Co przyniesie drugi tydzień grudnia, jeśli chodzi o uczucia i relacje z innymi osobami? Kogo ukłuje strzała Amora, a kto powinien przygotować się na miłosne rozczarowanie? Jeżeli chcesz poznać odpowiedź na te oraz inne pytania, przeczytaj nasz horoskop tygodniowy miłosny na 5-11 grudnia 2022 dla każdego znaku zodiaku. Spoiler: gwiazdy raczej będą dla nas łaskawe, a pełnia Księżyca w Bliźniętach i Wenus przecinająca Centrum Galaktyki sprawią, że przeanalizujemy nasze działania z (niedalekiej) przeszłości. 

Horoskop tygodniowy miłosny: Baran

Pora odpuścić i zmienić kurs. Na jaki? Cóż, masz w swoim otoczeniu wiele osób, które chętnie ci doradzą albo, co gorsze, spróbują wpłynąć na sposób twojego myślenia. Jednak gwiazdy rekomendują, by zamiast słuchać innych, posłuchać sobie. Zaufaj własnej intuicji. 

Horoskop tygodniowy miłosny: Byk

W twoim życiu (zarówno zawodowym, jak i prywatnym) dużo się teraz dzieje. Dlatego w tym tygodniu gwiazdy mają ci do przekazania tylko jedno: twoje serce jest we właściwym miejscu. Wkrótce sama / sam się o tym przekonasz, jednak już w tym momencie możesz odetchnąć z ulgą.

Horoskop tygodniowy miłosny: Bliźnięta

To nie będzie łatwy i przyjemny tydzień, jeśli chodzi o uczucia czy relacje z innymi. Na własnej skórze przekonasz się, że kłamstwo ma krótkie nogi. Co więcej, będziesz musiał albo musiała zmierzyć się z konsekwencjami własnych czynów. 

Horoskop tygodniowy miłosny: Rak

Przed tobą zmiany. W tym tygodniu będziesz musiał lub musiała podjąć decyzję dotyczącą tego, jak powinno wyglądać twoje życie uczuciowe. Zastanów się, czego tak naprawdę pragniesz – spokoju i stabilizacji czy niekończących się miłosnych uniesień? Zabawy bez zobowiązań? Pomyśl również o tym, co możesz zrobić, by ewentualnie zmienić swoją sytuację na lepsze. 

Horoskop tygodniowy miłosny: Lew

Jeżeli chodzi o miłość i uczucia, w tym tygodniu twoje myśli będą skupione wokół jednej osoby albo pewnej sytuacji, z którą jest ona bezpośrednio związana. Poczujesz, że stoisz na krawędzi, jednak w rzeczywistości jesteś silniejsza lub silniejszy niż myślisz. Ze wszystkim sobie poradzisz. Czasem potrzebujemy tylko więcej czasu albo pomocnej dłoni. 

Horoskop tygodniowy miłosny: Panna

Ten tydzień będzie bardzo dobry dla zodiakalnych Panien. Spodziewaj się, że wszystko pójdzie po twojej myśli. Sukcesy (nie tylko) w miłości gwarantowane. Weź głęboki oddech, nie szczędź sobie przyjemności i baw się dobrze – gwiazdy nie mają wątpliwości, że to twój czas.

Zobacz także:

Horoskop tygodniowy miłosny: Waga

W tym tygodniu skup się na miłości do samej lub samego siebie. Bądź czuła albo czuły dla swojego ciała, a także dla duszy. Rozpieść się – spełniaj swoje marzenia czy zachcianki. Jeśli chcesz sprawić sobie prezent z okazji tegorocznych Mikołajek, zrób to, śmiało. 

Horoskop tygodniowy miłosny: Skorpion

Wielokrotnie udowodniłaś / udowodniłeś, że – jeśli chodzi o miłość i uczucia – jesteś lojalną osobą. Można ci ufać. Teraz dobroć, którą okazujesz innym na co dzień, wróci do ciebie. I to ze zdwojoną siłą. Poczujesz, że jesteś dla kogoś naprawdę ważna bądź ważny. A, powiedzmy sobie szczerze, to całkiem przyjemne uczucie. 

Horoskop tygodniowy miłosny: Strzelec

Jest takie powiedzenie: uważaj o czym marzysz, bo może się spełnić. I właśnie ono najlepiej opisuje twój tydzień. Już niebawem przekonasz się, że masz w sobie niesamowitą moc – przyciągniesz do siebie kogoś albo coś, czego naprawdę pragnęłaś / pragnąłeś od dawna. 

Horoskop tygodniowy miłosny: Koziorożec

Podobno w miłości chodzi o to, by nie brać, ale dawać coś od siebie. W tym tygodniu wyjdziesz ze swojej strefy komfortu, aby pomóc osobie, na której bardzo ci zależy. Być może chodzi o partnera / partnerkę albo crusha / crushkę. Niezależnie od tego, kim jest, przekonacie się, że łączy was absolutnie wyjątkowa więź. 

Horoskop tygodniowy miłosny: Wodnik

Jak się okazuje, dokonałaś / dokonałeś ostatnio słusznego wyboru w miłości. Dzięki temu możesz teraz żyć według własnych zasad. Jednak, niezależnie od swoich planów, warto pamiętać od odpoczynku. Szczególnie teraz, gdy zapowiada się kilka spokojnych dni dla twojego znaku zodiaku. 

Horoskop tygodniowy miłosny: Ryby

Już wkrótce przekonasz się, że czas naprawdę leczy rany. Twoje obolałe po złamaniu serce dochodzi do siebie, a ty razem z nim. Gwiazdy mówią, że najwyższa pora rozpocząć nowy – zdecydowanie lepszy etap w życiu miłosnym. Powodzenia.