Amerykańska IKEA po raz kolejny zaskoczyła swoich klientów. Tym razem filia szwedzkiego giganta przedstawiła swoją własną wersję Kamasutry, a konkretnie katalog sypialniany stylizowany na hinduskim podręczniku o miłości. Ten pomysł jest genialny! Poznajcie dość niestandardowe pomysły IKEA na aranżację swojej sypialni.

IKEA Kåma Sutra: Czy twoja sypialnia daje ci wystarczająco dużo przyjemności?

Wideo promujące kolekcję IKEA Kåma Sutra rozpoczyna się pytaniem skierowanym do nas – klientów. Lektor prosi, abyśmy pomyśleli nad tym, czy sypialnia, a w zasadzie sposób w jaki została urządzona, daje nam wystarczająco dużo przyjemności? W końcu to właśnie w sypialni odpoczywamy i to w niej mamy czuć się komfortowo. IKEA doskonale o tym wie, dlatego w najnowszym katalogu marki znajdziemy wskazówki oraz porady dotyczące tego, w jaki sposób urządzić sypialnię, aby odpowiadała ona naszym potrzebom. Bez względu na to, czy w swoim pokoju potrzebujecie piętrowego łóżka, chcecie, żeby tuż obok leżało posłanie ukochanego zwierzaka, czy wolicie otwarte przestrzenie, to wśród nowych - dwudziestu propozycji IKEA na aranżację sypialni z pewnością znajdziecie coś dla siebie.

IKEA wprowadza nową nową usługę – będzie wypożyczać meble! >>>

IKEA Kåma Sutra: Kwiat lotosu, na pieska, szerokie otwarcie i nie tylko!

IKEA do tematu urządzania sypialni postanowiła podejść w dość nietypowy, ale bardzo zabawny sposób. Porady sypialniane zawarte w IKEA Kåma Sutra nawiązują bowiem do pozycji seksualnych znanych z tradycyjnej wersji Kamasutry. Kwiat lotosu, na pieska, wspinacz, a może szerokie otwarcie – sami zdecydujcie, czego potrzebujecie najbardziej i w jaki sposób chcecie urządzić swoją sypialnię.

Warto wspomnieć, że nie tylko treści Kåma Sutry autorstwa IKEA w zabawny sposób nawiązują do indyjskiej Kamasutry, ale także szata graficzna katalogu. Zdjęcia znajdziecie w naszej galerii, podobnie jak wideo, promujące najnowszą kolekcję marki. Natomiast cały katalog możecie obejrzeć na amerykańskiej stronie IKEA. 

Rodzaje orgazmów, czyli wszystko co powinniście wiedzieć >>>