Horoskop tygodniowy miłosny na 16-22.11 dla każdego znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy miłosny – Baran

Zodiakalne Barany w związkach nie muszą się niczego obawiać. Wszystko wskazuje na to, że ten tydzień będzie dla nich wyjątkowo łaskawy. Natomiast singielki i single urodzone między 21 marca a 19 kwietnia zaczną rozglądać się za idealnym kandydatem bądź kandydatką na partnera czy partnerkę. Otworzą się na nowe znajomości, a także przypomną sobie o tych, którzy sporo namieszali w ich życiu w przeszłości. Zapowiada się naprawdę ciekawy tydzień!

Horoskop tygodniowy miłosny – Byk

Co przyniesie ten tydzień zodiakalnym Bykom? Osoby urodzone między 20 kwietnia a 22 maja z całą pewnością nie będą się nudzić – niezależnie od tego, czy są w stałym związku, czy szukają miłości. Spotkanie z wyjątkową osobą wpłynie korzystnie nie tylko na Twoje życie uczuciowe, ale również na nastrój, nastawienie do świata i ludzi. Warto nacieszyć się tymi chwilami.

Horoskop tygodniowy miłosny – Bliźnięta

Osoby urodzone pod znakiem Bliźniąt powinny zainteresować się osobami, które niedawno pojawiły się w ich życiu. Bardzo możliwe, że będą próbowały namieszać. Nie chcesz stracić kontroli nad własnymi uczuciami? W takim razie miej oczy dookoła głowy i słuchaj swojej intuicji. Ona na pewno Cię nie zawiedzie!

Nów Księżyca w Skorpionie. Co przyniesie nam to zjawisko astrologiczne w listopadzie? >>>

Horoskop tygodniowy miłosny – Rak

Jeśli jesteś w stałym związku i czujesz, że coś jest nie tak, poproś partnera czy partnerkę o szczerą rozmowę – opowiedz o swoich obawach i oczekiwaniach. Możesz także zasugerować jakieś rozwiązanie waszych problemów. Współpracując i wspierając siebie nawzajem, na pewno uda wam się wyprowadzić tę relację na prostą.

 

Horoskop tygodniowy miłosny – Lew

Ten tydzień należy do Ciebie! Mimo obecnej sytuacji nie będziesz narzekać na brak zainteresowania. W Twoim życiu pojawi się sporo nowych osób, ale w dużej mierze od Ciebie będzie zależało, które z nich pozostaną na dłużej. Zastanów się, czego pragniesz bardziej – flirtu, miłosnych uniesień i nieprzerwanego szaleństwa czy poczucia bezpieczeństwa oraz stabilizacji.

Horoskop tygodniowy miłosny – Panna

Ostatnio nie miałaś zbyt wiele czasu dla swojego partnera czy partnerki, a on lub ona dla Ciebie. Najwyższa pora to zmienić! Wygospodarujcie przynajmniej jeden dzień (np. w weekend) tylko dla siebie – idźcie na spacer, pojedźcie za miasto albo zostańcie w domu i zjedzcie coś pysznego w towarzystwie nowego serialu, który od dawna chcieliście obejrzeć. Pamiętaj, że wspólne gotowanie też może być cool. Jeśli natomiast jesteś singielką spod znaku Panny, postaraj się trochę zwolnić i skup się na własnych potrzebach.

Horoskop tygodniowy miłosny – Waga

Co ten tydzień przyniesie zodiakalnym Wagom w związku? A jaki okaże się dla singli? Jeżeli jesteś w stałym związku, spróbuj podnieść temperaturę w związku. Możesz zacząć od romantycznej kolacji (pamiętaj, by w swoich daniach wykorzystać afrodyzjaki) albo wyjątkowej niespodzianki dla swojej drugiej połówki. Jesteś na etapie poszukiwania miłości? W takim razie spodziewaj się wielu zaskoczeń i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Spokojnie, Wenus Ci sprzyja. Oznacza to, że zmieni się całkiem sporo, ale prawdopodobnie na lepsze.

12 afrodyzjaków, dzięki którym podkręcisz temperaturę na maksa >>>

Horoskop tygodniowy miłosny – Skorpion

Ostatnio zodiakalne Skorpiony czują się nieco zagubione. Ty również masz poczucie, że tracisz kontrolę nad własnym życiem miłosnym. Pomocna może okazać się rozmowa z kimś bliskim (niekoniecznie z partnerem czy partnerką). W tym tygodniu usiądź wygodnie i spokojnie zastanów się nad tym, czego oczekujesz od życia. Co jest dobrze? A co należy zmienić? Takie mini zestawienie z całą pewnością pomoże Ci się odnaleźć na nowo.

 

Horoskop tygodniowy miłosny – Strzelec

Jesteś w związku? Nie wyszukuj problemów na siłę. Gwiazdy nie mają wątpliwości, że Twoja relacja zmierza we właściwym kierunku. Uważaj, by tego nie zepsuć! W tym tygodniu dobra passa nie opuści także samotnych osób spod znaku Strzelca. Jeżeli należysz do tego grona, spodziewaj się samych dobrych rzeczy i… prawdziwego szczęścia w miłości.

Horoskop tygodniowy miłosny – Koziorożec

Koziorożcu, miej się na baczności. W tym tygodniu napotkasz pewne problemy. Szukając ich rozwiązania, zastanów się, co będzie dla Ciebie najlepsze. Nie ma bowiem nic złego w odrobinie egoizmu. I nie zapominaj, że jesteś silna i waleczna na tyle, by pokonać wszelkie trudności w życiu uczuciowym.

Horoskop tygodniowy miłosny – Wodnik

Przeszłość zapuka do Twoich drzwi. Na początku będzie miło i przyjemnie, ale z czasem przypomnisz sobie, dlaczego Wasze drogi się rozeszły. Zastanów się dokładnie, czy chcesz wchodzić drugi raz do tej samej rzeki. Co ważne, nie podejmuj pochopnie decyzji, które mogą mieć poważne konsekwencje w przyszłości.

Horoskop tygodniowy miłosny – Ryby

Podczas najbliższego spotkania z kimś wyjątkowym pokażesz swoje – typowe dla zodiakalnej Ryby oblicze. To dobrze! Osobie, z którą się spotkasz, z całą pewnością spodoba się Twoja delikatność, wrażliwość oraz empatia. Co więcej, dzięki temu zainteresujesz ją jeszcze bardziej.