Hotel Paradise to obecnie jeden z najpopularniejszych reality shows w polskiej telewizji. Program prowadzony przez Klaudię El Dursi, którą publiczność zna z Top Model 8, gdzie sama była uczestniczką, ma świetną oglądalność. 1. sezon trafił na antenę TVN7 pod koniec stycznia i zdobył sympatię widzów, którzy śledzili losy swoich ulubionych par. Z kolei 2. edycję mogliśmy oglądać już w sierpniu. Zebrała ona jeszcze lepsze recenzje niż poprzednia, ponieważ fani przyznali, że jest o wiele bardziej emocjonująca, poza tym nie zabrakło wielu zwrotów akcji i nieprzewidzianych wydarzeń! W oczekiwaniu na finał 2. sezonu programu rozrywkowego stacji TVN7, dowiedzieliśmy się, że producenci podjęli decyzję o nakręceniu kolejnej edycji. Jak udało się ustalić serwisowi Wirtualnemedia.pl, już niedługo rozpoczną się zdjęcia do Hotelu Paradise 3. Kiedy obejrzymy nowe odcinki i gdzie powstanie kolejny sezon? Sprawdźcie poniżej!

Hotel Paradise – powstanie 3. sezon popularnego programu! Kiedy obejrzymy kolejną edycję? 

Jaka jest konwencja Hotelu Paradise? Uczestnicy – zarówno kobiety, jak i mężczyźni – rywalizują w programie o miłość i pieniądze. Przebywają w luksusowym i rajskim kurorcie, muszą dobrać się w pary i mieszkać razem w pokoju hotelowym, a osoba, której się to nie uda i jest singlem, opuszcza program. Stawka jest bardzo wysoka – 100 tys. zł nagrody (niektórzy uczestnicy otwarcie przyznają się do tego, że biorą udział w reality show, aby wygrać pieniądze). Ale w Hotelu Paradise można wygrać coś jeszcze, czyli… romantyczny związek. Wszystko zależy od priorytetów uczestników!

Hotel Paradise 2 – kto odpadł? Wiemy, co wydarzyło się podczas rajskiego rozdania >>>

Jak donoszą Wirtualnemedia.pl, format ma na tyle dobrą oglądalność, że producenci postanowili nakręcić kolejną edycję. Zdjęcia do 3. sezonu zaplanowano na początek przyszłego roku. Kiedy obejrzymy nowe odcinki Hotelu Paradise 3? Edycja trafi do wiosennej ramówki TVN7, czyli w kwietniu 2021 roku. Dokładna data emisji nie jest jeszcze znana. Prowadzącą program po raz kolejny będzie Klaudia El Dursi. 

Ale w nowej edycji nie zabraknie zmian. Hotel Pradise był kręcony do tej pory w malowniczej scenerii: dwa pierwsze sezony powstały na słonecznej wyspie Bali. Jak donosi serwis Wirtualnemedia.pl, z powodu pandemii koronawirusa destynacja 3. edycji zostanie zmieniona. Czy Hotel Paradise 3 powstanie w Europie, a może nawet w Polsce? Cóż, na te informacje musimy jeszcze poczekać! Ale damy Wam znać, jak tylko się dowiemy. Czekacie na kolejną edycję programu TVN7?