Kiedy Ingvar Kamprad miał 17 lat, dostał od ojca pewną sumę pieniędzy za dobre wyniki w szkole, które przedsiębiorczy chłopak przeznaczył na założenie własnej firmy. W ten sposób w 1943 roku powstała IKEA, szwedzka marka z meblami i akcesoriami do wnętrz, która stała się jedną z najpopularniejszych w swoim segmencie. Co roku wszyscy z niecierpliwością czekamy na pojawienie się nowego katalogu IKEA. Chociaż kilka dni temu do sieci trafiła internetowa wersja, dzisiaj oficjalną premierę ma fizyczny katalog IKEA 2019. Co w nim znajdziemy? Jak zawsze wiele inspiracji, pięknych przedmiotów, które urozmaicą każde wnętrze, funkcjonalnych rozwiązań i wiele więcej propozycji mebli oraz dodatków w różnych stylach. IKEA jak zwykle zadbała o gust każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Sprawdźcie!

Jak wygląda katalog IKEA 2019?

Okładkę poznaliśmy już kilka tygodni temu. Katalog szwedzkiej marki pojawił się najpierw w Stanach Zjednoczonych. Pierwsza strona polskiej wersji jest dokładnie taka sama. Utrzymana w ciepłych, różowych barwach okładkach przywodzi na myśl skojarzenia o przytulnym i bezpiecznym domu, czyli dokładnie takie same, jakie wywołuje marka IKEA.

Katalog IKEA 2019 – trendy i nowości wnętrzarskie

Hasłem przewodnim tegorocznego wydania jest różnorodność, dlatego w katalogu IKEA znajdziemy propozycje urządzenia aż siedmiu domów. Każdy z nich jest inny, różnią się nie tylko metrażem, ale także przeznaczeniem. Znajdziecie zarówno funkcjonalne rozwiązania dla niewielkiej kawalerki w środku miasta, jak i przestronnego, rodzinnego domu. Każdy z nich urządzono w innym stylu, od minimalistycznego do nowoczesnego.

Podsumowując, w najnowszym katalogu IKEA znajdziecie wszystko, czego potrzebujecie, aby stworzyć przytulną atmosferę w domu. W jakim stylu? To już zależy od Was, bo możliwości jest naprawdę wiele!

Jak zamówić katalog IKEA? Podpowiadamy, co trzeba zrobić, aby najnowszy egzemplarz trafił do Waszych skrzynek >>>

Jak zamówić IKEA katalog 2019?

Liczba egzemplarzy katalogu IKEA 2019 jest ograniczona. Marka prowadzi bezadresową dystrybucję darmowych egzemplarzy, wysyłając je na określony obszar wokół 10 sklepów oraz do miejscowości, w których znajdują się Punkty Odbioru Zamówień. Jeżeli nie znajdujecie się w gronie szczęśliwców mieszkających niedaleko IKEA, możecie upolować bezpłatny katalog, ponieważ niedługo po premierze ograniczona ilość trafi do sklepów. Tak jak wcześniej wspominaliśmy, jest również dostępna wersja online do pobrania na smartfona.