Rozpoczynamy kolejny tydzień. Co nam przyniesie? Jak obecny układ planet wpłynie na nasze życie? Ważnym momentem tego tygodnia będzie 27 lutego, czyli nadchodząca sobota. Dokładnie o godz. 9:17 księżyc osiągnie pełnie w znaku Panny. W tym dniu warto skupić się na sobie i własnych potrzebach. Wsłuchać się w siebie. To dobry czas na snucie planów na przyszłość, wyrabianie nowych nawyków i na porządki – w życiu prywatnym, jak również zawodowym. Przeczytaj nasz horoskop tygodniowy na 22-28 lutego 2021 i sprawdź, jak najlepiej wykorzystać nadchodzące dni

Horoskop tygodniowy na 22-28 lutego 2021

Urodziłaś się pod znakiem Raka? W takim razie przygotuj się na kolejne problemy w pracy i brak zrozumienia ze strony szefa czy szefowej. Być może to dobry moment na znalezienie nowej posady? Sprawdź, jak kształtuje się sytuacja w twojej branży i weź pod uwagę wysłanie CV do (nie tylko) konkurencyjnych firm. Zodiakalne Koziorożce powinny natomiast zastanowić się nad zmianą branży, otworzeniem własnego biznesu albo rozwojem tego, który już posiadają. Gwiazdy ci sprzyjają. Z kolei zodiakalne Wodniki powinny w tym tygodniu zrezygnować z ciągłych „przepychanek” ze współpracownikami / współpracowniczkami. Pamiętaj, że gracie do przysłowiowej – jednej bramki. Razem jesteście silniejsi / silniejsze. 

Byk to twój znak zodiaku? W takim razie los ci sprzyja. Widać to m.in. w sferze finansów. Właśnie dlatego powinnaś się zastanowić, w jaki sposób gospodarować swoimi pieniędzmi, by czerpać z tego jak najwięcej korzyści (ale nie tych chwilowych, ulotnych) oraz pomyśleć o ewentualnych inwestycjach. W tym wypadku warto poprosić o pomoc kogoś kompetentnego, np. doradcę finansowego lub księgowego. Jeśli natomiast urodziłaś się pod znakiem Panny, w ciągu nadchodzących dni zrezygnuj z zakupów, które nie są ci niezbędne. Gwiazdy mówią, że już niebawem będziesz mogła potrzebować większej sumy pieniędzy. I, co ważne, nie musi to oznaczać niczego złego. 

Jeżeli urodziłaś się pod znakiem Bliźniąt, pamiętaj, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Dobre samopoczucie, wewnętrzna siła i energia nie zwalniają cię z dbania o własne zdrowie. Dlatego (mimo wszystko) wykonaj podstawowe badania, skonsultuj się z lekarzami różnych dziedzin, możesz także odwiedzić dentystę. Nie pożałujesz. Z kolei zodiakalne Lwy powinny  w tym tygodniu zwrócić uwagę nie tylko, co jedzą, ale również, jak i kiedy jedzą. Spożywanie posiłków w pospiechu, do tego o nieregularnych porach może się bardzo negatywnie odbić na twoim zdrowiu. 

Zodiakalne Strzelce w tym tygodniu na pewno nie będą narzekać na brak towarzystwa. Jeśli to także twój znak zodiaku, przygotuj się na bliskie spotkanie z przeszłością. Co z niego wyniknie? To w dużej mierze zależy od ciebie. Nie pozwól jednak, by emocje wzięły górę. Osoby urodzone pod znakiem Ryb nie będą miały natomiast ochoty na jakiekolwiek spotkania. Jednak gwiazdy radzą, byś chociaż chwilę spędziła z rodziną czy znajomymi. Ich obecność dobrze wpłynie na twoje samopoczucie. Zanim się jednak spotkacie, zwróćcie uwagę na swoje zdrowie. To bardzo ważne. 

Tygodniowy horoskop miłosny na 22-28 lutego 2021

Pełnia księżyca w znaku Panny to także dobry moment na tworzenie planów wspólnie z partnerem czy partnerką. Jeżeli jesteś w związku i chcesz wprowadzić go na tak zwany wyższy level, najwyższa pora zdecydować się na ten krok. W tym tygodniu powinny pamiętać o tym przede wszystkim osoby spod znaku Skorpiona. Należysz do tego grona? W takim razie los ci sprzyja! 

Natomiast zodiakalne Wagi w tym tygodniu na pewno nie będą się nudzić. Nadchodzące dni przyniosą wiele wrażeń, a także okazji do eksperymentów w łóżku i poza nim. Wykorzystaj ten czas nie tylko na dobrą zabawę, ale również na poznawanie siebie. Pełnia księżyca w Pannie sprzyja bowiem budowaniu relacji z samą sobą. 

W nieco gorszej sytuacji są natomiast zodiakalne Barany. Singielki urodzone między 21 marca a 19 kwietnia będą odczuwały w tym tygodniu pewnego rodzaju niepokój, skupią się na problemach uczuciowych, które tak naprawdę są… tylko w ich głowach. Natomiast Barany w związkach będą musiały zmierzyć się z (kolejnymi) kłótniami z partnerem czy partnerką. 

Kto jeszcze powinien przygotować się na problemy w związku? Kogo w tym tygodniu ugodzi strzała Amora? Więcej o kwestiach związanych z uczuciami przeczytasz w naszym horoskopie tygodniowym miłosnym na 22-28 lutego 2021 dla każdego znaku zodiaku