Horoskop tygodniowy miłosny na 21-27 grudnia 2020 dla każdego znaku zodiaku

Baran

Myśl o nadchodzących świętach działa na Ciebie kojąco. Nie czekaj do pierwszej gwiazdki, żeby spędzić trochę więcej czasu z bliską Ci osobą. Co powiesz na kilka dodatkowych dni urlopu, podczas których będziecie mogli naprawdę nacieszyć się sobą? Jedno jest pewne: nie pożałujesz. 

Baran - horoskop, znak zodiaku, data urodzin, symbolika >>>

Byk

Święta to naprawdę magiczny czas. I świetna okazja do tego, by raz na zawsze zakopać topory wojenne albo odnowić stare znajomości. Zrób pierwszy krok. Być może pozwoli Ci to odzyskać osobę, na której kiedyś tak bardzo Ci zależało (i nadal zależy, chociaż czasem trudno jest Ci się do tego przyznać).

Bliźnięta

To będą dla Ciebie absolutnie wyjątkowe święta. Nie chodzi jednak o trafione prezenty, pyszne jedzenie czy piękne dekoracje. Tegoroczna gwiazdka okaże się pewnego rodzaju momentem przełomowym, wzniesie Twój związek (albo relacje, którą zaczynasz budować) na wyższy poziom. Jesteś gotowa na zmiany?

Rak

Wpadłaś w wir gwiazdkowych przygotowań i chyba o tym, co najważniejsze. Czyli o bliskości. W tegoroczne święta poświęć trochę uwagi osobie, na której tak bardzo Ci zależy. Pokaż jej, że jest dla Ciebie ważna. Uwaga: trafiony prezent pod choinką niestety może nie wystarczyć.