Rozpoczynamy kolejny tydzień. Jak obecny układ planet wpłynie na poszczególne znaki zodiaku? Kto może odetchnąć z ulgą, a kto powinien mieć się na baczności? Przeczytaj nasz horoskop tygodniowy na 29 marca – 4 kwietnia 2021, aby lepiej zaplanować nadchodzące dni. Dzięki temu będziesz miała kontrolę nad własnym życiem, a także przybliżysz się do postawionych sobie celów. Sprawdź, co mówią gwiazdy!

Horoskop tygodniowy na 29 marca – 4 kwietnia 2021 dla każdego znaku zodiaku

To nie będzie najlepszy tydzień dla osób urodzonych pod znakiem Barana. Jeśli należysz do tego grona, w najbliższych dniach będzie towarzyszył ci pewnego rodzaju niepokój. Według gwiazd, nie masz jednak powodów do zmartwień. Weź kilka głębokich wdechów, zrób coś miłego dla siebie i patrz z nadzieją w przyszłość – przyniesie ci bowiem wiele dobrego. W nieco gorszej sytuacji są natomiast zodiakalne Skorpiona, które już niebawem będą musiały zmierzyć się z poważnymi problemami, a co za tym idzie: staną przed kilkoma – równie trudnymi wyborami. To także twój znak zodiaku? Jeżeli odpowiedź brzmi „tak”, pamiętaj, że nie masz wokół siebie wspaniałych ludzi, których możesz poprosić o pomoc. Na pewno chętnie ci doradzą, wesprą albo (po prostu) pozwolą ci się wygadać. 

Osoby, które urodziły się pod znakiem Strzelca, powinny natomiast zwrócić uwagę na swoje zdrowie. Zrób podstawowe badania, a wyniki (koniecznie!) skonsultuj z lekarzem / lekarką pierwszego kontaktu. Urodziłaś się pod znakiem Lwa? W takim razie nie daj się zwieść pierwszym promieniom słońca za oknem. Ubieraj się ciepło i pomyśl o dodatkowej suplementacji, dzięki której odzyskasz pełnię sił. 

Jeśli należysz do grona zodiakalnych Bliźniąt, w tym tygodniu poświęć chwilę swoim finansom. Dodatkowe oszczędności zapewnią ci spokój i bezpieczeństwo. Dlatego zastanów się, jaką sumę mogłabyś odkładać regularnie. A następnie wdróż ten plan w życie. Zodiakalne Koziorożce mogą z kolei spodziewać się (bardzo miłego) zaskoczenia w kwestii finansów. Być może chodzi o podwyżkę lub wygraną na loterii? Jeżeli to także twój znak zodiaku, odpowiedź na to pytanie poznasz już niebawem – gwiazdy nie mają co do tego najmniejszych wątpliwości. 

Wodnik to twój znak zodiaku? W takim wypadku czas na przemyślenia! Zastanów się, czy praca, którą teraz wykonujesz, wciąż daje ci radość i satysfakcję, a także, czy jesteś zadowolona ze swojej pensji. Być może to dobry moment, by porozmawiać o podwyżce z przełożonym / przełożoną albo poszukać nowej posady? 

Urodziłaś się pod znakiem Ryb? W takim wypadku w tym tygodniu skupisz się na nadchodzących świętach i wiążących się z nimi przygotowaniami. Mimo tego, że tegoroczna Wielkanoc nie będzie taka, jak poprzednie, wizja spotkania z bliskimi poprawi ci nastrój. W nieco innej sytuacji znajdą się osoby, które urodziły się pod znakiem Wagi Jeśli należysz do tego grona, nie będziesz miała ochoty na rozmowy z dawno niewidzianymi krewnymi, będziesz marzyć o choćby chwili dla siebie. Pamiętaj, że nie ma w tym nic złego. 

Byki, Raki i Panny mogą natomiast odetchnąć z ulgą. Jeśli urodziłaś się pod jednym z tych znaków zodiaku, czeka cię bardzo dobry tydzień. Wszystko pójdzie po twojej myśli. Wiele wskazuje również na to, że w najbliższej przyszłości osiągniesz sukces, dopniesz swego albo okaże się, że miałaś rację w pewnej – ważnej dla ciebie sprawie. To twój czas! Dobrze go wykorzystaj.