Nadszedł kolejny tydzień, a wraz z nim nowe wyzwania, możliwości i okazje do wykorzystania. Jeśli chodzi o miłość, uczucia oraz relacje, styczeń 2023 jest bardzo intensywny. Momentami możemy czuć się jak w strefie turbulencji. Do tego w tym tygodniu rozpocznie się sezon Wodnika. Dlatego szczególnie powinnyśmy i powinniśmy zadbać o własny komfort, a także zainteresować się praktyką wdzięczności. Na co jeszcze warto przygotować się w najbliższej przyszłości? Przeczytaj horoskop tygodniowy miłosny na 16-22 stycznia 2023 dla każdego znaku zodiaku i zobacz, co cię czeka. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Baran 

Zodiakalne Barany powinny zwrócić uwagę na relacje z innymi. Zastanów się, które z nich wnoszą realnie coś dobrego do twojego życia i w których tylko ty dajesz coś od siebie, a nie otrzymujesz nic w zamian. Pomyśl, które z nich warto byłoby naprawić i jak to zrobić, a których kontynuację lepiej odpuścić. Kieruj się tym, co dla ciebie najlepsze. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Byk

Osoby urodzone pod znakiem Byka mają teraz sporo na głowie. Dużo pracy, poza tym gwiazdy zapowiadają problemy finansowe. To na tym powinnaś / powinieneś skupić się w tym tygodniu. Natomiast w miłości spokojnie – możesz odpuścić. I nie bój się, że coś cię ominie, że coś albo kogoś przegapisz. Prawdziwe uczucie odnajdzie cię w odpowiednim momencie. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Bliźnięta

Uważaj. Jest w twoim otoczeniu osoba, która próbuje wpłynąć na sposób twojego myślenia, wręcz narzucać ci swoje zdanie w kwestii związanej z miłością i uczuciami, a co za tym idzie: zmienić cię. Nie daj się manipulacji. Nie słuchaj innych, tylko siebie i na tej podstawie dokonuj wyborów (nie tylko) w życiu uczuciowym. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Rak

Twoje serce jest rozdarte. Nie wiesz, co robić. A pewne osoby oczekują, że podejmiesz w końcu decyzję. Nie można odwlekać tego w nieskończoność, natomiast gwiazdy radzą, abyś nie wykonywała / nie wykonywał teraz gwałtownych, nieprzemyślanych ruchów. Wsłuchaj się w siebie. Przeanalizuj swoją sytuację oraz konsekwencje ewentualnych wyborów. Zastanów się, co będzie dla ciebie najlepsze. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Lew

W twoim życiu uczuciowym dużo się teraz dzieje, przez co czasem czujesz, że tracisz grunt pod nogami. Ale jesteś silniejsza / silniejszy niż ci się wydaje. I właśnie dzięki tej sile możesz iść dalej. Być może wydaje ci się, że zmarnowałaś / zmarnowałeś (lub nadal marnujesz) swój czas i energię na interakcje z osobami, które na to nie zasługują. Kosztem siebie, jak również swoich bliskich. Jeśli tak, nie daj się frustracji, tylko wyciągnij wnioski na przyszłość. Dbaj o siebie w każdym wymiarze. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Panna

To, jak widzisz siebie i czujesz się sam / sama ze sobą, zależy w dużej mierze od twoich relacji z innymi oraz tego, ile uwagi poświęcają ci na co dzień. Możesz wiele poświęcić, by spełnić ich oczekiwania. Warto nad tym popracować i uświadomić sobie, że jesteś wystarczający / wystarczająca. Ten i kolejne tygodnie zapowiadają się dla ciebie korzystnie, wykorzystaj ten moment. Zyskasz większą pewność siebie, uświadomisz sobie, co sprawia ci prawdziwą przyjemność. 

Zobacz także:

Horoskop tygodniowy miłosny – Waga

Wago, czas na porządki w twoim życiu miłosnym. Zacznij od usunięcia wszystkiego, co ci szkodzi (i wszystkich). Gdy już oczyścisz umysł, opracuj plan naprawczy, który będzie dla ciebie najlepszy. Następnie – stopniowo – wciel go w życie. Na początku może być trudno, nawet boleśnie, ale gwiazdy nie mają wątpliwości, że niebawem poczujesz niesamowitą ulgę. Zauważysz, że wprowadzane zmiany przynoszą ci wiele korzyści.  

Horoskop tygodniowy miłosny – Skorpion

Gwiazdy proponują, żebyś w tym tygodniu skupiła się / skupił się na miłości do samej / samego siebie. Poświęć sobie sto procent uwagi, zadbaj o siebie (cokolwiek to dla ciebie oznacza) i zastanów się, czego teraz najbardziej pragniesz i potrzebujesz. Twoje ciało, jak również twój umysł bardzo tego potrzebują w tym momencie. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Strzelec

Czasami trzeba odpuścić. I, według gwiazd, właśnie nadszedł ten moment w twoim życiu miłosnym. Nie jest to proste, ale dasz radę. Warto pamiętać, że masz wokół siebie wiele osób, które dobrze ci życzą i chętnie pomogą w trudnych chwilach, po prostu będą przy tobie. Nie bój się korzystać z tego korzystać i otwarcie mówić o tym, czego w danej chwili potrzebujesz. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Koziorożec

Ten tydzień zapowiada się bardzo dobrze dla zodiakalnych dla Koziorożców. Pisząc „bardzo dobrze”, chodzi nam o to, że wszystko pójdzie po twojej myśli. Poczujesz, że znajdujesz się w odpowiednim miejscu i że sytuacja wokół ciebie nareszcie się normuje. To z kolei da ci ogromne poczucie bezpieczeństwa oraz komfortu. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Wodnik

Wodniku, twój sezon właśnie się rozpoczyna. Baw się i celebruj. Skoncentruj się na przyszłości, a nie na tym co było i czego nie można już zmienić. Zaakceptuj to, że pewne rzeczy albo osoby już nie powrócą – puść je, pozwól im odejść i sama / sam idź na przód. Dzięki temu twoje życie uczuciowe zyska nową jakość. Oczywiście nie od razu. To wymaga czasu, pracy i determinacji. Ale gwiazdy mówią, że warto. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Ryby 

Gwiazdy radzą, abyś w tym tygodniu zastanowił się / zastanowiła się, co jest dla ciebie naprawdę ważne. Co i kto znajdzie się na twojej liście priorytetów? Podejdź do tego na poważnie. Słuchaj swojego wewnętrznego głosu, działaj w zgodzie ze sobą, a nie dlatego, że np. „coś wypada”. I pamiętaj, żeby do wspomnianej listy dopisać siebie.