Święta nadchodzą wielkimi krokami. Jeśli wciąż zastanawiasz się, co podarować bliskim w tym roku, spieszymy z pomocą. Naszym zdaniem idealny prezent gwiazdkowy powinien być nie tylko stylowy, ale również praktyczny. Do tego zgodny z zainteresowaniami obdarowywanej osoby. Niemożliwe? Nic bardziej mylnego! Udowadnia nam to marka Dyson, która słynie m.in. z najwyższej jakości urządzeń do stylizacji włosów. Dlaczego te produkty zasługują na miano wyjątkowej? Otóż łączą w sobie to, co najlepsze w tego rodzaju beauty akcesoriach, czyli nowe technologie oraz niesamowity design. Wskazujemy wybrane urządzenia marki Dyson, które chciałybyśmy znaleźć w tym roku pod choinką.  

Urządzenia marki Dyson, czyli idealny prezent świąteczny dla fanki beauty i nie tylko

Marka Dyson ma w swojej ofercie beauty akcesoria, które wykorzystują najnowsze technologie, a tym samym nie niszczą włosów. Wśród nich nasze ulubione, czyli w urządzenie do stylizacji Dyson Airwrap, prostownica Dyson Corrale oraz suszarka do włosów Dyson Supersonic. Są praktyczne, a zarazem bardzo stylowe. Sprawdzą się m.in. jako prezent dla mamy, siostry, przyjaciółki, partnertki albo… dla samej siebie.

Urządzenie do stylizacji włosów Dyson Airwrap

fot. materiały prasowe

Na miano idealnego prezentu na święta z całą pewnością zasługuje urządzenie do stylizacji włosów Dyson Airwrap. To wielofunkcyjny produkt, który wykorzystuje najnowsze technologie i pozwala na wykonanie perfekcyjnych loków, hollywoodzkich czy surferskich fal, a tym samym chroni włosy przed szkodliwym wpływem wysokich temperatur. Stylizacja włosów (na co dzień, jak również na specjalne okazje) jeszcze nigdy nie była tak łatwa i przyjemna, gwarantujemy.

Prostownica Dyson Corrale

fot. materiały prasowe

Zobacz także:

Prostownica Dyson Corrale to kolejna (naszym zdaniem) idealna propozycja na gwiazdkowy prezent. Została ona wyposażona w elastyczne płytki wykonane ze stopu miedzi i manganu, które dopasowują swój kształt do poszczególnych pasm, a tym samym przyspieszają i ułatwiają ich stylizację włosów. Dla nas ważne jest również to, że prostownica Dyson Corrale jest bezprzewodowa. W związku z tym nie trzeba przejmować się kablem podłączonym do gniazdka, który w pewnym stopniu ogranicza nasze ruchy. Co ciekawe, ładowanie tego urządzenia Dyson zajmuje tylko 70 minut. 

Suszarka do włosów Dyson Supersonic

fot. materiały prasowe

Jeśli choć raz użyjesz suszarki Dyson Supersonic, nie będziesz chciała wrócić do tej „tradycyjnej”. Jest mocna, a zarazem cicha i naprawdę lekka. Wykorzystuje silny, skoncentrowany strumień powietrza, dzięki czemu wysuszenie włosów zajmie Ci naprawdę mało czasu. I to niezależnie od rodzaju (np. porowatości czy skrętu) kosmyków! Czy mogłoby być lepiej? Owszem. Suszarka Dyson Supersonic kontroluje temperaturę – pomiary wykonywane są automatycznie ponad 40 razy na sekundę. W związku z tym możesz być spokojna o kondycję swoich włosów. Jak również o włosy swoich bliskich, jeżeli planujesz podarować im to urządzenie w prezencie. 

Produkty do stylizacji włosów Dyson kupisz za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej marki dyson.pl >>>.

Artykuł powstał we współpracy z marką Dyson.