Koronawirus rozprzestrzenia się w błyskawicznym tempie na całym świecie. Śmiercionośny wirus Covid-19 dotknął również gwiazdy Hollywood, cały czas docierają do nas informacje o nowych przypadkach. Tydzień temu Tom Hanks poinformował o tym, że on i jego żona Rita Wilson zarazili się wirusem podczas pobytu w Australii, gdzie aktor kręcił nowy film. Choruje również Olga Kurylenko, ukraińska aktorka i modelka, znana szerszej publiczności z filmu o Jamesie Bondzie, w którym wcieliła się w dziewczynę Agenta 007. Gwiazda poinformowała o tym na swoim Instagramie, wyjaśniła, że ma gorączkę i czuje się osłabiona. Jednocześnie zaapelowała, aby dbać o siebie i nie lekceważyć realnego zagrożenia. Niedawno dowiedzieliśmy się o kolejnych przypadkach sławnych osób, zarażonych koronawirusem. Kristofer Hivju, znany z roli Tormunda w słynnym serialu „Gra o Tron” opublikował oświadczenie na Instagramie, w którym poinformował, że przebywa w Norwegii na kwarantannie, ponieważ testy na obecność wirusa Covid-19 okazały się pozytywne. Zaznaczył, że czuje się dobrze i ma tylko łagodne symptomy przeziębienia. Koronawirus zaatakował również Idrisa Elbę, który miał wcześniej styczność z osobą zarażoną i znalazł się w grupie ryzyka.  

Idris Elba ma koronawirusa! 

Idris Elba, aktor znany z takich produkcji jak: „Luther”, „Prometeusz”, „Thor: Mroczny świat” czy „Avengers: Czas Ultorna”, wydał oficjalne oświadczenie w mediach społecznościowych i podzielił się niestety smutną wiadomością. Brytyjczyk opublikował kilka godzin temu wideo na Twitterze, w którym poinformował, że ma koronawirusa. Aktor nie ma żadnych symptomów, ale poddał się testom, ponieważ zdał sobie sprawę, że miał styczność z osobą zarażoną wirusem Covid-19. Poinformował fanów, że czuje się dobrze, najbliższy czas spędzi w izolacji. Podczas nagrania towarzyszyła mu jego żona, Sabrina Dhowre. „Słuchajcie, to naprawdę poważna sprawa. Teraz jest czas, w którym trzeba pomyśleć o izolacji społecznej, o regularnym myciu rąk. Poza tym są ludzie na zewnątrz, którzy mają symptomy choroby i mogą łatwo ją roznosić”. Idris Elba zaapelował do swoich fanów, aby zostali w domach. „Żyjemy w świecie pełnym podziałów, ale to czas, aby się solidaryzować i żeby myśleć o sobie nawzajem”, dodał na koniec. 

Cristiano Ronaldo zmienia swoje hotele w szpitale? To fake news >>>

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Greetings from Norway! Sorry to say that I, today, have tested positive for COVID19, Corona virus. My familiy and I are self-isolating at home for as long as it takes. We are in good health - I only have mild symptoms of a cold. There are people at higher risk for who this virus might be a devastating diagnosis, so I urge all of you to be extremely careful; wash your hands, keep 1,5 meters distance from others, go in quarantine; just do everything you can to stop the virus from spreading. Together we can fight this virus and avert a crisis at our hospitals. Please take care of each other, keep your distance, and stay healthy! Please visit your country's Center for Disease Control's website, and follow the regulations for staying safe and protecting not just yourselves, but our entire community, and especially those at risk like the elderly and people with pre-existing conditions. @grymolvaerhivju #fightcorona #solidarity #takecare #folkehelseinstituttet Thanks to @panoramaagency

Post udostępniony przez Kristofer Hivju (@khivju) Mar 16, 2020 o 1:48 PDT