Hotel Paradise 2 trwa w najlepsze! Od startu drugiej edycji reality-show minął dopiero tydzień, ale wielu widzów już teraz przyznaje, że jest ona bardziej emocjonująca niż pierwsza. Nie brakuje trudnych zadań, a także nieoczekiwanych zwrotów akcji. Za nami pierwsze rajskie rozdanie, podczas którego uczestniczki programu decydowały, z kim chciałyby połączyć się w pary, a tym samym, kto odpadnie z programu. Co wydarzyło się w ostatnim odcinku gorącego show? Takiego obrotu zdarzeń prawdopodobnie nikt się nie spodziewał.

Hotel Paradise 2 – rajskie rozdanie. Co się wydarzyło?

Na początku tygodnia Sonia, która jako ostatnia zameldowała się w luksusowej willi na Bali, poprosiła Kamila – swojego ówczesnego partnera o rozmowę. Uczestniczka przyznała, że właściciel agencji eventowej jest bardzo fajnym facetem, ale nie czuje do niego niczego więcej. Ku zaskoczeniu widzów i pozostałych mieszkańców resortu Kamil nie stanął za Sonią, ale za Moniką. W związku z tym Robert, który od początku tej edycji tworzył parę z właścicielką salonu kosmetycznego zdecydował, że położy rękę na ramieniu dotychczasowej partnerki Kamila. Uff, nadążacie?

Przed trudnym zadaniem została postawiona także Magda. Za jej plecami stanęło dwóch uczestników – Łukasz, a także Bartek, który prawdopodobnie zrozumiał, że nie ma szans na zbudowanie relacji z Dominiką. Przypomnijmy, że managerka salonu tatuażu jest w parze z Arturem i wszystko wskazuje na to, że jest między nimi coś więcej. Widzowie do samego końca nie wiedzieli, kogo wybierze Magda. Ostatecznie postanowiła dać szansę Bartkowi. Skąd taka decyzja? Jak sama przyznała, od ostatniej puszki Pandory, czyli hotelowego q&a, nie potrafi zaufać Łukaszowi.

To właśnie Łukasz odpadł z Hotel Paradise 2 jako pierwszy. Uczestnik nie krył swojego rozczarowania. Stwierdził, że Magda zagrała na jego emocjach. Uważacie, że uczestniczka drugiej edycji show podjęła właściwą decyzję?

Hotel Paradise 2 – uczestnicy na Instagramie. Jak wyglądali, zanim trafili do programu? >>>