„Hotel Paradise” wielkim hitem TVN7

Pierwszy sezon randkowego reality-show „Hotel Paradise” zadebiutował na antenie TVN7 w 2020 r. Bardzo szybko kontrowersyjny program, którego gospodynią została Klaudia El Dursi, podbił serca polskich widzów. Okazało się, że oglądanie dobierających się w pary singli, zamkniętych przez kilka tygodni w „rajskim hotelu”, rozpala emocje do czerwoności. Kolejne edycje show okazywały się niekwestionowanymi hitami stacji.

Najnowszy, trwający wciąż 4. sezon programu, którego finał zaplanowany jest na 6 grudnia, nie zawiódł nadziei producentów i również przyciągnął przed ekrany rzesze wielbicieli (średnia widownia pierwszych czternastu odcinków czwartego sezonu reality-show, nadawanych w okresie od 30 sierpnia do 17 września 2021 r. wyniosła 443 tys. osób). Nic dziwnego, że kierownictwo stacji podjęło decyzję o kontynuacji hitowego show.

„Hotel Paradise 5”: uczestnicy. Jak się zgłosić na casting?

Na oficjalnej stronie programu „Hotel Paradise” pojawiła się informacja o rozpoczęciu castingu do 5. edycji show. Chcesz się zgłosić, ale nie wiesz, jakie warunki trzeba spełnić, by dostać się do kolejnego sezonu? Spieszymy z wyjaśnieniem. Na stronie TVN, gdzie znajduje się formularz zgłoszeniowy, można się dowiedzieć, że szukane są osoby, które ukończyły 18 lat i mają status relacji wolny. A do tego… potrafią knuć intrygi, czarować, zjednywać sobie ludzi i rozkochiwać tłumy.

„Jeśli jesteś singlem i potrafisz uwodzić, manipulować, zawierać sojusze i rozkochiwać w sobie tłumy – daj nam znać! Być może to właśnie Ty polecisz z nami na koniec świata, by przeżyć największą przygodę życia – czytamy.

„Hotel Paradise 5”: lokalizacja

Dwie pierwsze edycje jednego z najbardziej gorących, a jednocześnie kontrowersyjnych programów w polskiej telewizji, kręcone były na Bali. Od 3. sezonu mieszkańcy hotelu walczą o zwycięstwo na Zanzibarze.

Serwis Wirtualnemedia.pl podaje, że  5. i 6. sezon „Hotelu Paradise” będą realizowane w nowej lokalizacji. Obecnie produkcja programu jest na etapie podejmowania finalnej decyzji dotyczącej miejsca. Prace na planie mają  ruszyć na początku 2022 r.

„Hotel Paradise 5”: prowadząca

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że w tej kwestii nic się nie zmieni. W nowych sezonach „Hotelu Paradise” w roli gospodyni po raz kolejny zobaczymy Klaudię El Dursi. Modelka, aktorka i influencerka jest związana z polską wersją randkowego show od samego początku. Wcześniej wzięła udział w „Top Model”, największym modowym show w kraju.

„Hotel Paradise 5": kiedy nowy sezon?

Jak ustalił portalu Wirtualnemedia.pl, telewizyjna Siódemka wyemituje 5. sezon „Hotelu Paradise” wiosną 2022 r. Jeśli chodzi o 6. edycję produkcji, prawdopodobnie będzie można ją oglądać już jesienią 2022 r.

Zobacz także:

„Hotel Paradise 5": gdzie oglądać w telewizji i online?

Gdzie będzie można oglądać „Hotel Paradise 5” i „Hotel Paradise 6”? Program - bez zmian - ma być nadawany przez stację TVN7. Odcinki będą się też regularnie pojawiać online - na Playerze. Możemy się spodziewać, że tak jak dotychczas subskrybenci oraz subskrybentki popularnej w Polsce platformy streamingowej otrzymają dostęp do materiałów specjalnych i dodatkowych filmów z planu.