Hotel Paradise to jedna z najgorętszych premier telewizyjnych wiosny 2020. Reality-show emitowane przez TVN 7 wzbudziło wiele emocji, jak i kontrowersji. Uczestnicy programu polecieli bowiem na Bali, aby znaleźć miłość i zawalczyć o nagrodę główną, czyli 100 tysięcy złotych. Przez wiele tygodni telewidzowie nie potrafili przewidzieć, które pary znajdą się w wielkim finale - niektórzy nieźle kombinowali, poza tym w luksusowym resorcie pojawiali się kolejni mieszkańcy. W kwietniu wszystko stało się jasne. Do finału pierwszej - polskiej edycji Hotel Paradise dotarli Marietta i Chris oraz Martyna i Blondino - dwie prawdopodobnie najbardziej lubiane przez widzów pary. Pozostali uczestnicy show zadecydowali, że na ścieżce lojalności staną księgowa i manager jednej z siłowni w Londynie. Marietta i Chris, bo właśnie o nich mowa, nie rzucili złotych kul, a tym samym udowodnili, że połączyło ich prawdziwe uczucie.

Tuż po emisji finałowego odcinka okazało się, że zwycięzcy od jakiegoś czasu mieszkają razem w Warszawie. Marietta i Chris udzielili wielu wywiadów, w których przyznali, że są bardzo szczęśliwi i zakochani w sobie. Natomiast niechętnie opowiadali o wspólnej przyszłości - woleli skupiać się na tym, co „tu i teraz”. Z kolei w ubiegły weekend zwycięzcy wzbudzającego wiele emocji reality-show przekazali wiadomość, która zszokowała ich obserwatorów na Instagramie.

Marietta i Chris z Hotel Paradise rozstali się

Wczoraj Marietta i Chris poinformowali, że postanowili zakończyć swój związek po kilku miesiącach od finału Hotel Paradise. Oboje opublikowali urocze zdjęcia na Instagramie, a także zdradzili, co było powodem ich decyzji. „Kochani. Miałam nadzieję, że nie będę nigdy pisać tego postu, ale stało się. Coś się kończy, coś się zaczyna. Niestety nasz związek z Chrisem dobiegł końca, była to nasza wspólna decyzja, jak się okazało jesteśmy zbyt różni. Proszę Was o zrozumienie i szacunek do zaistniałej sytuacji, oboje nie chcemy się na ten temat wypowiadać” - czytamy pod zdjęciem, które Marietta opublikowała na swoim profilu na Instagramie. Zwyciężczyni Hotel Paradise podziękowała także swojemu ex-chłopakowi za wspólnie spędzone chwile.

Podobne słowa możemy przeczytać również pod zdjęciem opublikowanym przez Chrisa, który podziękował swojej byłej partnerce i zapewnił fanów, że oboje zrobili wszystko, aby ratować związek. Co więcej, zwycięzcy Hotel Paradise rozstali się w przyjaźni. Jak się okazuje, wielu obserwatorów Chrisa domyśliło się, że „coś jest na rzeczy” - od jakiegoś czasu uczestnicy publikowali mniej wspólnych zdjęć, nie nagrywali również relacji na Instagram Stories. Dlatego Marietta i Chris zdecydowali się zabrać głos w sprawie ich relacji, nie chcą jednak wchodzić w szczegóły tej sprawy.

Zajrzyjcie do naszej galerii, aby zobaczyć wspólne zdjęcia Marietty i Chrisa - wybrałyśmy najbardziej urocze fotografie, które zwycięzcy pierwszej edycji Hotel Paradise opublikowali w swoich mediach społecznościowych.

Hotel Paradise: Jakie relacje łączą Sandrę i Maćka? Będziecie w szoku >>>