W zodiakalnej dwunastce są znaki, które od zawsze mają opinie kochliwych i romansujących (Bliźnięta, Strzelce), fatalistycznie namiętnych (Skorpiony) lub w miłości nieśmiałych i naiwnych (Panny – już chyba z racji samej nazwy, lub Koziorożce). To oczywiście stereotypowe postrzeganie, które z prawdą może mieć niewiele do czynienia (o ile w ogóle wiara w horoskopy ma cokolwiek wspólnego z prawdą). O naszych cechach osobowości z dużą dozą prawdopodobieństwa decyduje jednak niebo pod którym przyszliśmy na świat, a konkretnie układ gwiazd i kosmicznych przyciągań. Okazuje się, że nie tyle o naszej naturze świadczy znak słoneczny (czyli ten, który królował w horoskopie w dniu naszych narodzin) ale miks jego, znaku ascendentalnego i księżycowego. To taki trójkąt, który pokazuje dość unikalny miks cech osobowości. Jak policzyć dwa pozostałe znaki? Jeśli znasz miejsce i godzinę swojego urodzenia (tak, to jest ten moment na telefon do mamy) możesz policzyć je na astralnym kalkulatorze (np. www.eraastrologii.pl). Wtedy o wiele szerzej można analizować swój charakter. Dlaczego np. nie jesteś wybuchowa, a raczej wręcz nieśmiała choć lwom przypisuje się brawurę? Skoro Lwiczka ma ascendent w Raku nic dziwnego, że wycofuje się na pozycję obserwatora zamiast układać się w uwodzicielko – znudzonej pozie w cudzej sypialni.
 

Horoskop miłosny 2020: Druga strona astro klocków

Ty i Twój temperamencik to jedno. A to kogo da się do niego dopasować to jeszcze inna sprawa. Puzzle nie zawsze do siebie pasują, a i tak próbujemy je na siłę wcisnąć. Na zodiakalne sympatie i animozje nakładają się jeszcze energie kosmiczne rządzące niebem w 2020 roku. Z kim w tym roku będzie Ci miło, z kim temperamentnie, a z kim raczej nic się nie wykluje? Sprawdźmy to, może nasze wskazówki pomogą Ci podjąć decyzje (którą i tak byś podjęła). Tylko zbyt było jasne – nie pytaj go na pierwszej randce o znak zodiaku. Przynajmniej nie na serio.

I jeszcze – jeśli liczysz, że w tym roku wreszcie przełamiesz miłosna passę i zaczniesz spotykać się z kimś na poważnie rozglądaj się uważne wiosną i latem. Od kwietnia do sierpnia Wenus, planeta wszelkich uczuć będzie przebywać w znaku Bliźniąt. Wtedy liczyć się będzie zabawa, seks i romantyczne początki. Potem? Ziemski rok pod patronatem Saturna, każe od razu weryfikować znajomości i zastanawiać się czy warto dalej inwestować w tę relację. Ogólna energia miłosna Kosmosu w tym roku jest dosyć konkretna, bardzo ziemska, by nie powiedzieć przyziemna. Mało motyli, wróżek i walentynkowych puszków. Mnóstwo konkretów, higieniczny seks potrzebny dla dobrego samopoczucia, jasne zasady w związkach. Zobacz z kim wypijesz drinka, z zjesz kolacje, a z kim masz szansę przeciągnąć ją do śniadania.
 

Horoskop miłosny 2020: Baran (21.03–20.04)

Barany nie lubią oceniania 

Ba, wręcz dostają piany (Baranica tocząca pianę może być ekscentrycznym widoczkiem) gdy tylko ktoś zaczyna punktować ich błędy. Dlatego w tym roku nie zareagują zachwytem na ciężki charakter KOZIOROŻCA. I nawet jeśli początkowo będą zachwycone delikatnością chłopaka – RYBY szybko dojdą do wniosku, że niezdecydowany charakter tego znaku w tym  roku akurat nie wróży nic dobrego. Saturn chce abyśmy wybierały rzeczy konkretne, które poprowadzą nas do miłosnego celu. Barany uwielbiają konkurować także w miłości, więc jeśli jakiś znak naprawdę ma szansę Was zauroczyć – będzie to… BARAN. Swój do swego ciągnie! Macie szansę ulec urokowi absolutnie seksownego STRZELCA, ale tutaj związek może być … jednostrzałowy. Strzelce raczej nie zagrzewają miejsca w dłuższych relacjach. BLIŹNIAK – to może być twój kierunek. Ustaw radar na osoby ciepłe, czarujące, błyskotliwe, ale też z charakterkiem. Szukaj bliźniaczej natury! A i jeszcze – w gwiazdach widać, że możesz odbić komuś chłopaka. Niekoniecznie chcący! Damn.

Horoskop 2020 Baran (21.03–20.04): roczny horoskop miłosny, partnerski, finansowy i zdrowotny na 2020 rok
 

Horoskop miłosny: Byk (21.04–22.05)

Byki stawiają na swoim

Zobacz także:

Byczyce lubią wygodę i adorację. Który znak może im to zapewnić? Z całą pewnością wymagająca ale i lojalna PANNA, bo osoby spod tego znaku intuicyjne rozpoznają potrzeby innych i nierzadko autentycznie lubią je spełniać. Lubisz też facetów, którzy lekko dominując potrafią dać poczucie totalnego bezpieczeństwa. Jeśli nowo poznały chłopak okaże się KOZIOROŻCEM, kto wie, kto wie…. Nie skreślaj go, nawet fizycznie nie jest w Twoim absolutnym typie. Oboje jesteście nieco dominujący, co sprawi, że będziecie się wzajemnie uzupełniać. Z LWEM Twój związek ma szansę być tak intensywny, że… aż nie do zniesienia. Nie przepadasz ze znakami, które uważasz za, hmm, żenujące. Zatem BARANY i BLIŹNIĘTA nie maja u Ciebie w tym roku zbyt wielkich szans na starcie. Choć kto wie, co kryje się pod kolorowym opakowaniem? Szukasz ziemskiej spokojnej energii, bo to dla Ciebie czas w którym marzysz o stabilnej przyjacielskiej relacji. Jeśli będzie w niej jeszcze niezły seks – któż by pogardził?

Horoskop 2020 Byk (21.04–22.05): roczny horoskop miłosny, partnerski, finansowy i zdrowotny na 2020 rok
 

Horoskop miłosny: Bliźnięta (23.05–21.06)

Bliźnięta szukają światła

W tak „ponurym” ziemskim roku, kiedy w emocjach wszystko przygasa i nawet Twój migotliwy temperament na moment traci temperaturę nie zechcesz zadawać się z osobami, które mogą jeszcze dodatkowo Cię pociągnąć w dół. Stronić będziesz od depresyjnych RYB i podporządkowujących sobie ludzi RAKÓW. WODNIKI, chłodne z natury mogą Ci jednak zaintrygować swoim krystalicznym przenikliwym intelektem – to dla Ciebie zawsze rzecz totalnie seksowna. Wróci do Ciebie osoba spod znaku STRZELCA z kolejna propozycją płomiennego romansu, kto wie, może zafundujesz sobie taka szczepionkę na smutek i nudę. Zawsze i w każdej postaci przyciągać Cię będą WAGI, ich potencjał intelektualny i świetny gust robią wrażenie na gotujących się wewnętrznie Bliźniakach. Inne BLIŹNIĘTA? Możesz potraktować chłodno po ostatnich przeżyciach. Całkiem prawdopodobne że nieźle się tu sparzyłaś. Rokujące za to będą znajomości z SKORPIONEM. Mogą sprowadzić się do łóżka, ale dla gorących wspomnień – czemu nie?

Horoskop 2020 Bliźnięta (23.05–21.06): roczny horoskop miłosny, partnerski, finansowy i zdrowotny na 2020 rok
 

Horoskop miłosny: Rak (22.06–22.07)

Raki dążą do więzi 

Jesteś w stanie w tym roku oddać wszystko za mistyczne połączenie dusz – to będzie dla Ciebie ważniejsze od cielesnych przyjemności i przyjacielskich pogawędek. Oddasz wszystko za wspólne artystyczne zainteresowania, poczucie, że jesteście sami na tym świecie, jedyni i wyjątkowi. Dlatego największe szanse w tym układzie ma SKORPION, ba może On wręcz zawładnąć całą Twoją dusza, wyobraźnią i czasem. Taka miłość, przez duże M. Na tych którzy boją się dać omotać tak silnemu uczuciu, silne wrażeni mogą zrobić wyważone RYBY, które docenią waszą wrażliwość i duchowość. BLIŹNIĘTA mogą dostarczyć Wam wielu silnych emocji, ale ta huśtawka może Was wiele kosztować. Pytanie czy jesteś w stanie tyle zapłacić. Podobnie STRZELEC – może Cię fascynować, ale i przerażać swoimi ryzykownymi pomysłami i pragnieniem ryzyka. Choć, z drugiej strony przy takim wsparciu Jowisza może powinnaś zmieniać swoje miłosne przyzwyczajenia? LWY mają wielkie szanse na zdobycie Twojego serca. Odważne deklaracje, słowa, które coś znaczą – na to, przyznaj, jesteś czuła. 

Horoskop 2020 Rak (22.06–22.07): roczny horoskop miłosny, partnerski, finansowy i zdrowotny na 2020 rok
 

Horoskop miłosny 2020: Lew (23.07–23.08)

Lew lubi podziw

Ba! Kto nie lubi. Ponieważ 2020 to dla Ciebie generalnie czas dużych zmian w uczuciach może okazać się, że poszukujesz znaków, które będą godnym przeciwnikiem na arenie emocji. Idealnymi kandydatami mogą okazać się silne charyzmatyczne znaki, takie jak… (ha, ha) LEW, a poza tym STRZELEC, SKORPION. Wprawdzie uczucie do podobnie energetycznych znaków może być ostatecznie wyniszczające i skończyć wielkim galopującym egoizmem, ale co przeżyjesz to Twoje. Wyważone WAGI raczej nie będą zainteresowane, więc nie nastawiaj na nie swojego celownik. a kolei WODNIK na pewno nie będzie w stanie docenić Twoich uroków. A bez podziwu, wiadomo… RYBY z kolei swoim niezdecydowaniem mogą doprowadzać Cię do szału. Po romans – nie pod ten adres!

Horoskop 2020 Lew (23.07–23.08): roczny horoskop miłosny, partnerski, finansowy i zdrowotny na 2020 rok
 

Horoskop miłosny 2020: Panna (24.08–22.09)

Panna chce tupnąć nogą

Choć masz opinię łagodnej bohaterki drugiego planu, jednak dobrze się czujesz jeśli w ramach stabilnego uporządkowanego życia to Twoje zdanie jest decydujące. To uda się z KOZIOROŻCEM, jeśli tylko Twoje pomysły będą racjonalne. Będziesz dominować i to Ci się bardzo spodoba. A ponieważ lubisz oceniać ludzi (nie musi być to od razu jednoznacznie niekorzystne) na pewno to upodobanie sprawi, Że ze SKORPIONEM poczujesz się w tej samej bajce. Możesz nie poczuć przyciągania ze znakami nieco irracjonalnymi ( BLIŹNIĘTA, BARAN) lub w druga stronę – przesadnie pragmatycznymi (RYBY). Masz jeszcze szanse na przyjemne ciepłe chwile z RAKIEM. Podobne temperamenty doprawione czułością. Nad Wami szczęśliwe niebo!

Horoskop 2020 Panna (24.08–22.09): roczny horoskop miłosny, partnerski, finansowy i zdrowotny na 2020 rok
 

Horoskop miłosny 2020: Waga (23.09–23.10)

Waga kocha wyzwania w miłości

Z WODNIKIEM, który nie powiemy, bywa szalenie inspirujący i intrygujący połączy Cię więź intelektualna – będziecie się zgadzać i kłócić, ale nigdy nudzić. Jeśli kliknie miedzy Wami jest tu szansa na coś wielkiego. Podobnie z szalonymi BLIŹNIĘTAMI – one lubią się podporządkowywać (choć czasami tylko pozornie), a ta gra bardzo Cię Wago kręci. Tu też może nieźle zaiskrzyć. Przed Tobą też perspektywa całkiem przyjemnego czasu z BARANEM, mocne osobowości orbitują ku sobie. Ze STRZELCEM może to nie być najłatwiejszy czas - nawet jeśli On Cię ewidentnie fascynuje, ma też tendencję do ładowanie się w kłopoty i pociągania za sobą innych. Ta niefrasobliwość z czasem może zacząć Cię solidnie irytować. Podobnie jak zasadnicze, choć niczym nie poparte zarozumiałe zachowanie niektórych LWÓW. Przyglądaj się im i jeśli czujesz, że ktoś tu zadziera nosa, nie ma chyba sensu w to brnąć. I generalnie – nie czekaj na miłość idealną. Występuje w literaturze, ale nie w naturze!

Horoskop 2020 Waga (23.09–23.10): roczny horoskop miłosny, partnerski, finansowy i zdrowotny na 2020 rok
 

Horoskop miłosny 2020: Skorpion (24.10–22.11)

Skorpion ceni oddanie

Skorpionico, wiesz jak jest. Sama zawsze wiesz najlepiej czego potrzebujesz. I Ty i inni. I raczej newralgicznie reagujesz na próby dowiedzenia, że jest inaczej. Dlatego zawsze wybierasz osoby, które będą Ci oddane i nie zajmujące się krytyką. Możesz zatem szukać wśród wspaniałomyślnych RAKÓW. W dodatku są one dość nieprzewidywalne, a Ty nie lubisz się nudzić! Podobnie z lekko niezdecydowanymi RYBAMI, które żyją w świecie własnych fantazji – Ty będziesz mogła pociągać za sznurki i wszyscy będą zadowoleni. Nie możesz za to liczyć na zbyt wiele zrozumienia dla swojego ego od innych znaków równie mocno skupionych na sobie. Z BLIŹNIĘTAMI lub WODNIKIEM wasze relacje ograniczą się raczej do nieustannie przecinających się monologów, w których nikt nikogo nie słucha. Potrzebny Ci ten teatr bez widowni? Sama sobie odpowiedziałaś. A – i jeszcze możesz ustrzelić całkiem uroczego krnąbrnego KOZIOROŻCA, któremu zaimponuje Twój ekscentryczny charakter!

Horoskop 2020 Skorpion (24.10–22.11): roczny horoskop miłosny, partnerski, finansowy i zdrowotny na 2020 rok
 

Horoskop miłosny 2020: Strzelec (23.11–21.12)

Strzelec nie cierpi miłosnej rutyny

Strzelczyni, wieczna poszukiwaczka przygód miłosnych, jednonocnych wrażeń i łapania emocji w siatki na motyle powinna dać się przyciągnąć magnetyzmowi LWA. W końcu Wasze podeście do życia jest identyczne! Równie fantazyjnym towarzyszem do szukania mocnych wrażeń może być BARAN lub BLIŹNIAK (choć z tym ostatnim może być aż za gorąco, a za mało poważnie –  hormony, feromony, ogień, a potem czasami płacz). Pragnienie przygody ponad wszystko, a to dla Ciebie rok w którym naprawdę wiele, oj wiele może się przydarzyć. Niewątpliwie zawsze miałaś problem ze zbyt zasadniczymi osobami, nie przepadasz za stawianiem granic. W tym roku, przez jego ziemską aurę jeszcze się to nasili. Więc ostrożnie podchodź do nowych znajomości z BYKIEM, uważaj na spokojne do bólu marzycielskie RYBY i zastanów się czy świeżo poznana PANNA jednak bardziej Cię nie nudzi niż ciekawi.

Horoskop 2020 Strzelec (23.11–21.12): roczny horoskop miłosny, partnerski, finansowy i zdrowotny na 2020 rok
 

Horoskop miłosny 2020: Koziorożec (22.12–19.01)

Koziorożec ceni dojrzałość

Dziewczyny spod znaku Koziorożca na pierwszym planie stawiają przyjaźń i zrozumienie. A w tym roku (ponieważ Jowisz wreszcie dobił do Twojego znaku) to może być szczególnie ważne jako fundamenty dla stałego poważnego związku z potencjałem na długie lata. Wszystko wskazuje na to, że dobre flow będziesz miała z BYKIEM, wasze znaki w niewytłumaczalny sposób nadają na tych samych falach. Nie przepadasz za ludźmi wiecznie niezdecydowanymi, drażni Cię też nadmierny nieuzasadniony entuzjazm – stąd niekoniecznie mogą interesować Cię BLIŹNIAKI, RAKI i RYBY. Całkiem niezły potencjał tkwi w Twoich przyszłych relacjach z niełatwym SKORPIONEM. Absolutnie może Cię zauroczyć ezoteryczny ale jednak konkretny WODNIK. Jest wielkim wizjonerem, a Ty uwielbiasz intelektualne wyzwania i charyzmę, nawet jeśli jest ona niełatwa we wspólnym życiu. Rozglądaj się dobrze – to będzie naprawdę rok obfitujący w duże uczucie, wielkie deklaracje, miłosna fortunę. Poczujesz, że żyjesz!

Horoskop 2020 Koziorożec (22.12–19.01): roczny horoskop miłosny, partnerski, finansowy i zdrowotny na 2020 rok
 

Horoskop miłosny 2020: Wodnik (20.01–18.02)

Wodnik ceni otwartość

Wodnik ma niezwykłe cechy charakteru, które sprawiają, że jest w stanie porozumieć się z najbardziej krnąbrnymi i nieokiełznanymi znakami zodiaku. Co więcej, stworzyć z nimi całkiem udane relacje. Szalone BLIŹNIAKI mogą poczuć przy Tobie ukojenie i pokazać swój charakter tylko z dobrej strony, masz też wielki potencjał obłaskawienia STRZELCA, który potrafi być totalnie odjazdowym kochankiem. Przy Tobie może poczuć chęć na przystanek i „utknięcie” w jednym łóżku na dłużej. WAGA również poczuje Twoje niesamowite przyciąganie i obdaruje Cię ogromną ilością ciepłych uczuć. Twoim jednymi problemem może być nadmiar – co wybrać i ile dać. Nosząc głowę wysoko w chmurach zapewne nie zwrócisz uwagi w najbliższym czasie na dosyć wycofane PANNY, nie poczujesz też raczej wielkiej mięty do BARANA, który nastawia się raczej na podziw innych. Ty grasz na czulszych strunach i daleka jesteś od podziwiania tylko i wyłącznie muskulatury. Ale to może być pułapka – Twój brak zainteresowania może sprawić, że pan BARAN tym bardziej zapragnie Cię zdobyć, a Ty możesz nie zauważyć, że zainteresowanie Tobą jest czysto ambicjonalne.

Horoskop 2020 Wodnik (20.01–18.02): roczny horoskop miłosny, partnerski, finansowy i zdrowotny na 2020 rok
 

Horoskop miłosny 2020: Ryby (19.02–20.03)

Ryby pragną namiętności

Ryby powinny szukać partnera z namiętną duszą. Na pewno zatem będzie im po drodze ze Skorpionem, który jest wyczulony na niezwykłość. Ryby to ekscentryczni nadwrażliwcy, którzy lubią czuć się wyjątkowo w relacjach z innymi, a SKORPION zawsze bez wahania potrafi im to dać. Potrafi doceniać jak nikt inny. Na horyzoncie też bardzo udane potencjalne relacje z KOZIOROŻCEM, który przyniesie w prezencie spokój, wrażliwość i opiekę. W zamian Ty obdarujesz go odrobiną ezoteryki. Możesz też przeżyć totalne zauroczenie RAKIEM, więc rozglądaj się uważnie za podobnymi do Ciebie wrażliwcami. Znaki, które pędzą i wprowadzają do życia chaos, za to nie potrafią uszanować czyjegoś czasu i przyzwyczajeń mogą wprowadzić sporo zamieszania. Jeśli zakochasz się w BLIŹNIAKU lub STRZELCU może kosztować Cię to wiele niepotrzebnych emocji, a ostatecznie szansa na powodzenie tego związku nie należy do największych. Z całą pewnością to dla Ciebie będzie rok bardzo udanej miłosnej komunikacji – nauczysz się mówić o swoich potrzebach w sposób ujmujący. Ludzie będą pragnęli przebywać w twoim towarzystwie. Zwłaszcza BYK i PANNA będą Twoimi najwierniejszymi fanami.

Horoskop 2020 Ryby (19.02–20.03): roczny horoskop miłosny, partnerski, finansowy i zdrowotny na 2020 rok