. Dobrze wykorzystaj chwile spokoju. Już niedługo będziesz musiała bowiem podjąć ważne decyzje, które niewątpliwie wpłyną na Twoje życie uczuciowe. I tylko od Ciebie zależy, będzie to pozytywny, czy negatywny wpływ.

Horoskop tygodniowy miłosny – Panna

To będzie trudny tydzień dla zodiakalnych Panien. Będziesz musiała zmierzyć się z pierwszym – tak poważnym kryzysem w związku (albo relacji, którą ostatnio budowałaś). I chociaż zazwyczaj stawiasz na swoim, tym razem spróbuj odpuścić. Jak potoczą się sprawy? Ciekawość może okazać się równie silna, co strach przed utratą kontroli. A nawet silniejsza.

Horoskop tygodniowy miłosny – Waga

Ostatnio wszystko idzie po Twojej myśli. W przeciwieństwie do wielu swoich znajomych masz teraz mnóstwo pozytywnej energii. To bardzo dobry objaw! Pamiętaj natomiast, że nie wszyscy mają teraz ochotę na szaleństwo. W tym tygodniu zwróć uwagę na potrzeby najbliższej Twemu sercu osoby – być może potrzebuje teraz wsparcia albo pomocy?

Znaki zodiaku, które mają trudny charakter. Ciężko się z nimi dogadać! >>>

Horoskop tygodniowy miłosny – Skorpion

Prawdopodobnie jeszcze nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale Twoja relacja zmierza we właściwym kierunku. Możesz więc odetchnąć z ulgą. A poza tym spodziewać się wielu korzyści. Pielęgnuj tę relację – z całą pewnością tego nie pożałujesz.

 

Horoskop tygodniowy miłosny – Strzelec

Ten tydzień będzie naprawdę szalony dla zodiakalnych Strzelców. Miłosne turbulencje, nieoczekiwane zwroty akcji… W ciągu najbliższych dni może wydarzyć się coś, co znacząco wpłynie na Twoje życie uczuciowe. Zanim podejmiesz jakąś decyzję, zastanów się, czego pragniesz bardziej – dobrej zabawy i ciągłego szaleństwa czy stabilizacji oraz poczucia bezpieczeństwa?

Horoskop tygodniowy miłosny – Koziorożec

W tym tygodniu postaraj się nieco wyluzować. Weź kilka głębokich wdechów (może spróbuj medytacji, co?), usiądź wygodnie i pomyśl o wszystkich dobrych rzeczach, które wydarzyły się ostatnio w Twoim życiu, a także o cudownych osobach u Twojego boku. I nie szukaj problemów na siłę. Gwiazdy nie mają wątpliwości, że w Twoim życiu uczuciowym wszystko jest w porządku.

Horoskop tygodniowy miłosny – Wodnik

Masz świadomość, że tracisz kontrolę nad własnym życiem uczuciowym. Najwyższa pora wziąć sprawy w swoje ręce. Nie zapominaj tylko o dokładnym planie działania, który pozwoli ogarnąć Ci wszystko bez większych problemów.

Horoskop tygodniowy miłosny – Ryby

Zodiakalne Ryby są bardzo troskliwe i uczuciowe. Chętnie pomagają innym, a jednocześnie zapominają o własnych potrzebach. Dlatego w tym tygodniu powinnaś okazać odrobinę (albo trochę więcej) miłości samej sobie. Możesz tylko na tym zyskać – gwiazdy nie mają co do tego najmniejszych wątpliwości.

Horoskop miłosny na listopad 2020 dla każdego znaku zodiaku >>>