Horoskop tygodniowy miłosny na 8-14 listopada 2021 roku: Baran 

Czujesz wypalenie i zniechęcenie. Do tego twoja planeta, czyli Mars, wcale nie wprawi cię w ruch w tym tygodniu. Cóż, to nie będzie najlepszy czas na zawieranie nowych znajomości, miłosne podboje czy rozpalanie iskry w związku. Ale nic straconego! Warto wykorzystać taki moment, by zaopiekować się sobą, przenalizować swoje uczucia, potrzeby i idąc tym tropem, odzyskać energię.

Horoskop tygodniowy miłosny na 8-14 listopada 2021 roku: Byk

W tym tygodniu wszelkie relacje będą dla ciebie najważniejsze! Merkury i Słońce będą przy tym sprzyjać temu, by udawało ci się dogadać z ważnymi dla ciebie osobami, rozwiązać stare konflikty i ułożyć stosunki na nowo. Jeśli jesteś zaś singlem czy singielką spod znaku Byka, to możesz liczyć na poznanie kogoś interesującego, z kim być może zwiążesz się na dłużej! Nawet jeśli z początku będzie to wyglądało jedynie na przelotną znajomość.

Horoskop tygodniowy miłosny na 8-14 listopada 2021 roku: Bliźnięta

Bliźnięta wciąż wykonują szpagat na żyletce, starając się być w wielu miejscach w jednym czasie, połączyć z sukcesem życie zawodowe z prywatnym... Zwykle to drugie cierpi. W tym tygodniu jednak Merkury będzie sprzyjał Bliźniakom i Bliźniaczkom w osiągnięciu cennej równowagi, znajdowaniu czasu na przyjemności. Na horyzoncie nawet jakaś randka majaczy. A sukcesy w życiu prywatnym mogą się zdecydowanie przełożyć na efektywność w pracy!

Horoskop tygodniowy miłosny na 8-14 listopada 2021 roku: Rak

Raki w przeciwieństwie do Bliźniąt w tym tygodniu nie będą miały rozterek: sprawy sercowe będą dla nich tymi priorytetowymi! I bardzo dobrze. To będzie tydzień, kiedy w głowie będzie Rakom siedzenie pod kocem z kimś ukochanym, więcej czułości niż namiętności, ale tego też trzeba! A samotne osoby spod tego znaku pod wpływem nowiu Księżyca, który już 14 listopada, mają szansę poznać kogoś ciekawego, o ile otworzą się na zmiany w swoim życiu.