Gorące czerwienie, elegancie pastele, ponadczasowe beże, a może metaliczne efekty niczym z morskiej głębiny? Tego lata wszystkie kolory są dozwolone, a efekt końcowy zależy tylko do Was. Marka Catrice postanowiła wyjść naprzeciw wszystkim fankom manicure wykonanego samodzielnie. Z tego powodu stworzyła kolekcję ICONails, składającą się z 36 kolorów lakierów do paznokci, sposób których każda z was znajdzie swoją prawdziwą ikonę.

Nasze paznokcie zdecydowanie zasługują nie tylko na zjawiskowy efekt uzyskany dzięki najmodniejszym kolorom, ale także na produkty wzbogacone w substancje odżywcze. Taki właśnie jest najnowszy lakier ICONails. Jego innowacyjna formuła zapewnia maksymalną trwałość, a olej z jagód Acai w połączeniu z technologia GLOSS SEAL’RTM daje wysoki połysk. Wyprofilowany pędzelek pozwala zaś na precyzyjną aplikację i odpowiednie dozowanie produkt

Wystarczą dwie cienkie warstwy lakieru, aby nadać paznokciom żelową barierę ochronną. ICONails można dodatkowo utrwalać lakierem nawierzchniowym wyposażonym w hybrydową technologię, dzięki czemu uzyskamy manicure nawet na 10 dni. Teraz wasze paznokcie będą wyglądać jak z profesjonalnego salonu manicure.