Każdy tydzień przynosi nowe wyzwania, jak również nowe okazje i możliwości. Jak najlepiej je wykorzystać? Pomóc może w tym... horoskop tygodniowy. Czytając go, dowiesz się, jak obecny układ planet wpłynie na twoje życie (jak również na jego poszczególne sfery), a co za tym idzie: lepiej przygotujesz się do nadchodzących dni. Drugi tydzień listopada pełen będzie mocnych akcentów! Oto, co mówią gwiazdy!

Horoskop tygodniowy na 8-14 listopada 2021 roku dla każdego znaku zodiaku

Przeczytaj nasz horoskop tygodniowy na 8-14 listopada 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku i sprawdź, co cię czeka! Już 9 listopada Wenus połączy się na niebie z potężnym Marsem. Będzie iskrzyło. Niby wtorek uznawany jest za najgorszy dzień tygodnia, ale tym razem kosmiczna energia przyniesie napięcie seksualne i podsyci nasze pragnienia. To dobry moment, by umówić się na (seks)randkę z partnerką czy partnerem lub odpalić aplikację do randkowania. Oczywiście można też zadbać o przyjemność na własną rękę. W każdym razie: warto wtorkowy wieczór zarezerwować na rozkoszne doznania, bo Wenus i Mars będą nam sprzyjać.

Co czeka nas dalej? Poczujemy energię Skorpiona, będziemy mieć tak od 10 listopada potrzebę wnikliwego analizowania naszych relacji, pozycji w pracy, zastanawiali się nad przyszłością, a przede wszystkim naszym emocjom. To może nas pchnąć prędzej czy później do działania, do zmian w życiu. A skoro o emocjach mowa, to słońce łączące się w trygonie z Neptunem może w najbliższych dniach podkręcać naszą czułość, ale i wrażliwość. Będziemy mocniej odczuwać to, co dzieje się wokół nas, cierpieć z innymi i buntować się. Taką energię można wykorzystać, łącząc siły z innymi, podobnie myślącymi, a przede wszystkim czującymi, osobami, aby mieć poczucie sprawczości. 

12 listopada czeka nas zaś kolejna już w tym roku koniunkcja Jowisza i Plutona. Co nam ona może przynieść? Zdecydowanie pomaga ona w osiąganiu założonych celów, dopinania swojego, pomyślnego finalizowania umów, interesów. Także w najbliższy piątek warto umówić ważne spotkanie biznesowe! Dodatkowo wspomoże nas w tym aspekcie pozytywny wpływ Marsa i Merkurego.

14 listopada - garbaty Księżyc

Księżyc w Skorpionie to nowe otwarcie. Od 4 listopada, czyli od nowiu Księżyca w tym właśnie znaku pojawiają się przed nami nowe możliwości. Tuż przed końcem roku u części z nas mogą więc zajść radykalne zmiany, pojawią się wreszcie rozwiązania ciążących problemów. Byle wziąć sprawy w swoje ręce i iść za głosem serca, wykorzystując pomyślną energię!