Przed tobą pełna nadziei i niepohamowanej radości końcówka roku. Za sprawą Jowisza, który 29 grudnia przeniesie się z Wodnika do znaku Ryb spojrzysz optymistycznie także na swoje życie uczuciowe. Domkniesz to, co już dawno powinno być załatwione i z podniesioną głową wyczekiwać będziesz, co przyniesie 2022 rok! A będzie szczególnie przyjemny, jeśli wejdziesz w niego z najbliższymi przy boku.

Horoskop tygodniowy miłosny: Baran

W tym tygodniu twoja szczęśliwa planeta Jowisz wkroczy w znak Ryb i przyniesie ci siłę na zakończenie toksycznych relacji, które ci nie służą, a na które marnujesz swoją romantyczną energię. Optymistycznie nastroisz się na 2022 i dobrze – bo planety radzą byś była gotowa na nową miłość!

Horoskop tygodniowy miłosny: Byk

Powiedziałaś kiedyś swoim przyjaciołom, że ich kochasz lub chociaż – jak wiele dla ciebie znaczą? Ostatni rok pokazał ci jak bardzo życie jest nieprzewidywalne, gdy ludzie wokół tracili bliskich. Nie ma więc co czekać z mówieniem o uczuciach. Trzymaj swoich najdroższych jak najbliżej siebie.

Horoskop tygodniowy miłosny: Bliźnięta

Ostatnio obudziła się w tobie silna potrzeba spisywania swoich myśli lub przelewania ich na muzykę lub sztukę. Nie powstrzymuj się! To da ci cudowną przestrzeń na kontemplację uczuć i otwarcie głowy i serca na nowe. Szczególnie, że retrogradacja Wenus wciąż trwa, co może utrudniać komunikację potrzeb w związku. Krótkie liściki do partnera lub partnerki rozpogodzą wam obojgu poranki w 2022.

Horoskop tygodniowy miłosny: Rak

Odłóż na moment bycie odpowiedzialną i zorganizowaną, i daj się porwać optymistycznej energii Jowisza. Oddaj się marzeniom, zanurz się w jakimś dobrym romansie lub odpal ulubioną komedię romantyczną. Nastroi cię to odpowiednio na nowe znajomości, które czekają w 2022.