Wczorajszy dzień okazał się niesamowicie emocjonujący. Meghan Markle i książę Harry pokazali światu swoje dziecko - baby Sussex ma dopiero trzy dni, ale zdążyło oczarować już cały świat. Podobnie jak księżna Sussex, która (mimo widocznie zarysowanego brzucha po ciąży oraz opuchniętego ciała) wygladała olśniewająco. Byliśmy przekonani, że podczas konferencji prasowej księżna i książę Sussex nie tylko pokażą swojego synka, ale również zdradzą, jak maleństwo ma na imię. Tak się jednak nie stało - na tę informacje musieliśmy poczekać jeszcze kilka godzin.

Imię dziecka Meghan Markle i księcia Harry’ego!

Rodzina królewska zdradziła, jak ma na imię następca brytyjskiego tronu za pośrednictwem Instagrama. Nowocześnie, prawda? Na profilu @theroyalfamily opublikowano zdjęcie, na którym uwieczniono pierwsze spotkanie chłopca z królową Elżbietą II. Z opisu fotografii dowiedzieliśmy, że pierwsze dziecko Meghan Markle i księcia Harry’ego nazywa się Archie Harrison Mountbatten-Windsor.

Syn Meghan Markle i księcia Harry’ego pozbawiony tytułu. Dlaczego Archie Harrison nie będzie księciem? >>>

Imię dziecka Meghan Markle i księcia Harry’ego - reakcja Netflixa to najlepsza rzecz, jaką dzisiaj zobaczycie!

Jeżeli należycie do grona fanów Riverdale (tak samo, jak my) to na pewno zwróciliście uwagę na fakt, że dziecko Meghan Markle i księcia Harry’ego nosi takie samo imię, co Archie Andrews - serialowa postać, której odtwórcą jest bożyszcze nastolatek, KJ Apa. Nie umknęło to również uwadze Netflixa. Na oficjalnym profilu platformy na Instagramie pojawił się mem, którego autor zamienił główkę royal baby na podobiznę popularnego aktora. Internauci szybko podłapali temat i również zaczęli żartować z imienia baby Sussex. Ich zdaniem Meghan Markle i książę Harry są wielkimi fanami serialu Riverdale. Zgadzacie się? 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

and y'all thought you were the biggest Riverdale stans. Welcome royal baby Archie, earl of Riverdale.

Post udostępniony przez Netflix US (@netflix) Maj 8, 2019 o 9:47 PDT