Horoskop tygodniowy miłosny: Baran

Jeżeli jesteś w związku, w tym tygodniu daj sobie i swojemu partnerowi / swojej partnerce trochę przestrzeni. Oboje / obie potrzebujecie bowiem wytchnienia. Jesteś singielką? W takim razie gwiazdy mają dla ciebie dobrą wiadomość. To idealny czas na randkowanie. Mniej lub bardziej zobowiązujące spotkania z ludźmi (a konkretnie potencjalnymi kandydatami na partnera / potencjalnymi kandydatkami na partnerkę) i dobra zabawa, która się z nimi wiążę, na pewno poprawią ci nastrój.

Horoskop tygodniowy miłosny: Byk

Powinnaś przygotować się na przejściowe problemy. Jeżeli jesteś w związku, szczere porozmawiaj z partnerem / partnerką - wspólnie poszukajcie rozwiązania, które usatysfakcjonuje obie strony. Jesteś singielką? W takim razie skorzystaj z rady zaufanej osoby. Nawet zwykłe „wygadanie się” może sprawić, że poczujesz się lepiej i zyskasz nową motywację do działania. 

Horoskop tygodniowy miłosny: Bliźnięta 

W tym tygodniu (mimo niesprzyjających okoliczności) czeka cię wyjątkowa randka. Gwiazdy nie mają wątpliwości, że zapamiętasz ją na długo. Jesteś singielką? W takim razie będziesz miała nadzieję na następne spotkanie. Jeśli natomiast jesteś w związku, zaczniesz zastanawiać się nad tym, czy nie warto wprowadzić go na tak zwany „wyższy level”. Słuchaj swojej intuicji, a wszystko będzie dobrze. 

Horoskop tygodniowy miłosny: Rak

Jeżeli jesteś singielką, spodziewaj się, że na twojej drodze stanie ktoś atrakcyjny, do tego z bardzo interesującym wnętrzem. Gwiazdy radzą, abyś poważnie zastanowiła się nad kontynuacją tej znajomosci. Jesteś w związku? W takim razie przed tobą i twoim partnerem / twoją partnerką bardzo dobry czas. Korzystajcie z uroków wiosny 2021 i pielęgnujcie łączące was uczucie.