Horoskop tygodniowy miłosny: Baran

Jesteś zodiakalnym Baranem? W takim razie czeka cię trudny tydzień. Już niebawem będziesz bowiem musiała podjąć decyzję, która będzie miała ogromny wpływ na twoje życie miłosne w przyszłości. Zanim na cokolwiek się zdecydujesz, zastanów się, co będzie dla ciebie najlepsze i przyniesie ci najwięcej korzyści. Postaw siebie (oraz swoje dobro) na pierwszym miejscu.

Horoskop tygodniowy miłosny: Byk

Jeżeli należysz do grona osób, które urodziły się pod znakiem Byka, w rozpoczynającym się właśnie tygodniu czeka cię bardzo poważna rozmowa. I tak, będzie ona dotyczyła uczuć. Nie będzie to łatwe, a tym bardziej przyjemne doświadczenie. Natomiast gwiazdy przypominają, że masz prawo do swoich emocji. Nie musisz ich ukrywać ze względu na inne osoby (np. swojego rozmówcę / rozmówczynię).

Horoskop tygodniowy miłosny: Bliźnięta

Urodziłaś się pod znakiem Bliźniąt? Jeśli odpowiedź brzmi „tak”, w tym tygodniu będzie ci towarzyszyć pewnego rodzaju niepokój. Będzie on związany z niektórymi relacjami, jak również osobami, które są dla ciebie bardzo ważne. Nie roztrząsaj tego w swojej głowie. Gwiazdy mówią, że lepiej będzie, jeśli otwarcie powiesz o tym, co czujesz i co cię martwi. 

Horoskop tygodniowy miłosny: Rak

Twój znak zodiaku to Rak? W takim razie wiele ostatnio przeszłaś w miłości. Nie będzie to proste, ale gwiazdy radzą, abyś nie myślała o tym, co było, ale skupiła się na przyszłości. Potraktuj nadchodzący nów księżyca w znaku Wagi (do tego zjawiska dojdzie już 6 października) jako coś świeżego, jako nowy początek. Początek czegoś lepszego. Przed tobą bowiem jeszcze wiele dobrego.