Rozpoczynamy kolejny tydzień. Niby to tylko siedem dni, jednak mimo to warto się do nich dobrze przygotować. Pomocny w tym wypadku może się okazać horoskop tygodniowy ogólny dla wszystkich znaków zodiaku, dzięki któremu dowiesz się, jak obecny układ planet wpłynie na twoje życie prywatne i zawodowe. Co wydarzy się na przełomie listopada i grudnia? Oto, jak zaćmienie słońca, do którego dojdzie pod koniec tego tygodnia, będzie oddziaływać na poszczególne znaki zodiaku. 

Horoskop tygodniowy na 29 listopada – 5 grudnia 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Jak całkowite zaćmienie słońca wpłynie na twoje życie?

Jaki będzie ten tydzień? Jedno jest pewne: na pewno nie będziemy narzekać na nudę. Już niebawem, a konkretnie 4 grudnia o godz. 7:33 na Antarktydzie (w okolicach Wyspy Brocknera) dojdzie do całkowitego zaćmienia słońca. Niestety nie będzie można zaobserwować go z Polski. Ale mimo to odczujemy jego silny wpływ. I to niezależnie od tego, pod którym znakiem zodiaku się urodziłaś. Przez lata zaćmienie słońca kojarzono bowiem z klęskami żywiołowymi. Przed nami bardzo intensywne dni, w tym nieoczekiwane zwroty akcji, a także nowe szanse i wyzwania. Chcąc im sprostać, warto słuchać swojej intuicji, która z całą pewnością nie zawiedzie. 

Będzie bardzo dużo się działo. Niemniej jednak gwiazdy rekomendują, by w tym całym szale nie zapominać o sobie i własnych potrzebach. Właśnie dlatego warto zrobić coś miłego dla swojego ciała, jak również dla swojego umysłu. Co takiego? To zależy wyłącznie od każdej i każdego z nas. Można wziąć gorącą kąpiel, spotkać się z bliskimi (oczywiście przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności), wybrać się do kina (to czas wielu gorących premier filmowych!) albo po prostu na długi spacer. Można zamówić jedzenie z ulubionej restauracji bądź nie nastawiać budzika i (w końcu!) trochę się wyspać. Możliwości jest naprawdę wiele. Wybierz to, co najbardziej ci odpowiada. 

To nie wszystko. Gwiazdy rekomendują, aby w rozpoczynającym się właśnie tygodniu zwrócić szczególną uwagę na swoje zdrowie. Stres negatywnie wpływa na kondycje organizmu. Dlatego warto zatrzymać się na chwilę lub przynajmniej trochę zwolnić. Co więcej, osoby, które dawno nie sprawdzały swoich wyników, powinny wykonać podstawowe badania. 

Długie – jesienne i zimowe wieczory sprzyjają nie tylko przyjemnościom, ale również… przemyśleniom. Na podsumowania tego, co wydarzyło się w przeszłości przyjdzie jeszcze czas (pod koniec roku). Teraz skup się na tym, co tu i teraz, a także na snuciu planów na przyszłość. Pamiętaj, by być w stu procentach szczerą przed sobą. Zastanów się, co ci odpowiada, a co nie. Co chciałabyś zmienić? Wnioski, do których dojdziesz, mogą się okazać niezwykle zaskakujące. A jednocześnie oczyszczające. Gdy poukładasz pewne sprawy w swojej głowie, poczujesz niesamowitą lekkość.