Horoskop tygodniowy miłosny – Baran

To będzie bardzo dobry tydzień dla osób, które urodziły się pod znakiem Barana. Należysz do tego grona? W takim razie spodziewaj się wielu dobrych rzeczy na swojej drodze. Niezależnie od tego, czy jesteś singielką czy w związku, uświadomisz sobie, coś, co gwiazdy podpowiadają ci od dawna – prawdziwa miłość istnieje naprawdę. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Byk

Byku, przygotuj się na spore rozczarowanie w tym tygodniu. Gwiazdy mówią, że pewna – ważna i bliska ci osoba – totalnie zawiedzie twoje zaufanie. Co powinnaś zrobić w takiej sytuacji? Pozwól sobie na smutek, rozgoryczenie, złość czy inne emocje. Nie ukrywaj ich. Słuchaj siebie i działaj zgodnie z tym, co podpowiada ci twój wewnętrzny głos.

Horoskop tygodniowy miłosny – Bliźnięta

Bliźnięta to twój znak zodiaku? Jeśli tak, gwiazdy proponują, abyś w tym tygodniu skupiła się na miłości do samej siebie. Okaż sobie trochę uwagi i czułości, na które tak bardzo zasługujesz. Postaw siebie na pierwszym miejscu. Dzięki temu nie tylko się zrelaksujesz, ale również (a może nawet „przede wszystkim”) zaczniesz budować wyjątkową wieź z samą sobą. To forma miłości, której potrzebujesz, a być może nawet o tym nie wiesz.

Horoskop tygodniowy miłosny – Rak

Urodziłaś się pod znakiem Raka? W takim razie gwiazdy przypominają ci, że czasem warto próbować nowych rzeczy w łóżku (a także poza nim). To okazja do świetnej zabawy, zdobywania nowych doświadczeń, lepszego poznania swojego ciała, jak również jego potrzeb. Warto też dodać, że jeśli zdecydujesz się na tego rodzaju eksperymenty w duecie, będziesz mogła zbudować niesamowitą więź z osobą, która ci towarzyszy.