IKEA bez wątpienia jest jedną z tych marek, która z ogromnym zaangażowaniem wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów.  Ale nie tylko, jeśli chodzi o ofertę mebli i dodatków do wnętrz. Szwedom zależy również na tym, żeby dopasować się do preferencji możliwie największej liczby osób, także w kwestii swojego jedzeniowego segmentu. A najlepszym tego przykładem jest plan włączenia do oferty Bistro IKEA hot dogów dla wegetarian. IKEA Food chciałaby tym samym realizować jeden ze swoich aktualnych celów: stawiać na większa liczbę zdrowszych produktów i wykorzystywać więcej naturalnych surowców.  Wegetariańska wersja hot dogów jest obecnie w fazie testów, ale już od przyszłego tygodnia będzie można ją wypróbować w jednym ze sklepów IKEA w Malmö w Szwecji.

Zawsze, gdy opracowujemy nowe produkty, musimy upewnić się, że są pyszne i przypadną do gustu naszym klientom. Jeśli okazałoby się, że propozycja nowego zrównoważonego produktu nie jest smaczna, nie byłoby sensu dalej nad nią pracować. Każdego roku 660 milionów ludzi na świecie korzysta z oferty IKEA Food - to dla nas powód do radości, ale i obowiązek dostarczania żywności, która jest dobra dla ludzi i dla naszej planety. Nowa wersja popularnego hot-doga będzie idealną przekąską dla klientów Bistro IKEA, którzy szukają bardziej zrównoważonej opcji roślinnej w przystępnej cenie. - mówi Michael La Cour, dyrektor zarządzający IKEA Food Services AB.

A kiedy nowość będzie można skosztować w polskich salonach IKEA? Już od sierpnia tego roku, podobnie jak w pozostałych europejskich krajach. Natomiast w 2019 roku wegetariański hot dog pojawi się już w ofercie Bistro IKEA na całym świecie. Co wy na to? 

ZOBACZ TAKŻE: Ta kolekcja Ikea sprawi, że zostaniesz projektantem wnętrz! >>>