Horoskop tygodniowy miłosny: Baran

Jeżeli jesteś w związku, w tym tygodniu daj sobie i swojemu partnerowi / swojej partnerce trochę przestrzeni. Oboje / obie potrzebujecie bowiem wytchnienia. Jesteś singielką? W takim razie gwiazdy mają dla ciebie dobrą wiadomość. To idealny czas na randkowanie. Mniej lub bardziej zobowiązujące spotkania z ludźmi (a konkretnie potencjalnymi kandydatami na partnera / potencjalnymi kandydatkami na partnerkę) i dobra zabawa, która się z nimi wiążę, na pewno poprawią ci nastrój.

Horoskop tygodniowy miłosny: Byk

Powinnaś przygotować się na przejściowe problemy. Jeżeli jesteś w związku, szczere porozmawiaj z partnerem / partnerką - wspólnie poszukajcie rozwiązania, które usatysfakcjonuje obie strony. Jesteś singielką? W takim razie skorzystaj z rady zaufanej osoby. Nawet zwykłe „wygadanie się” może sprawić, że poczujesz się lepiej i zyskasz nową motywację do działania. 

Horoskop tygodniowy miłosny: Bliźnięta 

W tym tygodniu (mimo niesprzyjających okoliczności) czeka cię wyjątkowa randka. Gwiazdy nie mają wątpliwości, że zapamiętasz ją na długo. Jesteś singielką? W takim razie będziesz miała nadzieję na następne spotkanie. Jeśli natomiast jesteś w związku, zaczniesz zastanawiać się nad tym, czy nie warto wprowadzić go na tak zwany „wyższy level”. Słuchaj swojej intuicji, a wszystko będzie dobrze. 

Horoskop tygodniowy miłosny: Rak

Jeżeli jesteś singielką, spodziewaj się, że na twojej drodze stanie ktoś atrakcyjny, do tego z bardzo interesującym wnętrzem. Gwiazdy radzą, abyś poważnie zastanowiła się nad kontynuacją tej znajomosci. Jesteś w związku? W takim razie przed tobą i twoim partnerem / twoją partnerką bardzo dobry czas. Korzystajcie z uroków wiosny 2021 i pielęgnujcie łączące was uczucie. 

Horoskop tygodniowy miłosny: Lew

Ostatnio wiele się działo w twoim życiu uczuciowym. Gwiazdy radzą, abyś nie rozpamiętywała tego, co było, tylko skupiła się na przyszłości. Marz, planuj, a następnie skrupulatnie dąż do wyznaczonego sobie celu. Los ci sprzyja - nawet, jeśli teraz trudno ci w to uwierzyć. 

Horoskop tygodniowy miłosny: Panna

Urodziłaś się pod znakiem Panny? Jeśli odpowiedź brzmi „tak”, już niebawem będziesz musiała podjąć kilka decyzji związanych z twoim życiem uczuciowym i przyszłością. Zastanów się, czego tak naprawdę pragniesz - ciągłej zabawy, a może jednak stabilizacji oraz wiążącego się z nią poczucia bezpieczeństwa?

Horoskop tygodniowy miłosny: Waga

Jeśli urodziłaś się pod znakiem Wagi i jesteś w związku, spodziewaj się ostrych wymian zdań z partnerem / partnerką, które mogą doprowadzić do poważniejszych konfliktów. Należysz do grona singielek? W takim razie pamiętaj, że jedyną osobą, która powinna decydować o twoim życiu (nie tylko) miłosnym, jesteś... ty. Słuchaj więc siebie i nie przejmuj się tym, co mówią bądź myślą inni. 

Zobacz także:

Horoskop tygodniowy miłosny: Skorpion

Przed tobą bardzo szalony tydzień, podczas którego lepiej poznasz siebie i swoje ciało. Gdyby nie codzienne obowiązki, prawdopodobnie nie wychodziłabyś z łóżka. Gwiazdy życzą ci dobrej zabawy i przypominają, że jedyne, co cię ogranicza, to własna wyobraźnia. 

Horoskop tygodniowy miłosny: Strzelec

Urodziłaś się pod znakiem Strzelca? W takim razie nie licz na przysłowiowe fajerwerki w ciągu nadchodzących dni. Zapowiada się bardzo spokojny tydzień, jeśli chodzi o uczucia i relacje z innymi ludźmi. Wykorzystaj go na rozmyślania na temat swojej przyszłości albo (po prostu) na odpoczynek. Kilka dni offline na pewno dobrze ci zrobią. 

Horoskop tygodniowy miłosny: Koziorożec

Jeżeli należysz do grona zodiakalnych Koziorożców, w tym tygodniu nie będziesz mogła zapanować nad własnymi emocjami. Oczywiście masz do nich prawo. Ale uważaj, żeby nie powiedzieć albo nie zrobić czegoś, czego będziesz potem bardzo żałować. 

Horoskop tygodniowy miłosny: Wodnik

Już niebawem poczujesz się naprawdę wyjątkowo, a co za tym idzie: poczucie własnej wartości wzrośnie. Jeśli jesteś w związku, twój partner / twoja partnerka bardzo pozytywnie cię zaskoczy. Jesteś singielką? W takim razie w twoim otoczeniu pojawi się ktoś, kto nie będzie krył zainteresowania twoją osobą. 

Horoskop tygodniowy miłosny: Ryby

To nie będzie najłatwiejszy tydzień dla osób, które urodziły się pod znakiem Ryb. Należysz do tego grona? W takim razie pamiętaj, że nie musisz mierzyć się z problemami uczuciowymi w pojedynkę. Masz wokół siebie wspaniałych ludzi, którzy z całą pewnością chętnie okażą ci wsparcie albo otoczą swoją opieką.