Horoskop tygodniowy miłosny: Baran

Przed tobą tydzień pełen wrażeń. Niezależnie od tego, czy jesteś w związku, czy należysz do grona singielek wykorzystaj ten czas na dobrą zabawę, a także na lepsze poznanie siebie i swojego ciała. Gwiazdy nie mają wątpliwości, że wyjdzie ci to na dobre!

Horoskop tygodniowy miłosny: Byk

Ten tydzień upłynie ci pod znakiem flirtu i miłosnych uniesień. Jesteś w związku? W takim razie relacja z twoim partnerem / partnerką odżyje. Poczujecie, że jesteście sobie pisani / pisane. Jeśli natomiast należysz do grona singielek, czeka cię (płomienny!) romans. Gwiazdy nie mają wątpliwości, że będziesz się świetnie bawić, poza tym poczujesz się ultra kobieco. 

Horoskop tygodniowy miłosny: Bliźnięta

Czeka cię bardzo spokojny tydzień, jeśli chodzi o miłość. Wykorzystaj ten czas na przemyślenia. Zastanów się, co lubisz najbardziej w swoim życiu uczuciowym, czego nie, a tym samym: co chciałabyś zmienić. Jesteś w związku? W takim wypadku opowiedz o tym swojemu partnerowi / swojej partnerce. I (koniecznie) wysłuchaj drugiej strony.  

Horoskop tygodniowy miłosny: Rak

W tym tygodniu nie szczędź sobie przyjemności i pamiętaj o odpowiedniej dawce czułości. Względem partnera / partnerki, jeżeli należysz do grona Raków w związkach, jak również (a może nawet „przede wszystkim”) względem siebie. Postaw na drobne przyjemności dla ciała i duszy, które pozwolą ci zbudować lepszą relację z samą sobą.