Horoskop tygodniowy miłosny na 30.11 – 6.12 dla każdego znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy miłosny – Baran 

Jaki będzie początek grudnia dla zodiakalnych Baranów? Jeśli jesteś w związku, spodziewaj się wszystkiego, co najlepsze. Zastanów się, w jaki sposób chciałabyś celebrować tegoroczne Mikołajki i co podarujesz swojej drugiej połówce z tej okazji. Jesteś singielką? W takim razie zastanów się, czy warto szukać miłości na siłę? Zatrzymaj się na chwilę. I pamiętaj: uczucie przychodzi zazwyczaj w niespodziewanym momencie. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Byk

Niezależnie od tego, czy jesteś w związku, czy szukasz miłości, zastanów się, w jaki sposób traktujesz najbliższych i jak Twoje zachowanie w ostatnim czasie może wpływać na łączącą Was relację. Czy na pewno jesteś fair wobec swojej drugiej połówki albo idealnego kandydata na partnera / partnerkę? Może to dobry moment, by zmienić swoje nastawienie do świata i ludzi (szczególnie tych najbliższych).  

Horoskop tygodniowy miłosny – Bliźnięta

To dobry czas dla singielek spod znaku Bliźniąt. Otwierasz się na nowe znajomości i wychodzi Ci to na dobre! Już niebawem w Twoim otoczeniu pojawi się osoba, która sporo namiesza (w dobrym tego słowa znaczeniu) i być może zostanie na dłużej. Jeżeli jesteś w stałym związku, przygotuj się na tydzień pełen wrażeń oraz niespodzianek. Gwiazdy nie mają wątpliwości, że tegoroczne Mikołajki będą dla Ciebie naprawdę wyjątkowe.  

Horoskop tygodniowy miłosny – Rak

Zodiakalne Raki (niezależnie od tego, czy są singielkami, czy odnalazły już miłość) mają za sobą trudny czas, jeśli chodzi o miłość. Wszystko wskazuje jednak na to, że to koniec złej passy. Los nareszcie zacznie Ci sprzyjać. Możesz więc odetchnąć z ulgą. I pamiętaj, by 6 grudnia kupić prezenty nie tylko dla swoich bliskich, ale również dla siebie – należy Ci się!