Horoskop tygodniowy miłosny – Baran 

Jeżeli urodziłaś się pod znakiem Barana i jesteś w związku, najwyższa pora przemyśleć niektóre kwestie. Porozmawiaj ze swoim partnerem / ze swoją partnerką o wspólnej przyszłości, aby upewnić się, że wasze wizje (przynajmniej w pewnym stopniu) są spójne. Jesteś singielką? W takim razie nie szukaj miłości na siłę. Gwiazdy przypominają, że prawdziwe uczucie przychodzi w najmniej oczekiwanym momencie. W tym tygodniu skup się natomiast na innych aspektach swoje życia. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Byk

Jesteś w związku? Jeśli odpowiedź brzmi „tak” w ciągu nadchodzących dni skupcie się z partnerem / z partnerką na okazywaniu sobie czułości. Miłe gesty i słowa na pewno bardzo korzystnie wpłyną na łączącą was relację. Jeżeli natomiast należysz do grona spod znaku Byka, przygotuj się na spotkanie z osobą, która zawróci ci w głowie. Co przyniesie ta znajomość? Czy warto ją kontynuować? Wsłuchaj się w swój wewnętrzny głos, aby poznać odpowiedzi na te (i inne) pytania. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Bliźnięta

To nie będzie najłatwiejszy tydzień dla osób urodzonych pod znakiem Bliźniąt. Dlaczego? Ktoś bardzo ci bliski zdobędzie się na szczere wyznanie, które wywróci twoje życie (nie tylko) uczuciowe do góry nogami. W związku z tym będziesz musiała prawdopodobnie przewartościować niektóre sprawy. Postaraj się jednak nie podejmować ważnych decyzji pochopnie. Słuchaj swojej intuicji. Ona nigdy cię nie zawiedzie (nawet, jeśli na początku trudno ci w to uwierzyć). 

Horoskop tygodniowy miłosny – Rak

Zodiakalne Raki nie będą w tym tygodniu narzekać na swoje życie uczuciowe. Osoby, które są w związkach, przekonają się, że mają u swego boku kogoś cudownego. Jeśli należysz do tego grona, pielęgnuj łączące was uczucie – wraz z partnerem / partnerką, oczywiście! Jesteś singielką spod znaku Raka? W takim wypadku już niebawem uda ci się rozwiązać pewien problem, który ma bezpośredni związek z twoim życiem uczuciowym. Zamkniesz ten temat raz na zawsze.