Sierpień zaczął się dość intensywnie, co nas czeka w drugim tygodniu tego miesiąca? Jak układ gwiazd wpłynie na nasze życie? Co przyniesie rozpoczynający się właśnie tydzień poszczególnym znakom zodiaku? Przeczytaj nasz horoskop tygodniowy, by dowiedzieć się, co cię czeka w życiu w najbliższych dniach: w pracy, miłości... Przygotuj się na wyzwania i wykorzystaj sprzyjające momenty!

Horoskop tygodniowy na 9 – 15 sierpnia 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Za nami Nów w Lwie, który miał miejsce 8 sierpnia. W nowy tydzień wchodzimy zatem z Księżycem w Lwie, choć jego czas dobiegnie w poniedziałek 9 sierpnia około 17:00. Księżyc w znaku Lwa to dobra energia na rozpoczęcie tygodnia - dodaje on poczucia mocy, pewności siebie. Mierzymy siły na zamiary i czujemy się zwykle dobrze fizycznie. Nie mamy problemu z podejmowaniem decyzji i trzymamy się własnych zasad. Jeśli więc lubicie odkładać sprawy na później, w poniedziałek niechętnie załatwiacie interesy, to w tym tygodniu zróbcie wyjątek i załatwiajcie co się da w poniedziałek. Zresztą raczej wam się po prostu będzie chciało działać

Co dalej? Kolejna ważna data to środa 11 sierpnia, kiedy to najpierw Merkury stanie okoniem Jowiszowi, ale na szczęście na chwilę, może nie odczujemy tego za bardzo, aczkolwiek część z nas może czuć wewnątrz siebie napięcia czy też nasze napięcia mogą zderzyć się z cudzymi... Lepiej uważać! Zwłaszcza w relacjach miłosnych! Na szczęście już za moment Merkury przeniesie się do Panny, a ta jest znakiem, który pozwoli Merkuremu, planecie komunikacji na swobodne i pozytywne działanie. A więc żegnajcie napięcia, witaj otwartość do rozmów, dyskusji ożywiających ciało i umysł. To także czas bardzo płodny, pozwalający rozwijać talenty, sprzyjający kreatywnym koncepcjom, pisaniu tekstów, scenariuszy, piosenek. Jeśli chcecie wiedzieć więcej, sprawdźcie horoskop miłosna na 9 - 15 sierpnia 2021 dla każdego znaku zodiaku!

Tydzień 9 – 15 sierpnia 2021 to raczej dobry czas, zacznie się od werwy do działania, jak i decydowania, zamykania spraw, popychania ich do przodu. Potem chwilowo możemy czuć rozdrażnienie i łatwo będzie o konflikty, zwłaszcza na polu miłosnym. Jednak już później reszta tygodnia będzie niczym usłana różami. Co wtedy robić? Umówić w pracy burzę mózgów! Albo z przyjaciółmi, z którymi marzymy o wspólnym biznesie. A z partnerem czy partnerką możemy wtedy szczerze porozmawiać o naszej relacji lub posnuć fantazje, które przyniosą powiew świeżości w życiu erotycznym!